Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Tvrdá
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Morávek Antonín
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
4 x 300 m 2:46.39 Jablonec 18.09.2016

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.04 Kolín 30.06.2016
60 m 07.98 h Praha - Strahov 05.02.2017
100 m 12.72 Kolín 17.06.2020
150 m 19.19 Beroun 23.06.2017
200 m 25.94 Kolín 25.05.2019
200 m 26.75 h Lipsko 08.02.2020
300 m 42.09 h Praha - Strahov 05.02.2017
300 m 40.87 Brno 28.06.2017
400 m 59.97 Kolín 25.05.2019
400 m 62.04 h Lipsko 08.02.2020
600 m 1:54.94 Kolín 19.05.2015
800 m 2:34.79 Ostrava 28.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.91 Kolín 27.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 09.60 h Praha-Stromovka 05.12.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 08.74 h Praha - Stromovka 04.03.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 08.93 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 14.32 Kolín 08.05.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.48 Kladno 26.05.2018
100 m překážek (0.84) 15.87 Hradec Králové 18.05.2019
200 m překážek (0.76) 29.30 Kolín 08.05.2017
300 m překážek (0.76) 42.89 Stará Boleslav 05.05.2018
400 m překážek (0.76) 66.24 Hradec Králové 18.05.2019
skok vysoký 1.47 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
skok daleký 5.46 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 5.25 h Praha - Stromovka 09.12.2017
vrh koulí 3kg 08.99 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
hod oštěpem 500g 12.95 Kolín 08.05.2019
hod oštěpem 600g 18.47 Stará Boleslav 08.10.2017
hod kriketovým míčkem 30.70 Stará Boleslav 10.10.2015
pohár rozhlasu 1607 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 1540 Nymburk 19.09.2017
pětiboj 2778 Stará Boleslav 10.10.2015
sedmiboj [Zky] 3999 Stará Boleslav 07.10.2017
sprintérský trojboj 2170 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.98 h Praha - Strahov 05.02.2017
60 m 08.20 Kolín 03.10.2017
100 m 12.73 České Budějovice 13.05.2017
150 m 19.19 Beroun 23.06.2017
200 m 27.71 Kolín 03.10.2017
300 m 42.09 h Praha - Strahov 05.02.2017
300 m 40.87 Brno 28.06.2017
800 m 2:40.05 Stará Boleslav 08.10.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 08.74 h Praha - Stromovka 04.03.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 14.32 Kolín 08.05.2017
200 m překážek (0.76) 29.30 Kolín 08.05.2017
300 m překážek 45.31 Cheb 27.07.2017
skok vysoký 1.40 Stará Boleslav 07.10.2017
skok daleký 5.46 Stará Boleslav 03.06.2017
skok daleký 5.25 h Praha - Stromovka 09.12.2017
vrh koulí 3kg 08.20 Stará Boleslav 07.10.2017
hod oštěpem 600g 18.47 Stará Boleslav 08.10.2017
pohár rozhlasu 1607 Nymburk 16.05.2017
středoškolský pohár 1540 Nymburk 19.09.2017
sedmiboj [Zky] 3999 Stará Boleslav 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B1 2 Praha-Strahov 42.24
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 08.90
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 4 Praha - Stromovka 5.25
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 09.06
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky Praha - Stromovka 5.23
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky Stará Boleslav 3999
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Stará Boleslav 14.58
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Stará Boleslav 20.26
08.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky Stará Boleslav 2:40.05
08.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žky Stará Boleslav 5.14
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav 08.20
08.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod oštěpem 600g/Žky Stará Boleslav 18.47
07.10.2017 Oddílové víceboje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žaček, mladších žáků a mladších žaček (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žky Stará Boleslav 1.40
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Stará Boleslav 20.26
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Stará Boleslav 14.58
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žky Stará Boleslav 1.40
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Stará Boleslav 08.20
07.10.2017 Oddílové víceboje všech kategorií (Atletika Stará Boleslav, z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky Stará Boleslav DNF
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dky Kolín 1442
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Dky/B01 4 Kolín 08.20
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 200 m/Dky/B02 1 Kolín 27.71
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 1 Břeclav 14.70
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 6 Břeclav 14.89
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/Žky/R3 2 Břeclav 30.49
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Dky Nymburk 07.9
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 200 m/Dky Nymburk 26.5
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) středoškolský pohár/Dky Nymburk 1540
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Ž/B1 2 Stará Boleslav 19.96
06.09.2017 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Stará Boleslav 15.10
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B1 4 Kolín 20.0
27.07.2017 37. ročník Velké ceny města Chebu (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m překážek/Ž/B1 3 Cheb 45.31
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R3 2 Kladno 12.88
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FA 4 Kladno 12.95
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žky/F 4 Brno 40.87
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R03 3 Brno 14.99
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žky/R03 1 Brno 41.01
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 150 m/Žky/B1 1 Beroun 19.19
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Beroun 14.69
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B1 2 Kladno 41.59
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Kladno 14.91
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky/F1 Kladno 5.16
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž/F 4 Stará Boleslav 5.46
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) pohár rozhlasu/Žky 6 Kolín 1560
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) 60 m/Žky Kolín 08.01
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) skok daleký/Žky Kolín 5.55
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) 60 m/Žky/B3 Kladno DNS
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - západní část (Městský stadion Sletiště, Jiří) skok daleký/Žky Kladno DNS
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F Kladno 07.94
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B1 1 Kladno 42.03
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Kladno 14.47
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) pohár rozhlasu/Žky Nymburk 1607
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žky Nymburk 07.6
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Nymburk, kategorie IV (Sportovní centrum v Nymburce (tartanová dráha), Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) skok daleký/Žky Nymburk 5.53
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/R1 2 České Budějovice 12.84
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Ž/FB České Budějovice 12.73
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 1 Kolín 14.32
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 1 Kolín 29.30
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Kolín 14.45
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B12 1 Vlašim 19.65
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Vlašim 14.52
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 1 Vlašim 30.04
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R2 1 Praha - Stromovka 08.00
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/F 6 Praha - Stromovka 08.03
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 1 Praha - Stromovka 08.74
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Praha - Stromovka 08.80
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 1 Praha - Strahov 07.98
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/F Praha - Strahov 08.06
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B1 1 Praha - Strahov 42.09
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha - Strahov 08.92
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žky/R8 MS Praha - Strahov 08.04
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 MS Praha - Strahov 09.00
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R6 1 Praha - Strahov 08.04
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B1 1 Praha - Strahov 42.53