Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Kotková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Feher Jan
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 Praha-Děkanka 09.05.2016
60 m 08.07 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m 12.94 Praha - Juliska 06.05.2017
150 m 19.39 Olomouc 26.05.2017
150 m 19.42 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 26.13 Praha - Děkanka 19.06.2017
200 m 27.39 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 43.18 h Praha - Stromovka 02.12.2017
600 m 2:04.92 Praha 29.05.2014
800 m 2:39.63 Praha-Eden 21.05.2016
800 m 2:40.08 h Praha - Stromovka 10.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.26 Praha 14.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.26 h Praha-Stromovka 21.12.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 08.83 h Praha - Stromovka 04.03.2017
60 m překážek 08.99 Praha - Děkanka 07.10.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 08.78 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek (0.84) 09.06 h Praha - Stromovka 05.02.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 14.47 Břeclav 23.09.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.57 Praha-Juliska 23.06.2018
100 m překážek (0.84) 14.65 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
200 m překážek (0.76) 29.11 Praha - Děkanka 14.06.2017
400 m překážek (0.76) 76.01 Praha - Děkanka 02.09.2021
skok vysoký 1.60 h Praha - Strahov 23.02.2017
skok vysoký 1.61 Praha - Děkanka 07.05.2022
skok daleký 5.40 Praha - Děkanka 31.05.2017
skok daleký 5.42 h Praha-Strahov 16.12.2017
trojskok 10.57 Praha - Děkanka 02.09.2021
vrh koulí 2kg 13.07 Praha 28.05.2015
vrh koulí 2kg 12.51 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 3kg 12.38 h Praha-Stromovka 23.01.2018
vrh koulí 3kg 12.09 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 4kg 10.79 Praha - Děkanka 13.06.2020
vrh koulí 4kg 10.65 h Praha - Stromovka 06.02.2022
hod diskem 0,75kg 28.14 Praha - Eden 21.06.2017
hod diskem 1kg 28.08 Praha - Juliska 21.05.2022
hod oštěpem 500g 31.55 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
hod oštěpem 600g 35.96 Praha - Děkanka 08.05.2022
hod kriketovým míčkem 50.19 Praha 24.09.2015
pohár rozhlasu 0689 Praha 4 a Praha 12 28.04.2017
středoškolský pohár 1172 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 2523 Praha 28.09.2015
pětiboj hala [Zky] 3317 h Praha - Stromovka 10.02.2017
pětiboj hala [Dky] 3267 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
pětiboj hala [Z] 2358 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Zky] 4491 Praha-Eden 21.05.2016
sedmiboj [Z] 4491 Praha - Děkanka 07.05.2022
čtyřboj 2560 Praha-Campanus 30.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.38 h Praha - Stromovka 11.01.2017
60 m 08.22 Praha - Děkanka 02.05.2017
100 m 12.94 Praha - Juliska 06.05.2017
150 m 19.39 Olomouc 26.05.2017
200 m 26.13 Praha - Děkanka 19.06.2017
300 m 43.18 h Praha - Stromovka 02.12.2017
800 m 2:40.08 h Praha - Stromovka 10.02.2017
800 m 2:52.14 Olomouc 27.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 08.83 h Praha - Stromovka 04.03.2017
60 m překážek 08.99 Praha - Děkanka 07.10.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 14.47 Břeclav 23.09.2017
200 m překážek (0.76) 29.11 Praha - Děkanka 14.06.2017
skok vysoký 1.60 h Praha - Strahov 23.02.2017
skok vysoký 1.58 Praha - Kotlářka 24.05.2017
skok daleký 5.40 Praha - Děkanka 31.05.2017
skok daleký 5.42 h Praha-Strahov 16.12.2017
vrh koulí 3kg 10.75 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
vrh koulí 3kg 11.23 Praha - Děkanka 07.10.2017
hod diskem 0,75kg 28.14 Praha - Eden 21.06.2017
hod oštěpem 500g 31.19 Praha - Podvinný mlýn 17.05.2017
pohár rozhlasu 0689 Praha 4 a Praha 12 28.04.2017
pětiboj hala [Zky] 3317 h Praha - Stromovka 10.02.2017
sedmiboj [Zky] 4457 Olomouc 27.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) skok vysoký/Žky/F 3= Praha-Strahov 1.50
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) skok daleký/Žky/F Praha-Strahov 5.42
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 09.01
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 08.96
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B4 1 Praha - Stromovka 43.18
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) 60 m překážek/Žky/F Praha - Děkanka 08.99
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 11.23
30.09.2017 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Varaždin 14.72
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 1 Břeclav 14.47
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Břeclav 14.51
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/Žky/R2 1 Břeclav 29.47
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m překážek (0.76)/Žky/F Břeclav 29.50
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) skok daleký/Ž 12 Opava 5.18
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Praha - Eden 14.80
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žky Praha - Eden 1.51
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B2 6 Praha - Eden 26.76
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 6 Praha - Eden 5.17
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B2 1 Kladno 26.84
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 4 Kladno 5.23
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Praha - Eden 29.87
