Karta atleta

Export do excelu
  • Brodníček Patrik
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 09.12.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
středoškolský pohár 0591 Ústí nad Labem 04.10.2018
středoškolský pohár 0575 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
hod diskem 1kg 30.96 Louny 09.09.2017
hod diskem 1,5kg 22.62 Bílina 09.05.2018
hod kladivem 4kg 34.24 Kladno 16.09.2017
hod kladivem 5kg 31.36 Děčín 05.06.2018
hod oštěpem 600g 21.32 Litvínov 07.09.2017
hod oštěpem 700g 17.76 Bílina 09.05.2018
vrh koulí 4kg 13.20 Chomutov 09.05.2017
vrh koulí 4kg 13.73 h Praha - Stromovka 04.03.2017
vrh koulí 5kg 11.75 Chomutov 17.09.2019
vrh koulí 5kg 12.35 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
vrh koulí 7,26kg 09.80 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci Kladno 12.60
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci 10 Kladno 29.26
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci Kladno 34.24
09.09.2017 Eurofest 2017 (ASK Elna Počerady) koule 4kg/Žci/F Louny 12.63
09.09.2017 Eurofest 2017 (ASK Elna Počerady) disk 1kg/Žci/F Louny 30.96
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) disk 1kg/Žci 4 Litvínov 26.71
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) oštěp 600g/Žci 15 Litvínov 21.32
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) koule 4kg/Žci/F 9 Brno 12.51
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) koule 4kg/Žci Chomutov 12.45
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) disk 1kg/Žci 7 Chomutov 24.11
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) koule 4kg/Žci 4 Bílina 11.78
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) disk 1kg/Žci 7 Bílina 24.22
09.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Chomutov, kategorie IV (Atletický stadion Chomutov, Zdeněk Brůžek, zdenek.bruzek@3zscv.cz, 607117690) koule 4kg/Žci/F Chomutov 13.20
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) koule 4kg/Žci/F Děčín 12.34
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) oštěp 600g/Žci/F 11 Děčín 20.59
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) koule 4kg/Žci Bílina 11.62
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci/F 5 Praha - Stromovka 13.73
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) koule 4kg/Žci/F MS Praha - Strahov 12.23
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci Praha - Strahov 11.43
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) koule 4kg/Žci/F Praha - Strahov 11.61