Karta atleta

Export do excelu
  • Janoušek Eduard
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 Praha - Eden 30.9.2017
60 m 07.97 h Praha - Stromovka 2.12.2017
100 m 11.97 Praha-Hostivař 26.6.2019
150 m 18.28 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 19.18 h Praha - Stromovka 15.2.2017
200 m 24.66 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 24.20 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 38.19 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 38.92 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 51.75 Kolín 22.6.2019
400 m 52.75 h Praha - Stromovka 23.2.2019
500 m 1:08.96 Praha - Eden 3.5.2019
500 m 1:10.37 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 2:11.1 Praha 16.5.2013
600 m 1:32.19 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:03.07 Praha 11.6.2019
800 m 2:11.95 h Praha-Stromovka 3.2.2018
1000 m 3:05.92 Praha - Eden 30.9.2017
1500 m 4:51.18 Praha - Eden 6.10.2018
60 m překážek 10.56 Praha-Jeseniova 24.9.2015
60 m překážek 09.24 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m překážek 15.38 Praha - Eden 30.9.2017
110 m překážek 18.13 Praha - Eden 6.10.2018
200 m překážek 28.95 Praha - Juliska 31.5.2017
300 m překážek 40.73 Olomouc 28.6.2019
sprintérský trojboj 1527 Praha - Kotlářka 14.9.2017
pětiboj 1492 Praha 28.9.2015
devítiboj 4099 Praha - Eden 30.9.2017
desetiboj 4616 Praha - Eden 6.10.2018
hod diskem 1kg 27.03 Praha - Eden 30.9.2017
hod diskem 1,5kg 25.47 Praha - Eden 6.10.2018
hod kladivem 4kg 20.21 Praha - Vinohrady 7.6.2017
hod oštěpem 600g 36.90 Praha - Eden 6.9.2017
hod oštěpem 700g 38.48 Praha - Eden 6.10.2018
hod kriketovým míčkem 44.66 Praha 28.9.2015
vrh koulí 3kg 09.00 Praha-Podvinný Mlýn 11.6.2015
vrh koulí 4kg 10.56 Praha - Eden 30.9.2017
vrh koulí 5kg 09.96 Praha - Eden 6.10.2018
skok daleký 5.62 Kolín 8.5.2018
skok o tyči 2.20 Praha - Eden 6.10.2018
skok vysoký 1.59 Praha-Hostivař 26.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.97 Praha-Hostivař 26.6.2019
150 m 18.28 Praha - Eden 7.5.2019
200 m 24.77 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m 24.20 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 38.19 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 38.92 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 51.75 Kolín 22.6.2019
400 m 52.75 h Praha - Stromovka 23.2.2019
500 m 1:08.96 Praha - Eden 3.5.2019
500 m 1:10.37 h Praha-Strahov 18.1.2019
600 m 1:32.19 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 2:03.07 Praha 11.6.2019
300 m překážek 40.73 Olomouc 28.6.2019
skok daleký 5.36 Praha - Stromovka 27.5.2019
skok vysoký 1.59 Praha-Hostivař 26.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 300 m/Žci/B4 Praha-Strahov DNS
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žci/R2 2 Praha-Strahov 09.24
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m př./Žci/FB 5 Praha-Strahov 09.41
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 6 Praha - Stromovka 09.27
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 6 Praha - Stromovka 07.97
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B2 5 Praha - Eden 08.03
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1000 m/Žci/F Praha - Eden 3:05.92
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B1 3 Praha - Eden 15.38
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Žci 14= Praha - Eden 1.49
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/Žci 13 Praha - Eden 2.20
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Žci 6 Praha - Eden 5.18
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Žci 6 Praha - Eden 10.56
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Žci 13 Praha - Eden 27.03
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Žci 8 Praha - Eden 35.11
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) devítiboj/Žci 6 Praha - Eden 4099
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B3 4 Praha - Kotlářka 08.22
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B5 3 Praha - Kotlářka 12.87
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B5 2 Praha - Kotlářka 25.81
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M 24 Praha - Kotlářka 1527
13.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žci Stará Boleslav 29.06
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B1 3 Praha - Eden 29.73
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Žci 5 Praha - Eden 36.90
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/R3 4 Praha-Podvinný mlýn 12.64
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žci/B2 3 Praha - Eden 16.19
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B1 5 Praha - Eden 40.18
07.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 1kg/Žci 7 Praha - Vinohrady 25.23
07.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 4kg/Žci 5 Praha - Vinohrady 20.21
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 100 m/M/R4 3 Praha - Přátelství 12.83
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 200 m př./M/B1 3 Praha - Přátelství 29.58
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 200 m př./Žci/B2 1 Praha - Juliska 28.95
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Žci 5 Praha - Juliska 35.00
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 40.98
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žci/B2 2 Praha - Stromovka 16.46
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 100 m/M/R5 4 Praha - Juliska 12.91
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) dálka/M 21 Praha - Juliska 4.99
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m př./Žci/B2 Praha - Juliska DNS
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) oštěp 600g/Žci/F Praha - Juliska DNS
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B3 7 Praha - Juliska 39.54
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/M/B5 Praha - Juliska DNS
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) 60 m/Žci/B3 1 Praha 3 08.11
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) dálka/Žci/F Praha 3 5.03
02.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV hoši a kategorie III dívky (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) poharR/Žci Praha 3
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B1 4 Praha - Jeseniova 08.16
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Žci Praha - Jeseniova 2:29.78
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R4 4 Praha - Stromovka 40.37
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 300 m/Žci/B3 2 Praha - Strahov 41.36
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žci/R5 2 Praha - Strahov 09.46
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žci/FB Praha - Strahov 09.43
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 7 Praha - Stromovka 08.04
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 4 Praha - Stromovka 19.18
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žci/B2 MS Praha - Strahov 41.15
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žci/B1 MS Praha - Strahov 09.40
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B3 2 Praha - Strahov 41.32
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B5 1 Praha - Strahov 19.60
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m př./Žci/B3 1 Praha - Strahov 09.60
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/M/B2 2 Praha - Stromovka 19.47