Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Miková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.09 Brno 26.06.2017
60 m 07.96 h Ostrava 13.02.2018
100 m 12.82 Jihlava 19.05.2018
150 m 19.70 Třinec 12.06.2016
150 m 19.52 h Praha - Stromovka 05.03.2017
200 m 26.74 h Ostrava 03.02.2018
200 m 26.46 Olomouc 05.05.2018
300 m 47.87 h Praha-Strahov 17.01.2015
300 m 44.79 Vyškov 29.05.2016
500 m 1:47.03 Vyškov 29.03.2012
600 m 2:08.86 Brno 11.09.2013
800 m 3:00.35 h Praha-Stromovka 09.03.2013
800 m 2:56.40 Brno 16.05.2016
skok daleký 4.76 h Ostrava 03.02.2017
skok daleký 5.04 Hodonín 30.06.2018
hod oštěpem 500g 13.19 Brno - Laštůvkova 77 02.05.2015
hod kriketovým míčkem 25.60 Brno 16.05.2016
pohár rozhlasu 0000 Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 11.05.2017
středoškolský pohár 2281 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
sprintérský trojboj 1920 Brno - Horníkova 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.12 h Ostrava 03.02.2017
60 m 08.09 Brno 26.06.2017
100 m 13.13 Uherské Hradiště 01.07.2017
150 m 19.52 h Praha - Stromovka 05.03.2017
150 m 19.93 Šumperk 17.09.2017
200 m 27.90 Brno 20.09.2017
300 m 48.29 Hodonín 29.04.2017
skok daleký 4.76 h Ostrava 03.02.2017
skok daleký 4.81 Kaunas 06.07.2017
pohár rozhlasu 0000 Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 11.05.2017
středoškolský pohár 1457 Brno 20.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 2 Ostrava - Vítkovice 08.13
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 4 Ostrava - Vítkovice 08.19
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B2 4 Ostrava - Vítkovice 20.21
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Brno - město (Lukáš Plachý, plachy@gml.cz, 774992526) 200 m/Dky Brno 27.90
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Brno - město (Lukáš Plachý, plachy@gml.cz, 774992526) středoškolský pohár/Dky Brno 1457
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Brno - město (Lukáš Plachý, plachy@gml.cz, 774992526) 60 m/Dky Brno 08.10
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/R2 2 Šumperk 08.32
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/FA 5 Šumperk 08.37
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B2 4 Šumperk 19.93
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R2 4 Brno 08.35
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/FD Brno 08.30
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KB 5 Brno 4.64
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R5 1 Břeclav 08.36
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/FA Břeclav 08.36
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žky/B1 3 Břeclav 20.21
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žky/F Břeclav 4.83
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R1 4 Břeclav 13.48
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FB Břeclav 13.38
06.07.2017 International Children´s Games 100 m/Žky/R6 3 Kaunas 13.32
06.07.2017 International Children´s Games skok daleký/Žky/KA 12 Kaunas 4.81
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R3 2 Uherské Hradiště 13.32
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/FA 5 Uherské Hradiště 13.13
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R03 4 Brno 08.09
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/S02 7 Brno 08.03
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F 7 Znojmo 4.78
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FB Znojmo 08.30
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R5 2 Znojmo 08.32
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B3 1 Znojmo 20.11
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F Znojmo 4.88
11.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Brno-město (Brno - hřiště ZŠ a MŠ Brno, Jihomoravské náměstí 2, Petra Bazalová, bazalova@zsjihomoravske.cz, 720 176 486) pohár rozhlasu/Žky Brno - ZŠ Jihomoravské náměstí - kategorie IV 0000
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R1 5 Olomouc 08.44
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Přerov 08.24
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B1 3 Přerov 13.28
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B1 Přerov DNS
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žky Přerov DNF
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žky/R8 1 Hodonín 08.26
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žky/FA Hodonín 08.49
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žky/B6 1 Hodonín 21.20
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 300 m/Žky/B1 3 Hodonín 48.29
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R3 5 Praha - Stromovka 08.23
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R1 3 Praha - Stromovka 19.52
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 3 Ostrava 08.26
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F Ostrava 08.12
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 1 Ostrava 19.73
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F1 11 Ostrava 4.76
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 2 Olomouc 08.30
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.29
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA Olomouc NM
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 2 Ostrava 08.28
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 4 Ostrava 20.07
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F Ostrava 08.26