Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Venclová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 07.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.46 h Praha-Stromovka 13.01.2015
60 m 09.24 Praha 29.06.2015
150 m 23.10 Praha 11.06.2015
150 m 23.05 h Praha-Stromovka 05.12.2015
600 m 2:09.48 Praha-Eden 21.05.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 11.99 h Praha - Strahov 11.02.2017
skok vysoký 1.25 Praha 29.06.2016
skok daleký 3.59 h Praha-Stromovka 13.01.2016
skok daleký 3.70 Praha - Přátelství 06.06.2017
vrh koulí 2kg 08.99 Praha-Jeseniova 07.09.2015
vrh koulí 3kg 08.40 h Praha - Stromovka 15.02.2017
vrh koulí 3kg 08.44 Praha - Juliska 28.04.2017
hod diskem 0,75kg 22.88 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 1kg 19.01 Praha - Podvinný mlýn 18.05.2018
hod kladivem 3kg 30.38 Praha - Vinohrady 11.05.2018
hod oštěpem 500g 23.32 Kolín 08.05.2017
hod oštěpem 600g 23.21 Praha - Přátelství 06.06.2017
hod kriketovým míčkem 41.26 Praha 29.05.2015
středoškolský pohár 0008 Praha - Kotlářka 05.10.2018
vrhačský trojboj 1087 Praha-Kotlářka 20.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.77 h Praha - Stromovka 01.02.2017
150 m 23.38 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.99 h Praha - Strahov 11.02.2017
skok daleký 3.70 Praha - Přátelství 06.06.2017
vrh koulí 3kg 08.40 h Praha - Stromovka 15.02.2017
vrh koulí 3kg 08.44 Praha - Juliska 28.04.2017
hod diskem 0,75kg 20.67 Praha - Juliska 31.05.2017
hod diskem 1kg 16.70 Praha - Juliska 16.05.2017
hod kladivem 3kg 28.25 České Budějovice 16.09.2017
hod oštěpem 500g 23.32 Kolín 08.05.2017
hod oštěpem 600g 23.21 Praha - Přátelství 06.06.2017
vrhačský trojboj 0821 Praha - Kotlářka 19.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 Praha - Strahov DNS
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 15 Praha - Stromovka 08.18
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) hod kladivem 3kg/Žky/F 18 Jablonec nad Nisou 25.24
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha - Kotlářka 07.53
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 6 Praha - Kotlářka 19.13
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Žky 11 Praha - Kotlářka 14.61
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žky 9 Praha - Kotlářka 0821
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) hod kladivem 3kg/Žky/F 6 České Budějovice 28.25
13.09.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Žky/F Praha - Vinohrady 25.46
13.09.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 0,75kg/Žky/F Praha - Vinohrady 14.87
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky 12 Praha - Eden 08.37
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 13 Praha - Eden 18.25
05.09.2017 4. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Ž/F 9 Praha-Podvinný mlýn 3.68
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) hod kladivem 3kg/Žky Praha - Eden 26.41
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) hod oštěpem 500g/Žky Praha - Eden NM
18.08.2017 Letní atletický mítink a VC Dvora Králové nad Labem (TJ Dvůr Králové n/L.) skok daleký/Žky Dvůr Králové nad Labem DNS
29.06.2017 3. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Ž/F 13 Praha - Děkanka 19.46
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 150 m/Žky/B8 1 Praha - Kotlářka 20.47
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) hod diskem 0,75kg/Žky 23 Praha - Kotlářka DNS
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 0,75kg/Žky/F 18 Praha - Děkanka 16.95
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Žky/F 9 Praha - Děkanka 17.40
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha - Děkanka NM
07.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 0,75kg/Žky Praha - Vinohrady NM
07.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Žky Praha - Vinohrady 26.68
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) skok daleký/Ž 12 Praha - Přátelství 3.70
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) hod oštěpem 600g/Ž 8 Praha - Přátelství 23.21
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 8 Praha - Juliska 20.67
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žky 8 Praha - Juliska 08.21
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F Praha - Stromovka 25.82
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 8 Praha - Stromovka 22.12
16.05.2017 1. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) hod diskem 1kg/Ž 11 Praha - Juliska 16.70
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) hod oštěpem 500g/Žky/F Praha - Juliska NM
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 500g/Žky/F 14 Kolín 23.32
30.04.2017 Zahajovací závody v hodu kladivem "Kladivo na čarodějnice" (TJ Sokol Praha Královské Vinoh) hod kladivem 3kg/Žky/F Praha - Vinohrady 21.82
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Juliska 08.44
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky 12 Praha - Strahov 08.01
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 14 Praha - Stromovka 08.40
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B24 6 Praha - Stromovka 23.38
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 MS Praha - Strahov 11.99
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Praha - Strahov 07.38
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Žky 18 Praha - Strahov 07.52
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B7 5 Praha - Stromovka 12.16
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B18 8 Praha - Stromovka 09.77
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 3kg/Žky 11 Praha - Strahov 07.10
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 15 Praha - Stromovka 08.13
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žky/B17 Praha - Stromovka DNS