Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Matějková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 18.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Plzeň 15.06.2015
60 m 08.20 h Jablonec nad Nisou 22.02.2017
100 m 13.38 Bílina 19.08.2017
150 m 20.80 h Praha - Strahov 21.02.2015
150 m 19.87 Děčín 07.06.2016
200 m 30.86 Ústí nad Labem 21.09.2014
300 m 51.49 Bílina 18.06.2013
300 m 48.74 h Praha-Strahov 07.02.2015
600 m 2:01.13 Bílina 11.05.2013
800 m 2:58.61 Stará Boleslav 24.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 09.85 Plzeň 18.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.19 h Jablonec nad Nisou 22.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 10.79 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.30 Bílina 20.05.2017
100 m překážek (0.84) 17.41 Děčín 18.06.2017
200 m překážek (0.76) 31.79 Bílina 18.06.2016
skok vysoký 1.20 Bílina 03.10.2017
skok daleký 4.35 h Praha-Strahov 26.01.2014
skok daleký 4.74 Břeclav 10.10.2017
vrh koulí 2kg 09.46 h Praha - Strahov 21.02.2015
vrh koulí 3kg 07.37 h Praha-Strahov 06.02.2016
hod kriketovým míčkem 31.80 Ústí nad Labem 01.05.2013
pohár rozhlasu 0936 Ústí nad Labem 11.05.2017
středoškolský pohár 2239 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 2412 Ústí nad Labem 21.04.2015
čtyřboj 1459 Bílina 11.05.2013
sprintérský trojboj 1981 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Jablonec nad Nisou 22.02.2017
60 m 08.15 Brno 26.06.2017
100 m 13.38 Bílina 19.08.2017
150 m 19.98 Děčín 04.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.19 h Jablonec nad Nisou 22.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.30 Bílina 20.05.2017
100 m překážek (0.84) 17.41 Děčín 18.06.2017
200 m překážek (0.76) 32.75 Litvínov 07.09.2017
skok vysoký 1.20 Bílina 03.10.2017
skok daleký 4.74 Břeclav 10.10.2017
pohár rozhlasu 0936 Ústí nad Labem 11.05.2017
středoškolský pohár 2239 Břeclav 10.10.2017
sprintérský trojboj 1981 Bílina 19.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 6 Praha - Stromovka 10.13
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R2 6 Praha - Stromovka 08.29
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/FA 5 Jablonec nad Nisou 08.36
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žky/R6 1 Jablonec nad Nisou 08.36
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Jablonec nad Nisou 09.52
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dky Břeclav 2239
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 60 m/Dky/B03 4 Břeclav 08.29
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok daleký/Dky/F02 7 Břeclav 4.74
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) 60 m/Dky/B1 Bílina 08.34
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) skok vysoký/Dky/F 16 Bílina 1.20
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 6 Břeclav 15.65
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R1 4 Kladno 08.37
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FB Kladno 08.39
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Kladno 16.21
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 2 Kladno 32.79
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žky/R2 1 Litvínov 08.36
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 60 m/Žky/FA Litvínov 08.31
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Litvínov 15.96
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 3 Litvínov 32.75
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/Ž/B2 3 Bílina 08.39
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/Ž/B3 3 Bílina 13.38
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/Ž/B3 6 Bílina 29.12
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprintérský trojboj/Ž/F 16 Bílina 1981
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R01 5 Brno 08.15
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 2 Brno 15.82
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Děčín 17.41
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 60 m/Žky/R4 1 Chomutov 08.39
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 60 m/Žky/FA Chomutov 08.42
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 3 Chomutov 33.49
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/R1 1 Bílina 08.14
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 60 m/Žky/F Bílina 08.16
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B1 3 Bílina 20.07
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Bílina 15.30
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) pohár rozhlasu/Žky 10 Ústí nad Labem 0936
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) skok daleký/Žky/F 19 Ústí nad Labem 3.52
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) 60 m/Žky/R4 1 Ústí nad Labem 08.39
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 60 m/Žky/F Kadaň 08.29
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Kadaň 15.68
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žky/R1 1 Děčín 08.31
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 60 m/Žky/FA Děčín 08.21
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žky/B1 1 Děčín 19.98
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Děčín 15.91
01.05.2017 Májové závody 2017 – 50. ročník (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/R1 1 Ústí nad Labem 08.61
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R3 4 Praha - Stromovka 08.23
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 7 Praha - Stromovka 09.62
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.20
22.02.2017 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Jablonec nad Nisou 09.19
15.02.2017 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Jablonec nad Nisou 09.44
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 2 Praha - Strahov 08.27
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 6 Praha - Strahov 10.32
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 MS Praha - Strahov 09.40
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R4 1 Praha - Strahov 08.22
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/F Praha - Strahov 08.22
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Praha - Strahov 10.97