Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Hájková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Střelecký Lukáš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2018: ME17-oštěp/Q
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.52 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m 08.28 Litomyšl 18.06.2017
100 m 14.20 Litomyšl 28.07.2018
150 m 23.59 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
300 m 54.02 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
800 m 3:04.32 Svitavy 02.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 14.17 Svitavy 02.05.2015
skok vysoký 1.18 Litomyšl 28.07.2018
skok daleký 4.28 Čáslav 11.06.2016
skok daleký 4.68 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 2kg 08.65 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
vrh koulí 2kg 09.49 Ústí nad Orlicí 10.06.2015
vrh koulí 3kg 12.01 h Ostrava 03.02.2018
vrh koulí 3kg 11.84 Litomyšl 19.09.2019
vrh koulí 4kg 08.98 Pardubice 05.06.2021
hod diskem 0,75kg 20.94 Přerov 28.09.2016
hod diskem 1kg 19.38 Litomyšl 28.07.2018
hod oštěpem 500g 49.05 Halle 27.05.2018
hod oštěpem 600g 45.73 Kolín 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 58.03 Jablonec nad Nisou 26.09.2015
pohár rozhlasu 1252 Pardubice 22.05.2017
středoškolský pohár 1322 Svitavy 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m 08.28 Litomyšl 18.06.2017
skok daleký 4.68 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
skok daleký 4.64 Svitavy 29.04.2017
vrh koulí 3kg 11.43 Pardubice 21.05.2017
vrh koulí 3kg 11.66 h Praha - Stromovka 09.12.2017
hod oštěpem 500g 42.00 Brno 26.06.2017
hod oštěpem 600g 38.57 Ústí nad Orlicí 13.05.2017
pohár rozhlasu 1252 Pardubice 22.05.2017
středoškolský pohár 0571 Chrudim 27.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha - Stromovka 11.66
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) středoškolský pohár/Dky Chrudim 0571
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) skok daleký/Dky/B 1= Chrudim
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Pardubický kraj (Jiří Leden, leden@chrudim.cz, 774529204) vrh koulí 3kg/Dky Chrudim 10.64
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 500g/Žky 4 Břeclav 41.61
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod oštěpem 500g/Žky/FA 6 Brno 36.45
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Ústí nad Orlicí 37.45
26.08.2017 4. kolo II. ligy žen, skupina C (AC Čáslav) hod oštěpem 600g/Ž Čáslav 37.53
16.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Žky Brno 09.05
16.08.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Dky Brno 39.17
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 500g/Žky Litomyšl 38.00
19.07.2017 2.letní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Přerov 38.75
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) hod oštěpem 600g/Ž Jičín 36.33
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) hod oštěpem 500g/Žky/F Brno 42.00
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Brno 11.30
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R5 Litomyšl 08.28
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA Litomyšl 08.33
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Žky Litomyšl 11.16
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 500g/Žky Litomyšl 39.50
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Dky MS Ostrava - Vítkovice 10.34
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Dky MS Ostrava - Vítkovice 35.96
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Svitavy 37.05
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Svitavy 10.48
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žky/F Svitavy 08.45
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žky/R2 1 Svitavy 08.42
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Ž/F 19 Pardubice 4.30
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F Pardubice 37.52
24.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Dky Brno 10.83
24.05.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod oštěpem 500g/Dky Brno 36.90
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) pohár rozhlasu/Žky Pardubice 1252
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žky/B1 1 Pardubice 08.53
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Pardubický kraj (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Pardubice 10.47
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 60 m/Žky/R4 2 Pardubice 08.42
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 60 m/Žky/FA 5 Pardubice 08.49
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) vrh koulí 3kg/Žky/F Pardubice 11.43
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) hod oštěpem 500g/Žky/F Pardubice 39.02
13.05.2017 1. kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) hod oštěpem 600g/Ž Ústí nad Orlicí 38.57
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu ( TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky Litomyšl 08.32
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu ( TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Žky Litomyšl 10.88
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/R4 2 Svitavy 08.49
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 60 m/Žky/FA 5 Svitavy 08.46
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žky Svitavy 10.37
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) hod oštěpem 500g/Žky Svitavy 37.68
01.05.2017 Přerovský pětiboj - vrhačský mítink (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Přerov 10.21
01.05.2017 Přerovský pětiboj - vrhačský mítink (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Přerov 37.98
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) 60 m/Žky/B2 1 Svitavy 08.71
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) skok daleký/Žky/F Svitavy 4.64
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) vrh koulí 3kg/Žky/F Svitavy 10.41
29.04.2017 Svitavské víceboje 2017 - Kvalifikace na LOH mládeže (TJ Svitavy a První krok – spor) hod oštěpem 500g/Žky/F Svitavy 36.81
31.03.2017 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Dky Přerov 10.78
31.03.2017 2.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Žky Přerov 36.40
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 14 Praha - Stromovka 10.12
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R3 4 Olomouc 08.65
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FC Olomouc 08.73
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA 14 Olomouc 4.29
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky/F Olomouc 10.18
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žky/R4 1 Jablonec nad Nisou 08.59
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 08.52
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) skok daleký/Žky Jablonec nad Nisou 4.68
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) vrh koulí 3kg/Žky Jablonec nad Nisou 10.06
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R4 1 Olomouc 08.59
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/FC Olomouc 08.56
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA 7 Olomouc 4.57
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky/F Olomouc 10.05
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R11 1 Praha - Strahov 08.57
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok daleký/Žky/F 16 Praha - Strahov 4.45
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha - Strahov 10.13
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F1 16 Ostrava 4.48
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 6 Ostrava 09.70
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R2 5 Ostrava 08.67