Karta atleta

Export do excelu
  • Šedá Pavlína
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
60 m 08.81 h Praha - Stromovka 2.12.2017
150 m 21.30 Praha - Eden 30.9.2017
150 m 22.64 h Praha 6.12.2014
300 m 56.73 h Praha-Strahov 5.2.2015
800 m 3:08.53 Praha 3.6.2014
800 m 3:50.31 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
60 m překážek 10.22 Praha 6.5.2015
60 m překážek 10.01 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 16.29 Praha - Eden 30.9.2017
200 m překážek 64.3 Praha - Kotlářka 8.6.2016
pětiboj 2215 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
pětiboj hala 1282 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
sedmiboj 3412 Praha - Eden 30.9.2017
vrhačský trojboj 1075 Praha - Vokovice 18.9.2018
čtyřboj 1484 Praha 3.6.2014
hod břemenem 10kg 09.82 Pardubice 10.3.2019
hod diskem 0,75kg 26.22 Praha – Podvinný Mlýn 5.9.2016
hod diskem 1kg 30.30 Kladno 30.4.2019
hod kladivem 3kg 46.40 Brno 15.5.2019
hod kladivem 4kg 36.19 Praha - Eden 28.9.2018
hod oštěpem 500g 21.08 Jičín 5.5.2019
hod kriketovým míčkem 35.34 Praha-Podvinný mlýn 28.9.2014
vrh koulí 2kg 11.49 Praha 29.6.2015
vrh koulí 3kg 11.10 Pardubice 7.5.2019
vrh koulí 3kg 10.96 h Jablonec nad Nisou 9.1.2019
vrh koulí 4kg 09.13 Hradec Králové 18.5.2019
skok daleký 4.85 Praha 6.5.2015
skok daleký 4.66 h Praha-Strahov 29.1.2016
trojskok 09.72 Praha-Stromovka 22.5.2018
trojskok 10.55 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
skok vysoký 1.60 Praha - Děkanka 14.6.2017
skok vysoký 1.48 h Praha - Strahov 27.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod břemenem 10kg 09.82 Pardubice 10.3.2019
hod diskem 1kg 30.30 Kladno 30.4.2019
hod kladivem 3kg 46.40 Brno 15.5.2019
hod kladivem 4kg 35.15 Hradec Králové 18.5.2019
hod oštěpem 500g 21.08 Jičín 5.5.2019
vrh koulí 3kg 11.10 Pardubice 7.5.2019
vrh koulí 3kg 10.96 h Jablonec nad Nisou 9.1.2019
vrh koulí 4kg 09.13 Hradec Králové 18.5.2019
skok vysoký 1.42 h Praha - Stromovka 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 3 Praha - Stromovka 10.06
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 2 Praha - Stromovka 08.81
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 13 Praha - Stromovka 08.59
08.10.2017 9. veřejné závody PAS - Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) výška/Ž Praha - Kotlářka 1.46
08.10.2017 9. veřejné závody PAS - Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) dálka/Ž 4 Praha - Kotlářka 4.48
08.10.2017 9. veřejné závody PAS - Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) koule 3kg/Žky Praha - Kotlářka 09.25
08.10.2017 9. veřejné závody PAS - Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) oštěp 500g/Dky 4 Praha - Kotlářka 17.18
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) výška/Žky/F 12= Jablonec nad Nisou 1.45
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) kladivo 3kg/Žky/F Jablonec nad Nisou 40.45
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B4 2 Praha - Eden 21.30
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky/B3 10 Praha - Eden 3:16.10
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B1 4 Praha - Eden 16.29
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Žky 4 Praha - Eden 1.46
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 2= Praha - Eden 4.80
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žky Praha - Eden 09.30
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 12 Praha - Eden 20.84
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Žky 9 Praha - Eden 3412
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žky 9= Břeclav 1.43
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) kladivo 3kg/Žky 4 Břeclav 40.14
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Praha (DDM hl. m. Prahy) koule 3kg/Ž 5 Praha 09.50
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) koule 3kg/Žky Praha - Kotlářka 09.61
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) disk 0,75kg/Žky Praha - Kotlářka 21.80
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) oštěp 500g/Žky 10 Praha - Kotlářka 14.77
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh. tr./Žky Praha - Kotlářka 1006
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) výška/Žky/F 7 České Budějovice 1.45
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) kladivo 3kg/Žky/F České Budějovice 38.40
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B2 2 Praha - Eden 16.58
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žky 4= Praha - Eden 1.45
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) kladivo 3kg/Žky Praha - Eden 30.41
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) výška/Žky Praha - Eden 1.51
28.08.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 3kg/Žky/F Praha - Vinohrady 29.43
28.08.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) disk 0,75kg/Žky/F Praha - Vinohrady 24.47
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) dálka/Ž/F Bílina 4.84
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B1 Praha - Eden DNS
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Žky MB Praha - Eden 1.52
21.06.2017 3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) disk 0,75kg/Žky Praha - Eden DNS
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) výška/Žky/F Praha - Děkanka 1.60
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) disk 0,75kg/Žky/F 6 Praha - Děkanka 26.00
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Žky/F Praha - Děkanka 28.07
07.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) kladivo 3kg/Žky Praha - Vinohrady 28.03
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žky 6 Praha - Děkanka 4.80
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) kladivo 3kg/Žky Praha - Děkanka 25.12
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žky/B3 1 Praha - Podvinný mlýn 17.50
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) dálka/Žky 7 Praha - Podvinný mlýn 4.83
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žky/F Praha - Juliska DNS
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žky/F Praha - Juliska DNS
30.04.2017 Zahajovací závody v hodu kladivem "Kladivo na čarodějnice" (TJ Sokol Praha Královské Vinoh) kladivo 3kg/Žky/F Praha - Vinohrady 27.12
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m př./Žky/R2 5 Praha - Strahov 10.19
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) výška/Žky 15= Praha - Strahov 1.35
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) dálka/Žky 22 Praha - Strahov 4.37
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 13 Praha - Stromovka 4.62
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) výška/Žky 5= Praha - Stromovka 1.45
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m př./Žky/B2 MS Praha - Strahov DNF
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) výška/Žky/F MS Praha - Strahov 1.46
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) koule 3kg/Žky/F MS Praha - Strahov 07.74
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) výška/Žky 4 Praha - Strahov 1.48
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub) výška/Žky Praha - Strahov 1.46
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) koule 3kg/Dky 13 Praha - Stromovka 08.12
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 150 m/Žky/B8 4 Praha - Strahov 22.74
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m př./Žky/B1 3 Praha - Strahov 10.19