Karta atleta

Export do excelu
  • Janíková Tereza
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Jiří Lesák
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.38 Opava 28.6.2016
60 m 08.71 Opava 8.8.2017
60 m 08.63 h Opava 6.1.2019
100 m 14.97 Opava 5.5.2015
150 m 20.45 Olomouc 26.5.2017
200 m 28.79 Opava 23.4.2019
300 m 46.40 Frýdek-Místek 3.9.2015
800 m 2:25.76 Olomouc 26.5.2017
800 m 2:33.14 h Praha - Stromovka 10.2.2017
1500 m 5:35.79 Břeclav 26.5.2018
60 m překážek 11.02 Opava 2.6.2015
60 m překážek 09.85 h Opava 6.1.2019
100 m překážek 16.02 Olomouc 26.5.2017
200 m překážek 30.89 Frýdek-Místek 16.6.2016
300 m překážek 47.46 Ostrava - Vítkovice 15.9.2018
400 m překážek 65.76 Třinec 9.6.2018
pětiboj 2337 Opava 14.7.2015
pětiboj hala 2759 h Ostrava 14.1.2017
sedmiboj 4103 Olomouc 26.5.2017
hod oštěpem 500g 35.72 Opava 23.4.2019
hod kriketovým míčkem 43.00 Opava 1.5.2015
vrh koulí 2kg 08.59 h Opava 24.2.2015
vrh koulí 3kg 09.32 Opava 23.4.2019
vrh koulí 3kg 09.09 h Opava 5.1.2019
skok daleký 5.02 Opava 6.8.2019
skok daleký 5.07 h Opava 6.1.2019
skok o tyči 3.74 Třinec 3.6.2017
skok o tyči 3.67 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.51 Olomouc 26.5.2017
skok vysoký 1.48 h Ostrava 14.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 h Opava 6.1.2019
150 m 20.66 Opava 6.8.2019
200 m 28.79 Opava 23.4.2019
800 m 2:31.85 Opava 23.4.2019
60 m překážek 09.85 h Opava 6.1.2019
100 m překážek 16.47 Opava 23.4.2019
400 m překážek 66.55 Ostrava - Vítkovice 5.5.2019
sedmiboj 4058 Opava 23.4.2019
hod oštěpem 500g 35.72 Opava 23.4.2019
vrh koulí 3kg 09.32 Opava 23.4.2019
vrh koulí 3kg 09.09 h Opava 5.1.2019
skok daleký 5.02 Opava 6.8.2019
skok daleký 5.07 h Opava 6.1.2019
skok o tyči 3.62 Opava 16.7.2019
skok o tyči 3.67 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
skok vysoký 1.40 Opava 23.4.2019
skok vysoký 1.45 h Opava 6.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) tyč/Žky Praha - Stromovka 3.50
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žky/B2 Jablonec nad Nisou DNS
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) tyč/Žky/F Jablonec nad Nisou 3.30
30.09.2017 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň tyč/Žky Varaždin 3.50
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/Žky Břeclav 3.40
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) tyč/Žky/F Šumperk 3.60
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) tyč/Ž 4 Opava 3.41
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) tyč/Žky/F Ostrava 3.40
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 200 m př./Žky/B1 4 Ostrava 33.61
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/Ž/F Břeclav 3.45
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/F Opava DNF
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.45
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Ž 5 Opava 08.71
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž 4 Opava 21.76
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.35
08.08.2017 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 7 Opava 3.94
24.07.2017 Evropský festival olympijských nadějí tyč/Dky/F 9 Györ 3.50
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 100 m př./Žky/B1 5 Frýdek-Místek 16.67
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 200 m př./Žky/B1 3 Frýdek-Místek 32.44
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žky 17 Frýdek-Místek 4.32
06.06.2017 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.56
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky/F 12 Znojmo 4.67
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) tyč/Žky/F Znojmo 3.65
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žky/B1 5 Znojmo 42.48
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) tyč/Ž/F Třinec 3.74
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B3 2 Olomouc 20.45
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/B2 1 Olomouc 2:25.76
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m př./Žky/B3 5 Olomouc 16.02
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky/F 12 Olomouc 1.51
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/F 14 Olomouc 4.73
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žky/F 18 Olomouc 07.89
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) oštěp 500g/Žky/F 12 Olomouc 26.44
26.05.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Olomouc z.s.) sedmiboj/Žky 13 Olomouc 4103
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žky/B2 2 Třinec 16.84
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F 10 Třinec 4.64
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) tyč/Žky/F Třinec 3.52
16.05.2017 3. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.73
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) tyč/Ž Olomouc 3.70
09.05.2017 2. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.53
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 200 m př./Žky/B1 2 Opava 31.74
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) tyč/Žky/F Opava 3.70
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žky/F Opava 5.01
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž/B1 5 Opava 21.52
25.04.2017 1.sokolské úterý (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.30
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky Opava 21.98
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žky Opava 2:36.73
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žky Opava 17.64
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žky Opava 1.40
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žky Opava 5.04
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žky Opava 07.87
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Žky Opava 25.00
22.04.2017 Oblastní přebor ČOS ve víceboji žactva (TJ Sokol Opava) sedmiboj/Žky Opava 3552
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) tyč/Žky/F Praha - Stromovka 3.55
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 1 Praha - Stromovka 2:33.14
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B3 6 Praha - Stromovka 10.30
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žky/F 10 Praha - Stromovka 1.48
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žky/F 16 Praha - Stromovka 4.70
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 3kg/Žky/F 18 Praha - Stromovka 07.24
10.02.2017 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Žky 17 Praha - Stromovka 2739
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R3 6 Ostrava 10.48
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) tyč/Žky Ostrava 3.52
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F1 9 Ostrava 4.85
28.01.2017 Okresní přebor dospělých - tyč, koule (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.41
28.01.2017 Okresní přebor dospělých - tyč, koule (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Dky 9 Opava 07.20
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B2 1 Opava 09.09
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žky/B1 1 Opava 11.10
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) výška/Ž 9 Opava 1.40
22.01.2017 Sprinty, dálka - župní přebor v halové atletice (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 4 Opava 4.76
21.01.2017 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) tyč/Ž Opava 3.37
21.01.2017 Slezská laťka (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Dky 5 Opava 07.00
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žky/F 19 Ostrava 07.27
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/B2 7 Ostrava 10.22
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) dálka/Žky/F 6 Ostrava 4.73
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B2 1 Ostrava 2:33.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) výška/Žky/F 6= Ostrava 1.48
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj h/Žky/F 7 Ostrava 2759
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žky/R3 6 Ostrava 10.45
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) tyč/Žky/F Ostrava 3.34
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R5 3 Ostrava 08.84
02.01.2017 Župní přebor-tyč+koule (TJ Sokol Opava ) tyč/Ž Opava 2.88
02.01.2017 Župní přebor-tyč+koule (TJ Sokol Opava ) koule 3kg/Dky 5 Opava 07.41