Karta atleta

Export do excelu
  • Ivo Březka
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Cahová Harvey Dana
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.90 Lille 09.09.2017
60 m 07.91 Třebíč 07.05.2017
60 m 07.39 h Praha - Strahov 15.01.2022
100 m 11.98 Třebíč 22.05.2021
150 m 21.42 Jihlava 30.04.2016
150 m 19.92 h Praha - Stromovka 15.02.2017
200 m 24.79 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
200 m 24.19 Pacov 26.06.2021
300 m 40.89 Pacov 02.09.2017
300 m 39.46 h Bratislava 26.01.2019
400 m 53.12 h Praha - Strahov 26.01.2020
400 m 53.74 Třebíč 20.06.2020
800 m 2:14.98 h Praha - Strahov 20.01.2018
800 m 2:15.15 Pacov 16.06.2019
1000 m 3:05.57 Třebíč 26.09.2017
1000 m 3:00.98 h Praha - Strahov 16.01.2022
1500 m 4:43.74 Třebíč 21.06.2020
60 m překážek [106,7 cm] 08.98 h Praha - Strahov 23.01.2022
60 m překážek [99,1 cm] 08.95 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m překážek [91,4 cm] 08.93 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m překážek [83,8 cm] 08.97 h Praha - Stromovka 09.12.2017
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.37 Třebíč 09.05.2015
100 m překážek [83,8cm] 15.33 Pacov 02.09.2017
110 m překážek [106,7 cm] 16.58 Znojmo 13.06.2021
110 m překážek [99,1 cm] 15.93 Kladno 19.06.2021
110 m překážek [91,4 cm] 16.08 Třebíč 12.05.2019
200 m překážek [76,2 cm] 29.58 České Budějovice 16.09.2017
300 m překážek [83,8 cm] 42.65 Břeclav 14.09.2019
400 m překážek [91,4 cm] 58.15 Znojmo 13.06.2021
skok vysoký 1.57 Olomouc 27.05.2017
skok vysoký 1.63 h Praha - Strahov 15.01.2022
skok o tyči 3.53 Vyškov 04.07.2020
skok o tyči 3.50 h Praha - Strahov 16.01.2022
skok daleký 6.15 Třebíč 30.09.2021
skok daleký 6.16 h Praha - Strahov 15.01.2022
trojskok 10.18 Velké Meziříčí 12.06.2017
vrh koulí 4kg 09.82 Třebíč 26.09.2017
vrh koulí 5kg 09.51 Jihlava 04.05.2019
vrh koulí 6kg 09.90 Třebíč 29.05.2021
vrh koulí 7,26kg 08.47 h Praha - Strahov 15.01.2022
hod diskem 1kg 24.79 Olomouc 26.05.2017
hod diskem 1,5kg 22.30 Jihlava 04.05.2019
hod diskem 1,75kg 22.37 Třebíč 30.05.2021
hod oštěpem 600g 25.97 Třebíč 06.05.2017
hod oštěpem 700g 30.46 Třebíč 06.05.2018
hod oštěpem 800g 32.10 Třebíč 21.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.58 Třebíč 09.05.2015
středoškolský pohár 2388 Jihlava 26.09.2019
středoškolský pohár 0631 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1480 Třebíč 09.05.2015
čtyřboj 2062 Třebíč 26.09.2017
sedmiboj hala [M] 4126 h Praha - Strahov 15.01.2022
devítiboj 3962 Olomouc 27.05.2017
desetiboj [Dci] 4783 Třebíč 12.05.2019
desetiboj [J] 5135 Třebíč 30.05.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.90 Lille 09.09.2017
60 m 08.06 h Praha - Strahov 21.01.2017
60 m 07.91 Třebíč 07.05.2017
150 m 19.92 h Praha - Stromovka 15.02.2017
300 m 40.89 Pacov 02.09.2017
1000 m 3:05.57 Třebíč 26.09.2017
60 m překážek [83,8 cm] 08.97 h Praha - Stromovka 09.12.2017
100 m překážek [83,8cm] 15.33 Pacov 02.09.2017
200 m překážek [76,2 cm] 29.58 České Budějovice 16.09.2017
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 21.01.2017
skok vysoký 1.57 Olomouc 27.05.2017
skok o tyči 2.96 Břeclav 23.09.2017
skok o tyči 3.00 h Praha - Stromovka 09.12.2017
skok daleký 5.38 Lille 09.09.2017
trojskok 10.18 Velké Meziříčí 12.06.2017
vrh koulí 4kg 09.82 Třebíč 26.09.2017
hod diskem 1kg 24.79 Olomouc 26.05.2017
hod oštěpem 600g 25.97 Třebíč 06.05.2017
čtyřboj 2062 Třebíč 26.09.2017
devítiboj 3962 Olomouc 27.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci 13 Praha - Stromovka 3.00
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B3 4 Praha - Stromovka 08.97
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žci 73 Dlouhoňovice 12:29
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/B06 1 Třebíč 07.95
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 1000 m/Žci/B1 1 Třebíč 3:05.57
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žci/F Třebíč 5.10
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Třebíč 09.82
26.09.2017 Atletický čtyřboj - krajské kolo Vysočina (TJ Spartak Třebíč) čtyřboj/Žci/F Třebíč 2062
