Karta atleta

Export do excelu
  • Robert Dykast
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Jón Jaroslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Chrudim 06.12.2017
60 m 07.56 Pardubice - Městský atletický stadion 21.05.2018
60 m 07.36 h Nymburk 18.02.2019
100 m 11.52 Pardubice 25.05.2019
150 m 18.79 Svitavy 04.06.2016
300 m 43.08 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
300 m 38.84 Praha - Děkanka 05.06.2016
800 m 2:47.1 Chrudim 07.10.2015
1000 m 3:16.99 Kolín 11.10.2017
60 m překážek [83,8 cm] 11.2 h Chrudim 06.01.2016
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.5 Chrudim 07.10.2015
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 12.2 h Chrudim 02.12.2015
100 m překážek [83,8cm] 19.9 Chrudim 11.05.2016
skok vysoký 1.65 Svitavy 04.06.2016
skok vysoký 1.62 h Pardubice 24.11.2016
skok o tyči 2.30 h Chrudim 17.02.2016
skok o tyči 2.20 Chrudim 10.05.2017
skok daleký 6.31 Brno 27.06.2017
skok daleký 6.34 h Praha - Stromovka 02.02.2019
vrh koulí 3kg 08.68 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
vrh koulí 3kg 09.03 Svitavy 07.06.2015
vrh koulí 4kg 12.69 Chrudim 18.10.2017
vrh koulí 5kg 10.90 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
vrh koulí 5kg 10.99 Nové Město nad Metují 26.05.2018
vrh koulí 6kg 11.25 Pardubice 11.09.2021
hod diskem 1kg 38.36 Chrudim 18.10.2017
hod diskem 1,75kg 35.34 Pardubice 05.06.2021
hod kladivem 4kg 23.47 Pardubice 08.10.2017
hod oštěpem 600g 33.66 Pardubice 08.10.2017
hod kriketovým míčkem 40.23 Chrudim 07.10.2015
pohár rozhlasu 1372 Olomouc 12.06.2018
pětiboj 1681 Chrudim 07.10.2015
čtyřboj 2290 Kolín 11.10.2017
devítiboj 3357 Chrudim 11.05.2017
vrhačský trojboj 1500 Chrudim 18.10.2017
vrhačský čtyřboj 1333 Pardubice 08.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.4 h Chrudim 06.12.2017
60 m 07.76 Olomouc 27.05.2017
1000 m 3:16.99 Kolín 11.10.2017
skok vysoký 1.58 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok vysoký 1.60 Svitavy 08.05.2017
skok o tyči 2.20 Chrudim 10.05.2017
skok daleký 5.84 h Praha - Stromovka 05.03.2017
skok daleký 6.31 Brno 27.06.2017
vrh koulí 4kg 12.69 Chrudim 18.10.2017
hod diskem 1kg 38.36 Chrudim 18.10.2017
hod kladivem 4kg 23.47 Pardubice 08.10.2017
hod oštěpem 600g 33.66 Pardubice 08.10.2017
pohár rozhlasu 0556 Pardubice 22.05.2017
čtyřboj 2290 Kolín 11.10.2017
devítiboj 3357 Chrudim 11.05.2017
vrhačský trojboj 1500 Chrudim 18.10.2017
vrhačský čtyřboj 1333 Pardubice 08.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 15 Praha - Stromovka 5.54
06.12.2017 Mikulášské závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žci/B1 1 Chrudim 06.4
06.12.2017 Mikulášské závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/B Chrudim DNF
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) vrhačský trojboj/Žci Chrudim 1500
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Chrudim 12.69
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) hod diskem 1kg/Žci Chrudim 38.36
18.10.2017 Atletická středa (Atletika Chrudim, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 5 Chrudim 24.35
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žci Kolín 2290
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) vrh koulí 4kg/Žci Kolín 12.00
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) skok daleký/Žci Kolín 5.65
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žci/B09 1 Kolín 07.65
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 1000 m/Žci/B04 2 Kolín 3:16.99
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Pardubice 12.30
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Žci Pardubice 37.30
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Pardubice 23.47
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Pardubice 33.66
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) vrhačský trojboj/Žci Pardubice 1086
08.10.2017 Vrhačský čtyřboj (Hvězda Pardubice z.s.) vrhačský čtyřboj/Žci Pardubice 1333
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok daleký/Žci/F České Budějovice 5.61
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Žci/F České Budějovice NM
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) hod diskem 1kg/Žci/F 6 České Budějovice 33.77
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žci/Ka 5 Brno 5.97
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žci/F 6 Brno 6.31
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žci Litomyšl DNF
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci Litomyšl 5.52
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 4kg/Žci Litomyšl DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) skok vysoký/Žci 4 Svitavy 1.60
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) skok daleký/Žci Svitavy 6.46
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B2 4 Olomouc 07.76
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 1000 m/Žci/F Olomouc DNS
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B3 6 Olomouc 16.36
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žci/F Olomouc DNS
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok o tyči/Žci/F Olomouc DNS
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žci/F 13 Olomouc 5.47
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Olomouc 11.44
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 15 Olomouc 27.41
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F 13 Olomouc 32.02
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) devítiboj/Žci Olomouc DNF
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) pohár rozhlasu/Žci 28 Pardubice 0556
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žci Pardubice 5.86
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) skok vysoký/Žci/F 8 Pardubice 1.52
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) skok daleký/Žci/F Pardubice 5.76
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Pardubice 11.63
14.05.2017 1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (Atletika Chrudim) skok daleký/M 4 Chrudim 5.60
11.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) devítiboj/Žci Chrudim 3357
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci Chrudim DNF
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 6 Chrudim 23.54
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) skok o tyči/Žci Chrudim 2.20
10.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 4 Chrudim 29.06
11.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žci 1= Chrudim 07.7
11.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/Žci Chrudim 5.75
11.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Chrudim 11.04
11.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žci Chrudim 1.53
11.05.2017 Oddílové víceboje Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 1000 m/Žci Chrudim 3:19.7
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) skok daleký/Žci Svitavy 5.82
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) hod diskem 1kg/Žci Svitavy DNF
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) skok vysoký/Žci Svitavy 1.60
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci/F 7 Praha - Stromovka 5.84
28.02.2017 9. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žci Chrudim 1.53
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 150 m/Žci/B7 Jablonec nad Nisou DNS
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) skok vysoký/Žci Jablonec nad Nisou 1.58
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) skok daleký/Žci Jablonec nad Nisou 5.76
24.01.2017 4.halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žci Chrudim 1.54
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/M 9 Pardubice 5.51
17.01.2017 3. halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žci/B1 1 Chrudim 06.5
10.01.2017 2.halové závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) skok vysoký/Žci Chrudim 1.56