Karta atleta

Export do excelu
  • Eliška Marszalek
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.0 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
50 m 08.01 Přerov 28.09.2014
60 m 08.67 Frýdek-Místek 16.06.2016
60 m 08.75 h Ostrava 11.02.2017
100 m 14.40 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
150 m 22.28 Opava 28.05.2015
150 m 21.80 h Ostrava 03.02.2017
200 m 31.26 Hranice 18.05.2019
300 m 50.89 Ostrava 24.06.2014
400 m 72.22 Hranice 18.05.2019
800 m 3:12.45 h Ostrava 25.02.2014
800 m 2:34.91 Český Těšín 14.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.64 Opava 14.07.2015
60 m překážek (0.76/8.50) 10.90 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m překážek (0.76) 83.43 Šumperk 22.06.2019
skok vysoký 1.42 Karviná 10.05.2017
skok vysoký 1.20 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
skok daleký 4.27 Olomouc 25.05.2019
skok daleký 4.13 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
hod oštěpem 500g 22.85 Opava 13.08.2016
hod oštěpem 600g 24.53 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
hod kriketovým míčkem 48.10 Ostrava 11.06.2015
pohár rozhlasu 1142 Karviná 10.05.2017
středoškolský pohár 1389 Ostrava 18.09.2019
pětiboj 1588 Opava 14.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.75 h Ostrava 11.02.2017
60 m 08.95 Opava 04.05.2017
100 m 14.40 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
150 m 21.80 h Ostrava 03.02.2017
150 m 22.36 Opava 04.05.2017
800 m 2:34.91 Český Těšín 14.09.2017
skok vysoký 1.42 Karviná 10.05.2017
skok daleký 4.26 Hranice 03.06.2017
pohár rozhlasu 1142 Karviná 10.05.2017
středoškolský pohár 0859 Ostrava 13.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Karviná 800 m/Jky Český Těšín 2:34.91
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Ostrava (Vladimír Černý , vladek.cerny@) středoškolský pohár/Dky Ostrava 0859
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Ostrava (Vladimír Černý , vladek.cerny@) skok daleký/Dky/F 8 Ostrava 4.00
13.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Ostrava (Vladimír Černý , vladek.cerny@) 60 m/Dky/B02 2 Ostrava 09.06
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B2 5 Ostrava 09.11
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 14 Ostrava 4.22
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 Ostrava DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 100 m/Ž/B2 4 Ostrava - Vítkovice 14.40
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Ž/F 11 Ostrava - Vítkovice 4.56
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žky 15 Frýdek-Místek 4.35
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B2 Hranice DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Ž/F 13 Hranice 4.26
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B2 6 Třinec 09.04
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F 11 Třinec 4.61
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Ž/F 17 Šumperk 4.51
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Karviná, kategorie III a IV (ZŠ M. Kudeříkové 14, Havířov, Anna Kapečková, anna.kapeckova@juventus.cz, ) skok vysoký/Žky/F Karviná 1.42
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Karviná, kategorie III a IV (ZŠ M. Kudeříkové 14, Havířov, Anna Kapečková, anna.kapeckova@juventus.cz, ) 60 m/Žky/F Karviná 08.6
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Karviná, kategorie III a IV (ZŠ M. Kudeříkové 14, Havířov, Anna Kapečková, anna.kapeckova@juventus.cz, ) pohár rozhlasu/Žky Karviná 1142
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B2 4 Opava 08.95
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B1 4 Opava 22.36
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky/F 16 Opava 4.46
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R2 2 Ostrava 08.75
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R6 4 Ostrava 08.83
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B8 1 Ostrava 21.80
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R4 5 Ostrava 08.89
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B3 5 Ostrava 22.18