Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Mičunková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Novotný Robert
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 468 1070
    akt. 16.08.2022
  • Úspěchy:
    2021: MEJ-100 m/R, 4x100 m/4., MSJ-100 m/SF, 4x100 m/5.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 3 - - - - - - 1 -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
1 - - - - - - 1 - 1 - - - 1 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Juniorky
4 x 100 m kombinovaná 44.35 Nairobi 22.08.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.22 h Krnov 06.11.2015
60 m 07.87 Šumperk 13.06.2017
60 m 07.61 h Praha - Stromovka 30.01.2021
100 m 11.71 Ostrava 31.05.2022
150 m 18.56 h Praha - Stromovka 05.03.2017
150 m 19.05 Šumperk 17.05.2017
200 m 24.25 h Ostrava 03.02.2021
200 m 23.84 Opava 14.05.2022
300 m 42.61 Praha - Děkanka 05.06.2016
600 m 2:23.67 Olomouc 01.10.2014
800 m 3:10.18 Olomouc 22.09.2016
skok vysoký 1.56 h Olomouc 25.01.2017
skok daleký 5.73 h Ostrava - Vítkovice 23.02.2020
skok daleký 5.70 Břeclav 22.08.2020
vrh koulí 3kg 06.09 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 3kg 05.63 Olomouc 22.09.2016
hod kriketovým míčkem 28.09 Olomouc 24.09.2015
pohár rozhlasu 1296 Olomouc 23.05.2017
středoškolský pohár 1355 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
čtyřboj 1814 Olomouc 22.09.2016
trojboj 1604 h Krnov 06.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 h Praha - Stromovka 04.03.2017
60 m 07.87 Šumperk 13.06.2017
150 m 18.56 h Praha - Stromovka 05.03.2017
150 m 19.05 Šumperk 17.05.2017
skok vysoký 1.56 h Olomouc 25.01.2017
skok daleký 5.25 Olomouc 08.05.2017
skok daleký 5.33 h Praha - Stromovka 09.12.2017
vrh koulí 3kg 05.26 h Havířov 24.03.2017
pohár rozhlasu 1296 Olomouc 23.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky Praha - Stromovka 5.33
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R3 2 Praha - Stromovka 07.98
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B1 6 Šumperk 20.89
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R1 4 Brno 08.19
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KA 10 Brno 4.81
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žky/Ka Brno DNS
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žky/R03 Brno DNS
13.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Šumperk 07.87
13.06.2017 3. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Šumperk 18.71
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R1 1 Znojmo 08.10
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FA Znojmo 07.95
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Znojmo 18.82
31.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Olomouc 08.06
31.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Olomouc 18.82
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj (Atletický stadion AK Olomouc, ) pohár rozhlasu/Žky 8 Olomouc 1296
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj (Atletický stadion AK Olomouc, ) 60 m/Žky/B1 1 Olomouc 08.20
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Olomoucký kraj (Atletický stadion AK Olomouc, ) skok daleký/Žky Olomouc 4.81
17.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Šumperk 08.07
17.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B1 1 Šumperk 19.05
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) pohár rozhlasu/Žky 7 Olomouc 1231
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) skok daleký/Žky Olomouc 4.84
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Olomouc, kategorie IV (Atletický stadion AK Olomouc, tř. 17.listopadu 3, 779 00 Olomouc, Zdeněk Rakowski, zrakowski@atletika.cz, 777140357) 60 m/Žky/B3 1 Olomouc 08.45
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R1 1 Olomouc 07.94
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/FA Olomouc 07.89
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky Olomouc 5.25
25.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok vysoký/Žky Havířov 1.50
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok daleký/Žky Havířov 5.18
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) vrh koulí 3kg/Žky 12 Havířov 05.26
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R3 2 Praha - Stromovka 07.88
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/F Praha - Stromovka 07.88
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R2 1 Praha - Stromovka 18.72
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/F Praha - Stromovka 18.56
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 1 Olomouc 07.97
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.02
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA Olomouc 5.29
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 1 Ostrava 08.11
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F Ostrava 08.04
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F1 Ostrava 5.23
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 1 Olomouc 08.08
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.19
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA Olomouc 5.15
25.01.2017 Nejrychleji - Nejvýš (Atletický klub Olomouc z.s. ) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.18
25.01.2017 Nejrychleji - Nejvýš (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok vysoký/Žky Olomouc 1.56
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 150 m/Ž/B1 5 Ostrava 19.26
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/B2 6 Ostrava 08.16
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/FB Ostrava 08.06
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 1 Ostrava 08.14
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 3 Ostrava 19.72
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F Ostrava 08.13