Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Fořtová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TJ Sušice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 13.98 Domažlice 19.08.2017
200 m 28.18 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 27.81 Domažlice 27.09.2018
300 m 44.01 Sušice 15.05.2018
400 m 62.27 h Praha - Stromovka 27.01.2018
400 m 60.87 Vlašim 29.08.2018
800 m 2:27.65 h Praha-Stromovka 04.02.2018
800 m 2:22.64 Praha-Juliska 23.06.2018
1000 m 3:16.94 Sušice 16.05.2017
1500 m 5:24.98 Stříbro 21.05.2016
1500 m 5:26.77 h Praha - Stromovka 04.02.2017
2000 m 7:42.57 Praha - Děkanka 05.06.2016
3000 m 12:12.19 h Praha - Stromovka 18.02.2017
100 m překážek (0.84) 20.09 Kolín 25.05.2019
400 m překážek (0.76) 69.45 Vlašim 30.06.2018
3000 m překážek 14:11.82 Kolín 15.09.2019
skok daleký 4.11 Sušice 22.05.2019
středoškolský pohár 1426 atletický stadion Klatovy 20.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.98 Domažlice 19.08.2017
300 m 45.09 Domažlice 19.08.2017
400 m 68.85 h Praha - Stromovka 21.01.2017
400 m 62.66 Písek 26.08.2017
800 m 2:36.90 h Praha - Stromovka 21.01.2017
800 m 2:24.23 Praha - Eden 28.09.2017
1000 m 3:16.94 Sušice 16.05.2017
1500 m 5:26.77 h Praha - Stromovka 04.02.2017
3000 m 12:12.19 h Praha - Stromovka 18.02.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Dky 21 Dlouhoňovice 13:17
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/F Praha - Eden 2:24.23
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B2 5 Kolín 63.11
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dky/B1 4 Kolín 2:28.13
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m/Ž/B2 1 Vlašim 62.69
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 800 m/Ž/B1 2 Vlašim 2:27.69
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 400 m/Dky/F Písek 62.66
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 800 m/Dky/F Písek DNS
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dky/R1 6 Domažlice 13.98
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 1 Domažlice 45.09
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B2 1 Pacov 63.65
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/B1 3 Pacov 2:27.77
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/R1 7 Jablonec nad Nisou 2:27.12
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m/Ž/B2 3 Sušice 63.11
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 800 m/Ž/B1 2 Sušice 2:25.55
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B2 České Budějovice DNS
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dky/B1 3 České Budějovice 62.76
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Dky/F 4 České Budějovice 2:28.45
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/Ž/B2 3 Sušice 45.50
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 1000 m/Ž/F Sušice 3:16.94
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B3 1 Praha - Děkanka 64.11
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B1 3 Praha - Děkanka 2:28.72
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Dky/B3 MB Sušice 67.16
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 800 m/Dky/B2 MB Sušice 2:31.96
18.02.2017 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Ž/F 8 Praha - Stromovka 12:12.19
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 1500 m/Jky/F Praha - Stromovka 5:26.77
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 400 m/Dky/B2 2 Praha - Stromovka 68.85
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 800 m/Dky/B2 3 Praha - Stromovka 2:36.90