Karta atleta

Export do excelu
  • Soňa Kouřilová
  • Narozen: 2001
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: Marčík Petr
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    3000 m př. 525 968
    akt. 20.07.2021
  • Úspěchy:
    2019: ME vrch (U20)/28.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - 2 - - - - - - -
- - - - - - 1 - 1 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 h Bratislava 16.12.2016
100 m 14.26 Brno 05.08.2019
150 m 22.07 Brno 24.07.2017
150 m 21.92 h Bratislava 14.12.2019
200 m 28.69 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
200 m 28.33 Třinec 29.08.2020
300 m 49.05 Brno 24.07.2017
300 m 47.15 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 60.87 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
400 m 60.96 Břeclav 22.08.2020
500 m 1:24.85 h Bratislava 27.01.2018
600 m 1:40.83 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
800 m 2:18.55 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
800 m 2:16.48 Břeclav 22.08.2020
1000 m 3:01.88 h Praha - Stromovka 23.01.2021
1500 m 4:37.52 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
1500 m 4:36.50 Plzeň 09.08.2020
3000 m 09:59.66 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
3000 m 10:20.07 Vyškov 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 35.69 Brno 06.08.2018
1500 m překážek 5:14.46 Praha-Juliska 23.06.2018
2000 m překážek (0.76) 6:55.50 Karpacz 20.09.2020
3000 m překážek 10:34.61 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok vysoký 1.22 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
skok daleký 4.07 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
skok daleký 4.54 Brno 27.07.2020
vrh koulí 3kg 06.76 Brno 30.07.2018
vrh koulí 4kg 06.81 Brno 05.08.2019
hod oštěpem 600g 16.92 Blansko 28.04.2019
pohár rozhlasu 0953 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 24.71 Brno 03.08.2020
středoškolský pohár 0000 Brno 20.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.07 Brno 24.07.2017
200 m 29.70 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
300 m 49.05 Brno 24.07.2017
400 m 67.96 Olomouc 16.09.2017
800 m 2:36.84 h Praha - Stromovka 21.01.2017
800 m 2:31.72 Brno 31.07.2017
1000 m 3:10.07 h Bratislava 16.12.2017
1500 m 5:23.96 h Ostrava 04.02.2017
1500 m 5:01.55 Uherské Hradiště 13.05.2017
1500 m překážek 5:20.60 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
2000 m překážek (0.76) 7:39.33 Břeclav 06.05.2017
3000 m překážek 12:23.02 Břeclav 27.08.2017
skok vysoký 1.22 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
pohár rozhlasu 0953 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 11.05.2017
středoškolský pohár 0000 Brno 20.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Mládežnícky halový míting 1000 m/Dky Bratislava 3:10.07
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Dky 18 Dlouhoňovice 13:03
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Brno - město (Lukáš Plachý, plachy@gml.cz, 774992526) skok vysoký/Dky Brno DNS
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Brno - město (Lukáš Plachý, plachy@gml.cz, 774992526) středoškolský pohár/Dky Brno 0000
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Brno - město (Lukáš Plachý, plachy@gml.cz, 774992526) 800 m/Dky Brno DNS
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/Jky/B2 3 Olomouc 67.96
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 1500 m/Jky/F 4 Olomouc 5:02.69
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m překážek/Ž/F MB Břeclav 12:23.02
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Ž/F 4 Břeclav 5:07.17
31.07.2017 3. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 800 m/Ž/B2 3 Brno 2:31.72
24.07.2017 2. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno) 150 m/Ž/B1 2 Brno 22.07
24.07.2017 2. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Ž/B2 2 Brno 49.05
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Ž/F 5 Uherské Hradiště 5:01.57
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1500 m překážek/Dky/F 4 Jablonec nad Nisou 5:24.41
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B4 Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 1500 m překážek/Dky/F Ostrava - Vítkovice 5:20.60
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 1500 m překážek/Jky/F Ostrava - Vítkovice 5:32.06
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B4 7 Ostrava - Vítkovice 29.70
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Ž/F Uherské Hradiště 5:01.55
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) pohár rozhlasu/Žky Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 0953
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) 800 m/Žky Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 2:35.8
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu Brno-město (ZŠ Laštůvka, Miroslav Dlapa, 777 856 956, dlapa@zslastuvkova.cz) skok vysoký/Žky 13 Brno - ZŠ Laštůvka, kategorie IV 1.22
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B7 5 Břeclav 30.04
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 2000 m překážek (0.76)/Jky/F Břeclav 7:39.33
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 1500 m/Dky/F 10 Ostrava 5:23.96
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 1500 m/Jky/B1 8 Bratislava 5:24.12
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 800 m/Dky/B1 MS Praha - Stromovka 2:36.84
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Dky/F Praha - Strahov DNS