Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Šípek
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Klíma Tomáš
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.03 Brno 23.05.2013
150 m 24.62 Brno 23.05.2013
200 m 25.64 Znojmo 28.06.2020
300 m 41.73 Znojmo 28.05.2017
400 m 56.55 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
400 m 55.53 Znojmo 28.06.2020
600 m 1:50.27 Brno 11.09.2013
800 m 2:01.46 Břeclav 26.05.2018
800 m 2:00.23 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
1000 m 3:10.49 Olomouc 27.09.2015
1000 m 2:56.67 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1500 m 4:27.67 Kaunas 07.07.2017
1500 m 4:29.23 h Ostrava 13.02.2018
3000 m 10:21.57 h Praha - Stromovka 05.03.2017
3000 m 11:04.23 Znojmo 04.06.2017
60 m překážek (0.76) 12.89 Brno 02.05.2013
2000 m překážek (0.91) 7:06.38 Břeclav 26.09.2020
3000 m překážek 11:30.79 Plzeň 28.09.2019
skok daleký 5.31 Kladno 06.06.2017
pohár rozhlasu 1072 Břeclav 23.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 41.73 Znojmo 28.05.2017
800 m 2:12.52 Znojmo 28.05.2017
800 m 2:08.33 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
1000 m 2:56.67 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1500 m 4:35.72 h Praha - Stromovka 04.03.2017
1500 m 4:27.67 Kaunas 07.07.2017
3000 m 10:21.57 h Praha - Stromovka 05.03.2017
3000 m 11:04.23 Znojmo 04.06.2017
skok daleký 5.31 Kladno 06.06.2017
pohár rozhlasu 1072 Břeclav 23.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 2:08.33
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B3 7 Praha - Stromovka 2:56.67
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žci 45 Dlouhoňovice 11:56
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 1500 m/J 13 Ostrava - Vítkovice 4:36.02
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci 9 Břeclav 4:37.72
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 1500 m/Dci/F MB Olomouc 4:35.36
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 1500 m/Žci Brno 4:33.85
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/B2 4 Břeclav 43.10
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žci/B1 3 Břeclav 2:15.21
06.07.2017 International Children´s Games 1500 m/Žci/R4 1 Kaunas 4:33.44
07.07.2017 International Children´s Games 1500 m/Žci/FA 6 Kaunas 4:27.67
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 1500 m/Žci/R01 3 Brno 4:29.79
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 1500 m/Žci/F 11 Brno 4:34.76
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) pohár rozhlasu/Žci 63 Kladno 0443
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) 1500 m/Žci/B1 10 Kladno 4:49.44
06.06.2017 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (Městský stadion Sletiště, ČAS,) skok daleký/Žci 13 Kladno 5.31
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 3000 m/Žci/F 6 Znojmo 11:04.23
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 300 m/Žci/B4 1 Znojmo 41.73
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Žci/B1 3 Znojmo 2:12.52
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) pohár rozhlasu/Žci 17 Břeclav 1072
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) skok daleký/Žci 10 Břeclav 4.97
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) 1500 m/Žci Břeclav 4:37.75
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) pohár rozhlasu/Žci 13 Brno-město 1053
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) 1500 m/Žci/F 5 Brno-město 4:50.77
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Brno-město, kategorie III a IV (Stadion VUT Brno, ulice Techni) skok daleký/Žci 8 Brno-město 5.29
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav 4:32.59
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (hřiště TJ Moravská Slávia, Jaroslava Strouhalová, jstrouhalova1@seznam.cz, 731 468 741) pohár rozhlasu/Žci Brno - hřiště TJ Moravská Slávia, kategorie IV 1059
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (hřiště TJ Moravská Slávia, Jaroslava Strouhalová, jstrouhalova1@seznam.cz, 731 468 741) 1500 m/Žci Brno - hřiště TJ Moravská Slávia, kategorie IV 4:45.5
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (hřiště TJ Moravská Slávia, Jaroslava Strouhalová, jstrouhalova1@seznam.cz, 731 468 741) skok daleký/Žci Brno - hřiště TJ Moravská Slávia, kategorie IV 5.16
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dci/F MB Břeclav 4:33.25
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 1500 m/Žci/F Hodonín 4:44.21
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 1500 m/Žci/F 9 Praha - Stromovka 4:35.72
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 3000 m/Žci/F 10 Praha - Stromovka 10:21.57
23.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 1500 m/Žci/F Praha - Strahov 4:39.52
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 3000 m/Dci/F 8 Ostrava 10:48.93
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žci/F 4 Ostrava 4:41.33
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 1500 m/J/B2 2 Bratislava 4:44.26