Karta atleta

Export do excelu
  • Hykš Sebastián
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Plzeň 15.6.2015
60 m 07.68 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 12.01 Praha - Juliska 14.6.2018
150 m 18.41 Praha - Podvinný mlýn 17.5.2017
150 m 18.08 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 24.21 Praha - Juliska 14.6.2018
200 m 24.26 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 38.24 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
300 m 39.23 h Praha-Stromovka 5.3.2016
400 m 55.65 Bílina 4.5.2019
400 m 54.40 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:16.32 h Praha - Strahov 19.1.2018
800 m 2:19.82 Stará Boleslav 22.5.2015
1000 m 3:17.10 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 5:19.16 Bílina 4.5.2019
60 m překážek 09.54 Plzeň 15.6.2015
60 m překážek 09.14 h Praha - Strahov 22.2.2017
100 m překážek 14.59 Jablonec nad Nisou 17.9.2016
110 m překážek 17.13 Bílina 4.5.2019
200 m překážek 27.67 České Budějovice 16.9.2017
300 m překážek 42.14 Praha - Eden 25.5.2018
400 m překážek 60.60 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
pohár rozhlasu 1514 Praha 4 a Praha 12 27.4.2017
pětiboj 2436 Stará Boleslav 22.5.2015
sedmiboj hala 3441 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
desetiboj 4475 Praha - Eden 6.10.2018
hod břemenem 12kg 10.70 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
hod diskem 1,5kg 25.88 Bílina 4.5.2019
hod kladivem 4kg 35.89 Břeclav 23.9.2017
hod kladivem 5kg 34.56 Praha - Děkanka 15.5.2019
hod oštěpem 700g 31.47 Praha - Eden 6.10.2018
hod kriketovým míčkem 50.86 Stará Boleslav 22.5.2015
vrh koulí 3kg 11.01 Praha 17.9.2015
vrh koulí 3kg 10.70 h Praha-Stromovka 13.1.2015
vrh koulí 4kg 11.45 Praha - Juliska 11.5.2017
vrh koulí 4kg 12.10 h Praha-Strahov 17.12.2016
vrh koulí 5kg 10.29 Praha - Eden 25.5.2018
vrh koulí 5kg 10.98 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
skok daleký 5.05 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 5.54 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok o tyči 2.90 Praha - Eden 6.10.2018
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.53 Praha-Campanus 29.4.2016
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 12.25 Praha - Děkanka 15.5.2019
150 m 18.44 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 24.70 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 39.85 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 55.65 Bílina 4.5.2019
400 m 55.17 h Praha - Stromovka 22.1.2019
1000 m 3:17.10 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
1500 m 5:19.16 Bílina 4.5.2019
60 m překážek 09.16 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019
110 m překážek 17.13 Bílina 4.5.2019
300 m překážek 43.02 Praha - Děkanka 15.5.2019
400 m překážek 60.60 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
sedmiboj hala 3441 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
desetiboj 4021 Bílina 4.5.2019
hod břemenem 12kg 10.70 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
hod diskem 1,5kg 25.88 Bílina 4.5.2019
hod kladivem 5kg 34.56 Praha - Děkanka 15.5.2019
hod oštěpem 700g 28.77 Bílina 4.5.2019
vrh koulí 5kg 09.59 Bílina 4.5.2019
vrh koulí 5kg 10.98 h Jablonec nad Nisou 13.2.2019
skok daleký 5.04 Bílina 4.5.2019
skok daleký 5.54 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok o tyči 2.70 Bílina 4.5.2019
skok o tyči 2.90 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok vysoký 1.51 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 5 Praha - Stromovka 11.82
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 2 Praha - Stromovka 18.08
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žci/B2 3 Jablonec nad Nisou 38.24
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žci/B1 5 Jablonec nad Nisou 28.01
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 4kg/Žci 11 Břeclav 35.89
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žci/R2 3 Břeclav 27.94
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 200 m př./Žci/B1 1 České Budějovice 27.67
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) kladivo 4kg/Žci/F 5 České Budějovice 32.27
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 7 Praha - Eden 18.64
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B3 1 Praha - Eden 29.60
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B1 Praha - Eden DNS
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) kladivo 4kg/Žci Praha - Eden DNS
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 Praha - Eden DNS
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B1 Praha - Eden DNS
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B2 1 Praha - Děkanka 17.78
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 4 Praha - Děkanka 38.56
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) kladivo 4kg/Žci/F Praha - Děkanka 34.98
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 Praha - Děkanka DNS
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) kladivo 4kg/Žci Praha - Děkanka 33.88
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žci/B3 2 Praha - Kotlářka 07.86
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) koule 4kg/Žci 7 Praha - Kotlářka 10.43
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B1 2 Praha - Podvinný mlýn 18.41
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) koule 4kg/Žci/F Praha - Podvinný mlýn 11.10
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žci/B1 3 Praha - Juliska 38.68
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) koule 4kg/Žci/F 4 Praha - Juliska 11.45
27.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III dívky a kategorie IV hoši (, Kamil Janouškovec, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) poharR/Žci Praha 4 a Praha 12 1514
27.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III dívky a kategorie IV hoši (, Kamil Janouškovec, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) koule 4kg/Žci Praha 4 a Praha 12 10.80
27.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III dívky a kategorie IV hoši (, Kamil Janouškovec, janouskovec@hobbycentrum4.cz, 776642790) dálka/Žci Praha 4 a Praha 12 5.19
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/R2 7 Praha - Stromovka 09.20
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žci/R3 MS Praha - Strahov 07.90
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/B1 3 Praha - Strahov 39.80
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žci/R2 2 Praha - Strahov 09.14
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žci/FA 4 Praha - Strahov 09.18
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) koule 4kg/Žci Praha - Strahov 11.09
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B2 6 Praha - Stromovka 08.03
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žci/B2 Praha - Stromovka DNS
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) koule 4kg/Žci Praha - Strahov 11.72
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) 150 m/Žci/B2 1 Praha - Strahov 18.78