Karta atleta

Export do excelu
  • Weberová Simona
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Děčín 07.06.2016
60 m 08.64 h Praha-Strahov 06.02.2016
100 m 13.99 Liberec 08.05.2018
150 m 20.76 Děčín 07.06.2016
150 m 21.46 h Praha-Strahov 06.02.2016
200 m 29.06 Liberec 08.05.2018
300 m 49.75 Jablonec nad Nisou 26.09.2015
800 m 3:17.74 Ústí nad Labem 15.10.2015
60 m překážek 13.16 Ústí nad Labem 21.04.2015
100 m překážek 25.21 Bílina 06.05.2017
sprintérský trojboj 1774 Liberec 08.05.2018
pohár rozhlasu 0939 Ústí nad Labem 11.05.2017
pětiboj 1686 Ústí nad Labem 21.04.2015
sedmiboj 2220 Bílina 06.05.2017
hod diskem 0,75kg 15.40 Bílina 05.09.2016
hod oštěpem 500g 27.48 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
hod kriketovým míčkem 42.65 Bílina 29.09.2016
vrh koulí 2kg 08.82 h Jablonec nad Nisou 27.12.2015
vrh koulí 3kg 07.69 Bílina 06.05.2017
vrh koulí 3kg 06.73 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
skok daleký 3.91 Bílina 08.05.2015
skok daleký 4.25 h Jablonec nad Nisou 27.12.2015
skok vysoký 1.53 Chomutov 08.06.2017
skok vysoký 1.45 h Jablonec nad Nisou 31.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N.) koule 3kg/Žky 17 Jablonec nad Nisou 06.73
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) výška/Žky/FD Brno 1.43
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) oštěp 500g/Žky/FA 19 Brno 23.16
06.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Česká Lípa) výška/Žky 3= Česká Lípa 1.40
06.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Česká Lípa) oštěp 500g/Žky 11 Česká Lípa 25.00
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) výška/Dky/F MB SK Nové Město nad Metují 1.40
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) oštěp 500g/Dky/F MB SK Nové Město nad Metují 27.48
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žky/B1 4 Dvůr Králové nad Labem 08.72
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Žky/F 4 Dvůr Králové nad Labem 13.94
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žky/B1 4 Dvůr Králové nad Labem 21.35
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) výška/Žky Dvůr Králové nad Labem 1.45
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) výška/Ž 8 Děčín 1.45
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) výška/Žky Chomutov 1.53
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) koule 3kg/Žky Chomutov NM
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) disk 0,75kg/Žky 12 Chomutov 14.74
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) výška/Žky Bílina 1.48
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) oštěp 500g/Žky 4 Bílina 25.20
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) poharR/Žky 9 Ústí nad Labem 0939
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) dálka/Žky/F 8 Ústí nad Labem 3.96
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Ústí nad Labem, kategorie IV (Městský stadion Ústí nad Labem, Květoslav Kolářík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) 60 m/Žky/R4 3 Ústí nad Labem 08.72
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 150 m/Žky/B2 2 Bílina 22.24
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 800 m/Žky/F 7 Bílina 3:34.29
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m př./Žky/B1 5 Bílina 25.21
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) výška/Žky Bílina 1.42
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) dálka/Žky/F 7 Bílina 3.86
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) koule 3kg/Žky 5 Bílina 07.69
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) oštěp 500g/Žky/F Bílina 24.09
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) sedmiboj/Žky 7 Bílina 2220
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) výška/Žky/F 3= Děčín 1.44
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) koule 3kg/Žky/F 8 Děčín 07.58
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) oštěp 500g/Žky/F Děčín 24.25
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B5 4 Jablonec nad Nisou 09.24
25.01.2017 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) dálka/Ž 27 Jablonec nad Nisou 3.65
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R9 4 Praha - Strahov 08.89
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B9 3 Praha - Strahov 22.63
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) výška/Žky/F 11 Praha - Strahov 1.35