Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Petrjanoš
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: Chlumecký Zbyněk
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 2 - - 2 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Břeclav 14.08.2019
60 m 07.49 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m 11.65 Brno 28.08.2019
150 m 17.63 Břeclav 07.08.2019
200 m 23.90 Třinec 18.05.2019
300 m 38.60 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
300 m 36.52 Břeclav 17.07.2019
400 m 52.44 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
400 m 53.12 Břeclav 25.09.2019
500 m 1:12.84 Břeclav 07.08.2019
600 m 1:34.81 Břeclav 25.07.2018
800 m 2:49.59 Břeclav 18.06.2014
1000 m 3.29.31 TJ Lokomotiva Břeclav 22.06.2015
1000 m 3:05.47 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1500 m 5:36.70 Břeclav 14.06.2016
60 m překážek (0.76) 10.36 Olomouc 27.09.2015
60 m překážek (0.91) 08.63 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
60 m překážek (0.99) 08.78 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
100 m překážek (0.84) 13.91 Olomouc 26.05.2017
110 m překážek (0.91) 15.01 Břeclav 14.09.2019
110 m překážek (0.99) 16.08 Znojmo 28.06.2020
200 m překážek (0.76) 27.83 Břeclav 18.07.2018
skok vysoký 1.77 Brno 28.06.2017
skok vysoký 1.77 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok o tyči 3.00 Olomouc 26.05.2017
skok o tyči 3.20 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
skok daleký 6.47 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
skok daleký 6.72 Opava 08.06.2019
trojskok 14.53 Olomouc 30.06.2019
trojskok 13.85 h Otrokovice 06.02.2020
vrh koulí 3kg 09.57 Břeclav 22.07.2015
vrh koulí 4kg 11.14 h Praha - Stromovka 10.02.2017
vrh koulí 4kg 11.53 Znojmo 28.05.2017
vrh koulí 5kg 11.12 Břeclav 22.08.2018
vrh koulí 6kg 10.22 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod diskem 1kg 35.99 Olomouc 26.05.2017
hod diskem 1,5kg 31.91 Břeclav 18.07.2018
hod oštěpem 500g 27.36 Břeclav 15.07.2015
hod oštěpem 600g 40.82 Břeclav 26.04.2017
hod oštěpem 700g 36.28 Břeclav 10.07.2019
hod oštěpem 800g 33.39 Břeclav 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 41.74 TJ Lokomotiva Břeclav 22.06.2015
pohár rozhlasu 1093 Břeclav 23.05.2017
středoškolský pohár 2547 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
středoškolský pohár 2508 Břeclav 08.10.2019
pětiboj 1245 Břeclav 18.06.2014
sedmiboj hala [Zci] 4010 h Praha - Stromovka 10.02.2017
sedmiboj hala [J] 4277 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
devítiboj 5190 Olomouc 26.05.2017
sprintérský trojboj 2010 Břeclav 26.07.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 h Praha - Stromovka 10.02.2017
60 m 07.56 Břeclav 26.07.2017
100 m 12.06 Břeclav 26.07.2017
150 m 17.70 Břeclav 12.07.2017
200 m 24.18 Břeclav 26.07.2017
300 m 39.41 h Ostrava 08.01.2017
1000 m 3:12.94 h Praha - Stromovka 11.02.2017
1000 m 3:14.39 Olomouc 27.05.2017
1500 m 6:08.85 Břeclav 15.06.2017
60 m překážek (0.84) 08.80 h Ostrava 03.02.2017
100 m překážek (0.84) 13.91 Olomouc 26.05.2017
200 m překážek (0.76) 28.02 Břeclav 19.07.2017
skok vysoký 1.75 h Praha - Stromovka 10.02.2017
skok vysoký 1.77 Brno 28.06.2017
skok o tyči 3.00 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok o tyči 3.00 Olomouc 26.05.2017
skok daleký 6.54 Brno 27.06.2017
skok daleký 6.20 h Praha - Stromovka 09.12.2017
trojskok 12.60 Břeclav 19.07.2017
vrh koulí 4kg 11.14 h Praha - Stromovka 10.02.2017
vrh koulí 4kg 11.53 Znojmo 28.05.2017
hod diskem 1kg 35.99 Olomouc 26.05.2017
hod oštěpem 600g 40.82 Břeclav 26.04.2017
pohár rozhlasu 1093 Břeclav 23.05.2017
středoškolský pohár 1106 Břeclav 10.10.2017
sedmiboj hala [Zci] 4010 h Praha - Stromovka 10.02.2017
devítiboj 5190 Olomouc 26.05.2017
sprintérský trojboj 2010 Břeclav 26.07.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 5 Praha - Stromovka 6.20
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dci Břeclav 1106
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok daleký/Dci/F01 8 Břeclav 6.18
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok vysoký/Dci/F01 19 Břeclav 1.62
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Jablonec nad Nisou 14.45
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 1.65
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 6.01
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihomoravský kraj (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) středoškolský pohár/Dci Břeclav 0000
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 4 Břeclav 14.40
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci 5 Břeclav 6.16
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Břeclav (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) středoškolský pohár/Dci Břeclav 1051
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Břeclav (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) skok daleký/Dci Břeclav 6.00
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Břeclav (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) skok vysoký/Dci Břeclav 1.60
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Šumperk 14.47
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žci/F Šumperk 1.68
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žci/F Šumperk 6.07
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B1 5 Břeclav 18.07
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Břeclav 14.40
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci/F Břeclav 6.22
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B3 1 Břeclav 24.24
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F 11 Břeclav 5.96
26.07.2017 Atletická středa 60 m/M/B1 2 Břeclav 07.56
26.07.2017 Atletická středa 100 m/M/B1 2 Břeclav 12.06
26.07.2017 Atletická středa 200 m/M/B1 2 Břeclav 24.18
19.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/M/B1 2 Břeclav 28.02
19.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/M/F Břeclav 12.60
19.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Žci/F Břeclav 30.59
12.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B1 1 Břeclav 17.70
12.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/M/F Břeclav 1.60
12.07.2017 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Žci Břeclav 36.30
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R2 6 Uherské Hradiště 12.12
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/FB 6 Uherské Hradiště 12.37
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/M/F Uherské Hradiště 6.37
