Karta atleta

Export do excelu
  • Šebrle Štěpán
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Aritma Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.02 Kladno 17.6.2017
60 m 07.87 h Praha-Stromovka 21.12.2017
150 m 20.84 Kladno 12.6.2015
300 m 41.75 h Praha - Stromovka 9.1.2018
600 m 1:55.00 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
800 m 2:22.41 h Praha-Stromovka 21.12.2017
1000 m 3:28.36 Praha, Eden 19.5.2015
1000 m 3:27.50 h Praha-Stromovka 5.12.2015
60 m překážek 11.77 Praha 14.5.2015
60 m překážek 09.44 h Praha-Stromovka 21.12.2017
hod oštěpem 600g 42.50 Praha - Děkanka 14.6.2017
hod kriketovým míčkem 47.18 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
vrh koulí 3kg 06.85 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 4kg 10.76 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 5kg 08.80 h Praha - Stromovka 9.1.2018
skok daleký 5.32 Praha - Děkanka 14.6.2017
skok daleký 5.65 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.40 Praha 21.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 2 Praha-Stromovka 09.44
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Praha-Stromovka 07.87
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci Praha-Stromovka 10.76
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci Praha-Stromovka 5.65
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci 4 Praha-Stromovka 2:22.41
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žci 4 Praha - Kotlářka 5.25
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 60 m/Žci/F Kladno 08.02
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting dálka/Žci Kladno 5.42
17.06.2017 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting 150 m/Žci/B1 3 Kladno 19.33
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/K 4= Praha - Děkanka 5.37
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F 8 Praha - Děkanka 5.32
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci/F Praha - Děkanka 42.50
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žci/B1 6 Praha - Kotlářka 08.01
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) dálka/Žci 3= Praha - Kotlářka 5.52
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žci/F 8 Praha - Juliska 5.25
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) dálka/Žci 8 Praha - Strahov 5.26
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R1 6 Ostrava 08.07
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žci/F 4 Ostrava 5.42
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) koule 4kg/Žci/F Ostrava 09.46
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/F 7 Ostrava 08.04