Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Vicher
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Kotala Jan
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.90 Ostrava-Poruba 21.06.2010
50 m 07.26 h Krnov 06.11.2015
60 m 08.28 Třinec 12.06.2016
60 m 07.56 h Ostrava 20.01.2018
100 m 11.36 Třinec 23.08.2020
150 m 19.03 h Ostrava 03.02.2017
150 m 18.96 Třinec 23.05.2017
200 m 24.30 h Ostrava 08.02.2018
200 m 23.17 Šumperk 05.07.2020
300 m 45.69 Ostrava 11.06.2015
300 m 40.59 h Ostrava 23.02.2017
400 m 88.72 h Ostrava 23.01.2010
400 m 83.57 Ostrava-Poruba 21.06.2010
600 m 2:01.79 Brno 11.09.2013
800 m 2:29.99 Ostrava 17.05.2016
800 m 2:38.54 h Ostrava 06.12.2016
1000 m 3:38.54 Ostrava-Vítkovice 06.05.2014
1000 m 3:20.24 h Ostrava 24.01.2016
60 m překážek (0.76) 10.43 Ostrava 11.06.2015
60 m překážek (0.76) 09.98 h Olomouc 11.12.2015
60 m překážek (0.84) 08.52 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
60 m překážek (0.91) 08.65 h Ostrava 13.02.2018
60 m překážek (0.99) 08.18 h Ostrava 06.03.2021
60 m překážek (1.06) 08.79 h Ostrava 08.01.2022
100 m překážek (0.84) 14.10 Šumperk 17.09.2017
110 m překážek (0.91) 14.34 Olomouc 29.06.2019
110 m překážek (0.99) 14.63 Ostrava 23.05.2021
110 m překážek (1.06) 15.74 Šumperk 14.05.2022
200 m překážek (0.76) 28.09 Břeclav 24.09.2017
skok vysoký 1.70 Brno 26.06.2017
skok vysoký 1.74 h Třinec 01.12.2017
skok daleký 5.41 h Havířov 24.03.2017
skok daleký 6.15 Břeclav 14.09.2019
vrh koulí 4kg 08.95 h Havířov 24.03.2017
hod oštěpem 600g 26.97 Frýdek-Místek 08.06.2017
hod oštěpem 700g 31.89 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 36.09 Opava 01.05.2015
pohár rozhlasu 1082 Ostrava-město 12.05.2017
hod plným míčem 1kg 04.94 h Atletický tunel Aréna a.s. 29.11.2009
pětiboj 1654 Ostrava 24.04.2015
sedmiboj hala [Zci] 2630 h Ostrava 23.01.2016
trojboj 1118 h Krnov 06.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.89 Frýdek-Místek 01.05.2017
150 m 19.03 h Ostrava 03.02.2017
150 m 18.96 Třinec 23.05.2017
200 m 47.16 Bohumín 10.05.2017
300 m 40.59 h Ostrava 23.02.2017
60 m překážek (0.84) 08.52 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m překážek (0.84) 14.10 Šumperk 17.09.2017
200 m překážek (0.76) 28.09 Břeclav 24.09.2017
skok vysoký 1.70 Brno 26.06.2017
skok vysoký 1.74 h Třinec 01.12.2017
skok daleký 5.41 h Havířov 24.03.2017
vrh koulí 4kg 08.95 h Havířov 24.03.2017
hod oštěpem 600g 26.97 Frýdek-Místek 08.06.2017
pohár rozhlasu 1082 Ostrava-město 12.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 2 Ostrava - Vítkovice 08.52
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava - Vítkovice DNS
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci Praha - Stromovka DNS
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 MB Praha - Stromovka 08.66
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec 1.74
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Jablonec nad Nisou 14.11
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 3 Jablonec nad Nisou 28.21
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Žci/R3 5 Břeclav 14.43
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/Žci/R4 3 Břeclav 28.09
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Šumperk 14.10
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 4 Šumperk 28.13
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Ostrava 14.41
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 1 Ostrava 28.28
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žci/Ka 4= Brno 1.70
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žci/F 10= Brno 1.67
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m překážek (0.84)/Žci/R03 7 Brno 15.79
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Frýdek-Místek 14.44
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 600g/Žci MS Frýdek-Místek 26.97
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žci 1= Frýdek-Místek 1.60
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci/F Znojmo DQ
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žci/F Znojmo 1.68
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/R1 2 Znojmo 14.56
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/FA Znojmo 14.61
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Třinec 14.95
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B3 2 Třinec 18.96
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec 1.61
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) pohár rozhlasu/Žci Ostrava-město 1082
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) 60 m/Žci/F1 Ostrava-město 08.02
12.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ostrava-město, kategorie III a IV (ZŠ Porubská 832, Ostrava 8, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, Petra Polášková, petra.polaskova@zsporubska.cz, ) skok vysoký/Žci Ostrava-město 1.68
10.05.2017 Čokoládová tretra Bohumín (AK Bohumín) 200 m/EleHm/B 33 Bohumín 47.16
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Opava 14.89
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 2 Opava 29.88
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci/F Opava 1.65
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B3 1 Frýdek-Místek 07.89
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žci Frýdek-Místek 1.64
25.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok vysoký/Žci 2= Havířov 1.70
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok daleký/Žci 5 Havířov 5.41
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) vrh koulí 4kg/Žci 10 Havířov 08.95
11.03.2017 Valašská laťka (ZŠ Masarykova, TJ Valašské Mez) skok vysoký/Žci Valašské Meziříčí 1.65
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 4 Praha - Stromovka 08.85
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci/F 8= Praha - Stromovka 1.61
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R 1 Ostrava 08.90
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B1 2 Ostrava 40.59
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 09.07
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) skok vysoký/M/F Ostrava 1.69
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 1 Ostrava 09.03
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R2 Ostrava DNS
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 09.01
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 4 Ostrava 19.03
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 7 Ostrava 09.17
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 2 Ostrava 09.12
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 09.34
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B5 3 Ostrava 19.21