Karta atleta

Export do excelu
  • Pěknic Lukáš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 Tábor 26.5.2017
60 m 08.10 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m 12.68 Plzeň 9.6.2018
150 m 19.24 Tábor 27.5.2017
150 m 18.91 h Praha - Stromovka 2.12.2017
300 m 41.66 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
300 m 40.97 h Praha-Strahov 16.12.2017
400 m 57.71 Sušice 17.6.2018
800 m 2:48.75 Tábor 23.5.2016
1000 m 3:41.25 Tábor 20.5.2014
1500 m 6:18.5 Nová Včelnice 7.9.2014
60 m překážek 10.27 České Budějovice 21.6.2015
60 m překážek 08.88 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m překážek 14.75 Břeclav 23.9.2017
200 m překážek 28.56 Kolín 1.9.2017
300 m překážek 43.53 Domažlice 26.5.2018
středoškolský pohár 1013 Stadion Míru, Tábor 20.9.2018
pětiboj 1337 České Budějovice 27.9.2015
hod oštěpem 700g 20.58 Sušice 17.6.2018
hod kriketovým míčkem 40.37 České Budějovice 27.9.2015
skok daleký 5.31 Vlašim 27.8.2017
skok daleký 4.78 h Praha-Strahov 23.1.2016
trojskok 12.19 Domažlice 26.5.2018
trojskok 12.04 h Praha-Stromovka 3.2.2018
skok vysoký 1.28 České Budějovice 21.6.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žci/R5 2 Praha-Strahov 08.10
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 300 m/Žci/B8 1 Praha-Strahov 40.97
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žci/R1 5 Praha-Strahov 09.06
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žci/FA 4 Praha-Strahov 08.88
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B2 1 Praha - Stromovka 08.94
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B8 2 Praha - Stromovka 18.91
13.10.2017 Přátelské utkání v atletice žactva Znojmo – Nové Zámky - Tábor (TJ Znojmo) 200 m př./Žci/F Znojmo 29.13
13.10.2017 Přátelské utkání v atletice žactva Znojmo – Nové Zámky - Tábor (TJ Znojmo) 60 m/Žci/F 4 Znojmo 08.08
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/R1 7 Břeclav 14.75
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žci/R4 4 Břeclav 28.77
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dci Tábor 0881
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) 400 m/Dci/B01 3 Tábor 58.22
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Tábor (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) dálka/Dci/F01 12= Tábor 5.12
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 100 m př./Žci/B2 MB České Budějovice 14.95
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 200 m př./Žci/B3 MB České Budějovice 28.91
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žci/B1 2 České Budějovice (Čtyři Dvory) 41.66
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m př./Žci/F České Budějovice (Čtyři Dvory) 14.76
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žci/F 4 České Budějovice (Čtyři Dvory) 5.16
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B1 1 Kolín 28.56
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) dálka/M/F 18 Vlašim 5.31
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 150 m/Žci/B1 5 Tábor 19.25
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m př./Žci/B1 1 Tábor 29.74
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 60 m/Žci/B3 MS Tábor 08.18
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m př./Žci/B1 2 Tábor 15.91
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žci/B2 2 Tábor 19.24
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m př./Žci/F Tábor 30.68
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žci/R4 3 Tábor 08.06
26.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihočeský kraj (ZŠ Tábor, Zborovská) 60 m/Žci/B1 7 Tábor 08.00
26.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihočeský kraj (ZŠ Tábor, Zborovská) dálka/Žci/F 7 Tábor 5.20
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Tábor, kategorie III a IV (ZŠ Sezimovo Ústí, Školní náměstí) dálka/Žci/F 6 Tábor 5.07
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/B3 3 České Budějovice 08.25
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 300 m/Žci/B1 4 České Budějovice 43.00
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m př./Žci/B1 3 České Budějovice 15.73
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žci/R5 MS Praha - Strahov 08.25
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 150 m/Žci/B3 1 Praha - Strahov 19.95
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m př./Žci/B1 4 Praha - Strahov 09.80
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) dálka/Žci/F 9 Praha - Strahov 4.68
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) dálka/Dci/F 7 Praha - Stromovka 4.66