Karta atleta

Export do excelu
  • David Termer
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Ryba Jakub
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.86 h Sokolov 14.12.2016
60 m 07.99 Bělá nad Radbuzou 14.09.2017
60 m 07.40 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 11.41 Třebíč 05.06.2021
150 m 21.59 h Praha-Stromovka 24.01.2015
150 m 17.77 Klatovy 10.05.2018
200 m 23.37 h Praha - Stromovka 20.01.2019
200 m 23.28 Beroun 24.08.2019
300 m 38.38 h Praha-Stromovka 16.01.2018
300 m 36.97 Plzeň 01.06.2020
400 m 54.68 h Jablonec nad Nisou 09.01.2018
400 m 52.86 Třebíč 05.06.2021
800 m 3:20.92 Mariánské Lázně 14.05.2014
1000 m 2:49.33 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 4:47.77 Třebíč 06.06.2021
50 m překážek (0.76) 09.88 h Sokolov 14.01.2015
50 m překážek (0.84) 07.52 h Sokolov 18.01.2017
60 m překážek (0.76) 11.31 h Praha-Stromovka 24.01.2015
60 m překážek (0.76) 10.68 Plzeň 17.06.2015
60 m překážek (0.84) 09.11 h Praha - Stromovka 22.01.2017
60 m překážek (0.91) 08.74 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m překážek (0.99) 08.64 h Praha - Stromovka 01.02.2020
100 m překážek (0.84) 16.02 Chodov 29.04.2017
110 m překážek (0.91) 15.04 Olomouc 28.06.2019
110 m překážek (0.99) 15.69 Třebíč 06.06.2021
skok vysoký 1.71 h Praha - Stromovka 09.02.2019
skok vysoký 1.86 Třebíč 05.06.2021
skok o tyči 3.25 h Praha - Stromovka 10.02.2019
skok o tyči 3.60 Třebíč 06.06.2021
skok daleký 6.40 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 6.75 Plzeň 06.07.2021
vrh koulí 3kg 10.80 h Praha-Stromovka 24.01.2015
vrh koulí 3kg 11.96 Kolín 27.09.2015
vrh koulí 4kg 13.57 h Praha - Stromovka 05.03.2017
vrh koulí 4kg 13.14 Chodov 29.04.2017
vrh koulí 5kg 13.85 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 5kg 13.67 Zlín 31.05.2019
vrh koulí 6kg 12.21 h Praha - Stromovka 02.02.2020
vrh koulí 6kg 11.89 Třebíč 05.06.2021
hod diskem 1kg 29.81 Chodov 30.04.2016
hod diskem 1,5kg 33.74 Písek 31.08.2019
hod diskem 1,75kg 36.78 Třebíč 06.06.2021
hod kladivem 5kg 23.65 Sokolov 20.04.2018
hod oštěpem 500g 25.91 Sokolov 30.08.2015
hod oštěpem 600g 34.93 Karlovy Vary 01.05.2017
hod oštěpem 700g 41.56 Plzeň 25.09.2018
hod oštěpem 800g 47.30 Plzeň 21.06.2020
hod břemenem 12kg 08.06 Sokolov 20.04.2018
hod kriketovým míčkem 57.68 Karlovy Vary 10.06.2015
hod plným míčem 1kg 10.3 Sokolov 05.06.2014
pětiboj 0901 Mariánské Lázně 14.05.2014
sedmiboj hala [Dci] 4557 h Praha - Stromovka 10.02.2019
trojboj 0823 Sokolov 05.06.2014
desetiboj [Dci] 5659 Zlín 01.06.2019
desetiboj [J] 6436 Třebíč 06.06.2021
vrhačský trojboj 1338 Sokolov 20.04.2018
vrhačský čtyřboj 1588 Sokolov 20.04.2018
vrhačský pětiboj 1932 Sokolov 20.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.99 Bělá nad Radbuzou 14.09.2017
100 m 12.46 Karlovy Vary 01.05.2017
1000 m 3:45.5 h Sokolov 18.01.2017
50 m překážek (0.84) 07.52 h Sokolov 18.01.2017
60 m překážek (0.84) 09.11 h Praha - Stromovka 22.01.2017
100 m překážek (0.84) 16.02 Chodov 29.04.2017
skok vysoký 1.55 Chodov 29.04.2017
skok daleký 5.78 h Sokolov 18.01.2017
skok daleký 5.97 Brno 26.06.2017
vrh koulí 4kg 13.57 h Praha - Stromovka 05.03.2017
vrh koulí 4kg 13.14 Chodov 29.04.2017
hod oštěpem 600g 34.93 Karlovy Vary 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci Praha - Stromovka DNS
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Stromovka DNS
14.09.2017 Bělská míle a rámcové atletické závody (Město Bělá nad Radbuzou, TJ St) 60 m/Žci/R2 1 Bělá nad Radbuzou 07.99
14.09.2017 Bělská míle a rámcové atletické závody (Město Bělá nad Radbuzou, TJ St) 60 m/Žci/F Bělá nad Radbuzou 08.12
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žci/Kb 4 Brno 5.97
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žci/F 11 Brno 5.73
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Brno 13.08
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žci/F Karlovy Vary 5.50
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Karlovy Vary 13.06
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Dci/F Stříbro 5.66
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 4kg/Žci/F Stříbro 12.85
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Karlovarský kraj (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) skok daleký/Žci Sokolov 5.73
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Karlovarský kraj (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) vrh koulí 4kg/Žci Sokolov 13.12
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) skok daleký/Žci Karlovy Vary 5.50
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) vrh koulí 4kg/Žci Karlovy Vary 12.77
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žci/B1 5 Karlovy Vary 12.46
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) hod oštěpem 600g/Žci Karlovy Vary 34.93
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Chodov 16.02
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Chodov 13.14
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) skok vysoký/Žci/F Chodov 1.55
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F 13 Praha - Stromovka 5.63
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Praha - Stromovka 13.57
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Praha - Stromovka 09.11
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) skok daleký/Žci/F Praha - Stromovka 5.50
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Stromovka 12.91
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 1000 m/M Sokolov 3:45.5
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m překážek (0.84)/Žci Sokolov 07.52
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) skok daleký/M Sokolov 5.78