Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Škrabalová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Klíma Tomáš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.56 Litomyšl 20.09.2014
100 m 13.85 Litomyšl 05.08.2017
150 m 21.16 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 20.80 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
200 m 27.44 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
200 m 27.64 h Vídeň 20.01.2018
300 m 42.14 Brno 13.09.2017
300 m 43.88 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 60.50 h Ostrava 03.02.2018
400 m 59.95 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
600 m 1:41.54 Břeclav 02.08.2017
800 m 2:18.75 Brno 26.06.2017
800 m 2:20.81 h Praha - Stromovka 24.02.2019
1000 m 3:16.42 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
1500 m 5:47.49 Pardubice 25.05.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.74 Litomyšl 20.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 10.35 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
skok vysoký 1.37 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
skok vysoký 1.47 Pardubice 21.05.2017
skok daleký 4.75 Litomyšl 11.05.2017
hod kriketovým míčkem 33.15 Litomyšl 20.09.2014
pohár rozhlasu 1190 Pardubice 22.05.2017
pětiboj 1867 Litomyšl 20.09.2014
sprintérský trojboj 1947 Litomyšl 05.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.85 Litomyšl 05.08.2017
150 m 21.38 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
150 m 20.80 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
200 m 27.44 SK Nové Město nad Metují 22.08.2017
300 m 44.27 h Praha - Strahov 14.01.2017
300 m 42.14 Brno 13.09.2017
400 m 61.12 Pardubice 27.05.2017
600 m 1:41.54 Břeclav 02.08.2017
800 m 2:26.13 h Praha - Strahov 21.01.2017
800 m 2:18.75 Brno 26.06.2017
1000 m 3:16.42 Dvůr Králové nad Labem 18.08.2017
skok vysoký 1.47 Pardubice 21.05.2017
skok daleký 4.75 Litomyšl 11.05.2017
pohár rozhlasu 1190 Pardubice 22.05.2017
sprintérský trojboj 1947 Litomyšl 05.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/R2 Břeclav DNS
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/R3 2 Břeclav 2:25.99
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F Břeclav 2:22.36
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/B1 1 České Budějovice 43.23
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 800 m/Žky/F České Budějovice 2:27.80
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B15 1 Brno 42.14
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 150 m/Žky/B5 2 Ústí nad Orlicí 20.80
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Žky/F Ústí nad Orlicí 2:29.62
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok vysoký/Žky 2= Ústí nad Orlicí 1.43
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m/Ž/B2 Čáslav DNS
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) 800 m/Ž/F Čáslav 2:21.62
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B1 2 SK Nové Město nad Metují 27.44
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Dky/F SK Nové Město nad Metují 2:37.84
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) skok vysoký/Dky/F SK Nové Město nad Metují NM
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 300 m/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 43.30
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) 1000 m/Ž/F Dvůr Králové nad Labem 3:16.42
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B3 6 Litomyšl 08.58
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B3 5 Litomyšl 13.85
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B3 5 Litomyšl 27.87
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Ž Litomyšl 1.45
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž/F 19 Litomyšl 1947
02.08.2017 Atletická středa 600 m/Ž/F Břeclav 1:41.54
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 400 m/Ž/B1 Jičín DNS
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/R01 3 Brno 2:18.75
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/F 8 Brno 2:22.50
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žky/B4 2 Litomyšl 43.79
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žky 5 Litomyšl 4.68
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 150 m/Žky/B1 Svitavy DNS
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 800 m/Žky/F Svitavy 2:24.92
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 300 m/Žky/B2 2 Svitavy 43.60
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dky/B1 4 Pardubice 27.88
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky/B1 2 Pardubice 61.12
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Dky/F 4 Pardubice 4.65
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) pohár rozhlasu/Žky 4 Pardubice 1190
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Žky Pardubice 2:31.17
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Žky 3= Pardubice 1.40
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 800 m/Žky/F Pardubice 2:24.66
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) skok vysoký/Žky/F 1= Pardubice 1.47
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu ( TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žky Litomyšl 2:45.80
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu ( TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žky Litomyšl 4.75
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B1 2 Svitavy 44.44
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 800 m/Žky Svitavy 2:30.22
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky/B1 1 Pardubice 62.14
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/R1 3 Praha - Stromovka 2:26.22
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/F 7 Praha - Stromovka 2:26.50
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 150 m/Žky/B1 2 Jablonec nad Nisou 21.38
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 300 m/Žky/B1 2 Jablonec nad Nisou 44.55
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 2:26.13
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B7 1 Praha - Strahov 21.38
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 44.27
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Žky/F Praha - Strahov 2:32.15
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B2 3 Ostrava 2:34.48