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/Žci 10= Břeclav 2.96
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B2 1 České Budějovice 29.58
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok o tyči/Žci/F 8 České Budějovice 2.70
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R15 4 Brno 07.88
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/R7 1 Brno 15.82
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žci/KB 1 Brno 5.26
09.09.2017 Meeting International de la Jeunesse 50 m/Žci/B2 2 Lille 06.90
09.09.2017 Meeting International de la Jeunesse skok daleký/Žci Lille 5.38
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m/Žci/B1 3 Pacov 40.89
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/F Pacov 15.33
02.09.2017 Finále krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žci/F 4 Pacov 1.48
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok o tyči/M/F 7 Břeclav 2.45
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/R02 7 Brno 15.06
12.06.2017 Přebor Velkého Meziříčí v trojskoku (TJ Sokol Velké Meziříčí) trojskok/M Velké Meziříčí 10.18
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok o tyči/M/F Hodonín 2.70
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B3 5 Olomouc 07.92
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1000 m/Žci/F 11 Olomouc 3:12.87
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B3 2 Olomouc 14.97
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žci/F 14 Olomouc 1.57
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Žci/F 12= Olomouc 2.80
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci/F 16 Olomouc 5.04
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 18 Olomouc 08.23
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 16 Olomouc 24.79
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F 16 Olomouc 25.51
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) devítiboj/Žci 17 Olomouc 3962
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B1 4 Třebíč 07.92
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/F Třebíč 15.39
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci 7 Třebíč 4.55
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok o tyči/M/F 5 Uherské Hradiště 2.80
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žci/F Třebíč 07.91
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 1000 m/Žci/F Třebíč 3:17.78
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/F Třebíč 15.96
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.50
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok o tyči/Žci/F Třebíč 2.90
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žci/F Třebíč 5.15
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 4kg/Žci/F Třebíč 08.17
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 1kg/Žci/F Třebíč 20.58
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 600g/Žci/F Třebíč 25.97
07.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) devítiboj/Žci/F Třebíč 3717
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 150 m/Žci/B2 Jihlava DNS
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B3 1 Jihlava 30.18
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) skok o tyči/Žci/F Jihlava 2.80
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 300 m/Žci/B1 3 Třebíč 42.37
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/F Třebíč 16.80
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F 4 Třebíč 1.49
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 5 Praha - Stromovka 08.30
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B9 2 Praha - Stromovka 19.92
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 09.98
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B3 2 Praha - Stromovka 08.21
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žci/R1 2 Praha - Strahov 08.06
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žci/F Praha - Strahov 08.14
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B1 1 Praha - Strahov 09.58
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok vysoký/Žci/F Praha - Strahov 1.55