Karta atleta

Export do excelu
  • Novák Čeněk
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Dětské centrum Ostroměř, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.23 Nové Město nad Metují 17.6.2017
150 m 19.74 Nové Město nad Metují 17.6.2017
300 m 43.84 Trutnov 21.5.2017
1000 m 4:01.78 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
pohár rozhlasu 0765 Lázně Bělohrad 4.5.2017
čtyřboj 1313 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
vrh koulí 4kg 07.47 Týniště nad Orlicí 18.5.2017
skok daleký 4.08 Trutnov 18.6.2016
skok vysoký 1.45 Lázně Bělohrad 4.5.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R1 6 Kladno 08.46
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B4 1 Kladno 20.65
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) výška/Žci/F 11= Kladno 1.40
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žci/B2 1 Dvůr Králové nad Labem 08.39
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žci/B1 2 Dvůr Králové nad Labem 20.47
09.09.2017 4. kolo krajského přeboru KH kraje družstev staršího žactva (TJ Dvůr Králové n/L.) výška/Žci/F Dvůr Králové nad Labem 1.43
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci/B1 4 Nové Město nad Metují 08.23
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žci/B1 4 Nové Město nad Metují 19.74
17.06.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) výška/Žci 4 Nové Město nad Metují 1.45
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žci/R3 1 Trutnov 08.27
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 60 m/Žci/FB 5 Trutnov 08.30
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) 300 m/Žci/B3 2 Trutnov 43.84
21.05.2017 2. kolo KPDJ Královehradeckého kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov) výška/Žci 4 Trutnov 1.40
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) 60 m/Žci/B4 5 Týniště nad Orlicí 08.42
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) 1000 m/Žci/B1 18 Týniště nad Orlicí 4:01.78
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) výška/Žci Týniště nad Orlicí 1.44
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) koule 4kg/Žci 19 Týniště nad Orlicí 07.47
18.05.2017 KK atletického čtyřboje (ZŠ Týniště nad orlicí) čtyřboj/Žci 34 Týniště nad Orlicí 1313
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Jičín, kategorie IV (Školní stadion Lázně Bělohrad, Miroslav Špicar, miroslav.spicar@seznam.cz, 731472251) poharR/Žci Lázně Bělohrad 0765
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Jičín, kategorie IV (Školní stadion Lázně Bělohrad, Miroslav Špicar, miroslav.spicar@seznam.cz, 731472251) výška/Žci 9= Lázně Bělohrad 1.45
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Jičín, kategorie IV (Školní stadion Lázně Bělohrad, Miroslav Špicar, miroslav.spicar@seznam.cz, 731472251) 60 m/Žci/B3 4 Lázně Bělohrad 08.3