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žci/Kb 2 Brno 6.26
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žci/Ka 6 Brno 1.70
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žci/F Brno 6.54
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žci/F 6 Brno 1.77
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R 3 Břeclav 07.59
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.55
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci/F Břeclav 6:08.85
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žci/F Břeclav 1.70
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci/F Břeclav 6.31
15.06.2017 Olympiáda Břeclavských škol 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Břeclav 11.21
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 6 Znojmo 30.19
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Znojmo 11.53
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 Znojmo 35.88
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B1 2 Olomouc 07.45
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1000 m/Žci/F 12 Olomouc 3:14.39
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Olomouc 13.91
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žci/F 4 Olomouc 1.69
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Žci/F 7 Olomouc 3.00
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci/F Olomouc 6.29
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Olomouc 11.39
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Olomouc 35.99
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F 10 Olomouc 36.35
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) devítiboj/Žci 7 Olomouc 5190
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) pohár rozhlasu/Žci 15 Břeclav 1093
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) skok vysoký/Žci 4 Břeclav 1.68
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Jihomoravský kraj (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) vrh koulí 4kg/Žci 6 Břeclav 11.32
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Břeclav, kategorie III a IV (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) pohár rozhlasu/Žci 5 Břeclav 1082
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Břeclav, kategorie III a IV (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) skok daleký/Žci Břeclav 5.96
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Břeclav, kategorie III a IV (stadion TJ Lokomotiva Břeclav,) skok vysoký/Žci Břeclav 1.65
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Břeclav 14.18
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci Břeclav 6.36
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 1kg/Žci 4 Břeclav 31.52
08.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B Třinec DNS
08.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 1000 m/Žci/B Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/B 2 Třinec 14.49
08.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žci/F Třinec 2.80
08.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F Třinec DNS
08.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci/F Třinec DNS
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci/F Třinec 30.73
07.05.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci/F Třinec 37.72
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dci MB Břeclav 6.03
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Hodonín 14.60
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok o tyči/Žci/F Hodonín 2.70
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F Hodonín 39.03
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.69
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R4 1 Břeclav 07.75
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žci Břeclav 5.99
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Žci Břeclav 40.82
26.04.2017 Okresní přebory žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 4kg/Žci Břeclav 10.74
24.03.2017 39. ročník Břeclavské laťky - 16. ročník Memoriálu Jiřího Horníka (ZŠ Břeclav Slovácká) skok vysoký/Žci Břeclav 1.73
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci/F Praha - Stromovka 1.72
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F 14 Praha - Stromovka 5.56
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R1 3 Olomouc 07.64
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.73
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 3 Olomouc 09.03
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA Olomouc 08.89
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci/FA Olomouc 6.03
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 07.63
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/F 7 Praha - Stromovka 3:12.94
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 08.87
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci/F Praha - Stromovka 1.75
11.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci/F 5 Praha - Stromovka 3.00
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F 4 Praha - Stromovka 5.71
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Praha - Stromovka 11.14
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Zci]/Žci Praha - Stromovka 4010
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 3 Ostrava 08.92
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 08.80
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci Ostrava 5.71
02.02.2017 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče, Město H) skok vysoký/Žci Hustopeče 1.71
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 3 Ostrava 07.66
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F Ostrava 5.87
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Ostrava 10.90
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Ostrava 08.86
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok o tyči/Žci/F Ostrava 2.93
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1000 m/Žci/F Ostrava 3:19.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci/FA 5 Ostrava 1.55
15.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) sedmiboj hala [Zci]/Žci/F Ostrava 3790
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F Ostrava 5.97
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 1 Ostrava 08.82
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci/F 8 Ostrava 10.78
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Ostrava 08.86
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B2 2 Ostrava 39.41