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Eden 28.14
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B4 3 Praha - Děkanka 26.13
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R4 1 Praha - Děkanka 15.27
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 4 Praha - Děkanka 15.42
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 2 Praha - Děkanka 29.11
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 2 Praha - Děkanka 5.28
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/F Praha - Děkanka 5.33
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Ž/F 9 Stará Boleslav 1.50
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž/F 12 Stará Boleslav 5.08
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Praha - Děkanka 29.49
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky Praha - Děkanka 5.40
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B1 6 Olomouc 19.39
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/B1 9 Olomouc 2:52.14
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Olomouc 14.96
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky/F 9 Olomouc 1.51
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/F 5 Olomouc 5.29
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Olomouc 10.53
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 4 Olomouc 30.36
27.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) sedmiboj [Zky]/Žky 7 Olomouc 4457
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Žky Praha - Kotlářka 1.58
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) skok daleký/Žky Praha - Kotlářka 5.29
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 15.29
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Podvinný mlýn 31.19
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Ž/F 11= České Budějovice 1.46
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Ž/F 7 České Budějovice 5.16
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B1 3 Praha - Juliska 12.94
06.05.2017 3. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž 9 Praha - Juliska 4.83
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B1 4 Praha - Děkanka 08.22
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/Ž/B5 1 Praha - Děkanka 19.91
28.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III hoši a kategorie IV dívky (, Tomáš Bednář, bednar@ddmmonet.cz, 723719794) pohár rozhlasu/Žky 15 Praha 4 a Praha 12 0689
28.04.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 4 a 12, kategorie III hoši a kategorie IV dívky (, Tomáš Bednář, bednar@ddmmonet.cz, 723719794) skok vysoký/Žky Praha 4 a Praha 12 1.56
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/F Praha - Děkanka 19.54
26.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/F 5 Praha - Děkanka 6:09.61
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Praha - Děkanka 14.95
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky Praha - Děkanka 1.54
26.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky Praha - Děkanka 5.12
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Děkanka 11.15
26.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Děkanka 26.90
26.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) sedmiboj [Zky]/Žky Praha - Děkanka 3960
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 2 Praha - Stromovka 08.89
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Praha - Stromovka 08.83
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky/F 5 Praha - Stromovka 1.57
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 2 Praha - Strahov 08.93
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Praha - Strahov 08.92
23.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok vysoký/Žky Praha - Strahov 1.60
23.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok daleký/Žky Praha - Strahov 5.21
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 1 Praha - Stromovka 2:40.08
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 08.93
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky/F 9 Praha - Stromovka 1.51
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky/F 7 Praha - Stromovka 5.21
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Stromovka 10.63
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Zky]/Žky Praha - Stromovka 3317
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 09.20
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) skok vysoký/Žky Praha - Stromovka DNS
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žky Praha - Strahov 1.57
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B4 1 Praha - Strahov 44.18
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žky/B2 1 Jablonec nad Nisou 2:46.81
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 1 Jablonec nad Nisou 09.12
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok vysoký/Žky/F1 Jablonec nad Nisou 1.51
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žky/F2 Jablonec nad Nisou 4.75
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) vrh koulí 3kg/Žky/F2 Jablonec nad Nisou 10.75
15.01.2017 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N.) pětiboj hala [Zky]/Žky/F Jablonec nad Nisou 3085
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/Žky Praha - Stromovka 5.08
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Praha - Stromovka 08.38