Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Savarová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.01 Blansko 26.04.2015
60 m 08.69 h Olomouc 27.01.2017
100 m 14.18 Uherské Hradiště 29.04.2017
150 m 21.21 Uherské Hradiště 25.05.2017
800 m 3:21.31 h Ostrava 14.01.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 09.83 Plzeň 17.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.30 h Praha - Stromovka 04.03.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.38 Zlín 03.05.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 16.33 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
100 m překážek (0.84) 16.33 Znojmo 09.06.2019
200 m překážek (0.76) 33.85 Vyškov 09.05.2015
300 m překážek (0.76) 51.69 Olomouc 25.05.2019
400 m překážek (0.76) 74.57 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.44 h Ostrava 03.02.2017
skok vysoký 1.35 Zlín 12.04.2017
skok daleký 4.43 Plzeň 15.06.2015
skok daleký 4.72 h Ostrava 08.01.2017
trojskok 09.96 Znojmo 10.06.2018
trojskok 09.35 h Otrokovice 14.02.2019
vrh koulí 3kg 08.88 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 3kg 08.79 Zlín 12.04.2017
hod oštěpem 500g 31.91 Uherské Hradiště 25.05.2017
hod oštěpem 600g 27.84 Hodonín 03.06.2017
hod kriketovým míčkem 36.29 Brno 08.09.2014
středoškolský pohár 0460 Otrokovice 13.09.2018
pětiboj hala [Zky] 2466 h Ostrava 14.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.69 h Olomouc 27.01.2017
100 m 14.18 Uherské Hradiště 29.04.2017
150 m 21.21 Uherské Hradiště 25.05.2017
800 m 3:21.31 h Ostrava 14.01.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.30 h Praha - Stromovka 04.03.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.38 Zlín 03.05.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 16.33 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
200 m překážek (0.76) 35.47 Zlín 03.05.2017
skok vysoký 1.44 h Ostrava 03.02.2017
skok vysoký 1.35 Zlín 12.04.2017
skok daleký 4.72 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 4.42 Brno 12.09.2017
trojskok 09.18 Hodonín 09.09.2017
vrh koulí 3kg 08.88 h Ostrava 14.01.2017
vrh koulí 3kg 08.79 Zlín 12.04.2017
hod oštěpem 500g 31.91 Uherské Hradiště 25.05.2017
hod oštěpem 600g 27.84 Hodonín 03.06.2017
pětiboj hala [Zky] 2466 h Ostrava 14.01.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 5 Praha - Stromovka 10.05
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 7 Břeclav 17.00
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 5 Olomouc 17.88
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) hod oštěpem 500g/Dky 12 Olomouc 26.01
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R7 7 Brno 18.59
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KA 18 Brno 4.42
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod oštěpem 500g/Žky/FA 10 Brno 29.76
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž/F 14 Hodonín 09.18
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 9 Hodonín 27.16
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 4 Břeclav 11.03
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 600g/Ž/F 5 Břeclav 25.72
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R04 Brno DQ
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F MS Zlín 31.41
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 MS Zlín 15.48
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž/F 7 Hodonín 10.39
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 7 Hodonín 27.84
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B3 2 Uherské Hradiště 21.21
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Uherské Hradiště 15.55
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky Uherské Hradiště 31.91
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 6 Ostrava - Vítkovice 16.33
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F Ostrava - Vítkovice NM
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky/F 14 Ostrava - Vítkovice 25.86
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Olomouc 15.67
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 Břeclav DNS
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky 18 Břeclav 4.37
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Dky 11 Břeclav 27.72
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Zlín 15.38
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 2 Zlín 35.47
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 4 Zlín 28.10
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F 5 Uherské Hradiště 14.18
29.04.2017 Memoriály a rámcové závody (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky Uherské Hradiště 30.66
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Uherské Hradiště 15.71
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žky 6 Uherské Hradiště 1.30
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod oštěpem 500g/Žky Uherské Hradiště 26.36
12.04.2017 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Ž Zlín 1.35
12.04.2017 Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Zlín 08.79
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 4 Praha - Stromovka 09.30
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 3 Olomouc 09.38
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Olomouc 09.36
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA 8 Olomouc 4.61
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Žky Otrokovice 08.83
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 7 Otrokovice 4.55
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky Otrokovice 1.43
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 7 Ostrava 09.59
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 6 Ostrava 09.60
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 10= Ostrava 1.44
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R13 1 Olomouc 08.69
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 1 Olomouc 09.60
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA Olomouc 09.58
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky/F Ostrava 08.88
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Ostrava 09.52
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 8 Ostrava 4.70
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B1 9 Ostrava 3:21.31
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky/F 15 Ostrava 1.42
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 13 Ostrava 2466
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 2 Ostrava 10.08
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky/F 11= Ostrava 1.39
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F1 5 Ostrava 4.72