Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Korbová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Dvořák Oldřich
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m 983 956
    akt. 30.11.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 08.03 Karlovy Vary 30.05.2021
100 m 12.67 Praha - Stromovka 12.06.2019
150 m 21.02 Chodov 08.09.2016
200 m 25.61 h Praha - Stromovka 26.01.2019
200 m 25.30 Karlovy Vary 30.05.2021
300 m 40.42 Cheb 20.08.2019
400 m 56.50 h Praha - Stromovka 24.02.2019
400 m 55.68 Praha 07.06.2021
500 m 1:16.39 Karlovy Vary 17.06.2021
600 m 1:36.56 Karlovy Vary 25.04.2018
800 m 2:17.89 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
800 m 2:19.55 h Praha - Stromovka 20.01.2018
1500 m 5:45.92 h Praha-Strahov 16.01.2016
1500 m 5:24.03 Brno 06.09.2016
skok daleký 4.19 Sokolov 22.05.2017
středoškolský pohár 1529 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 1529 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
sprintérský trojboj 2457 Bílina 17.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 Karlovy Vary 01.05.2017
100 m 13.46 Karlovy Vary 01.05.2017
200 m 26.69 Břeclav 10.10.2017
400 m 63.04 h Praha - Strahov 29.01.2017
400 m 58.39 České Budějovice 20.05.2017
600 m 1:38.85 Cheb 27.07.2017
800 m 2:25.84 h Praha - Strahov 10.02.2017
800 m 2:17.89 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
skok daleký 4.19 Sokolov 22.05.2017
středoškolský pohár 1529 Břeclav 10.10.2017
sprintérský trojboj 2057 Karlovy Vary 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Dky 35 Dlouhoňovice 14:02
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dky Břeclav 1529
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 800 m/Dky/B01 5 Břeclav 2:22.39
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 200 m/Dky/B02 4 Břeclav 26.69
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Karlovarský kraj 200 m/Jky/B3 1 Karlovy Vary 26.72
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Karlovarský kraj 800 m/Jky Karlovy Vary 2:24.37
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dky/B1 3 Kolín 58.77
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dky/B1 3 Kolín 2:23.67
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 800 m/U23Z/R3 6 Praha - Eden 2:19.41
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 400 m/Ž/B1 1 Vlašim 58.95
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 800 m/Ž/B1 1 Vlašim 2:25.65
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dky/B3 MB Praha - Podvinný mlýn 27.52
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 600 m/Ž/F 4 Cheb 1:38.85
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/Ž/B1 1 Pacov 59.07
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/B1 1 Pacov 2:22.53
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dky/R1 Jablonec nad Nisou DNS
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/R2 2 Jablonec nad Nisou 2:17.95
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dky/F 6 Jablonec nad Nisou 2:17.89
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/B1 6 Praha - Eden 2:18.41
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 400 m/Ž/B1 1 Sušice 59.11
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 800 m/Ž/B1 1 Sušice 2:22.82
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Karlovarský kraj (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) 800 m/Žky/B1 1 Sokolov 2:20.04
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Karlovarský kraj (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) skok daleký/Žky 9 Sokolov 4.19
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dky/B1 2 České Budějovice 58.39
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B1 1 Praha - Děkanka 59.86
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B1 1 Praha - Děkanka 2:22.23
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Dky/B1 2 Sušice 59.98
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 800 m/Dky/B1 1 Sušice 2:24.37
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Dky/B2 2 Karlovy Vary 08.54
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Dky/B1 5 Karlovy Vary 13.46
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Dky/B1 4 Karlovy Vary 27.44
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) sprintérský trojboj/Dky 4 Karlovy Vary 2057
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/R1 3 Ostrava 2:26.76
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/B1 5 Praha - Strahov 2:25.84
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B03 2 Praha - Strahov 63.04
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Jky/F Praha - Stromovka 2:28.71