Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Bartoňková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.35 Třebíč 11.05.2017
60 m 08.56 h Praha - Strahov 21.01.2017
60 m 08.35 Třebíč 05.06.2018
100 m 13.47 Třebíč 05.06.2018
150 m 21.41 Pacov 02.07.2016
150 m 20.98 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 28.27 Třebíč 05.06.2018
800 m 3:08.43 h Ostrava 23.01.2016
800 m 2:59.64 Třebíč 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.26 Třebíč 19.09.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.60 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.62 h Praha - Strahov 20.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.90 Třebíč 06.05.2017
100 m překážek (0.84) 17.83 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 16.13 Třebíč 11.05.2019
skok vysoký 1.58 h Okříšky 18.12.2017
skok vysoký 1.60 Třebíč 26.05.2019
skok daleký 4.94 h Praha - Strahov 20.01.2018
skok daleký 5.13 Třebíč 26.05.2019
trojskok 10.39 Vyškov 18.05.2019
vrh koulí 2kg 08.11 Nové Město na Moravě 31.05.2015
vrh koulí 3kg 09.21 Třebíč 13.09.2018
vrh koulí 3kg 08.90 h Praha - Strahov 20.01.2019
hod diskem 0,75kg 25.69 Pacov 10.06.2017
hod diskem 1kg 20.82 Třebíč 12.05.2018
hod oštěpem 500g 20.51 Pacov 08.09.2018
hod oštěpem 600g 17.42 Třebíč 23.05.2020
hod kriketovým míčkem 32.23 Třebíč 23.09.2015
středoškolský pohár 2028 Třebíč 20.09.2017
středoškolský pohár 1136 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj hala [Zky] 2488 h Ostrava 23.01.2016
sedmiboj [Zky] 3396 Třebíč 06.05.2017
sedmiboj [Dky] 3624 Třebíč 11.05.2019
sprintérský trojboj 2043 Třebíč 05.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.35 Třebíč 11.05.2017
60 m 08.56 h Praha - Strahov 21.01.2017
60 m 08.42 Třebíč 17.05.2017
100 m 14.01 Třebíč 12.09.2017
150 m 21.56 Třebíč 06.05.2017
150 m 20.98 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
800 m 3:10.45 h Ostrava 14.01.2017
800 m 3:07.25 Třebíč 06.05.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.60 h Praha - Stromovka 01.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.90 Třebíč 06.05.2017
skok vysoký 1.54 Jihlava 29.04.2017
skok vysoký 1.58 h Okříšky 18.12.2017
skok daleký 4.57 h Praha - Stromovka 11.01.2017
skok daleký 4.75 Břeclav 10.10.2017
vrh koulí 3kg 08.67 h Praha - Stromovka 11.01.2017
vrh koulí 3kg 08.78 Jihlava 29.04.2017
hod diskem 0,75kg 25.69 Pacov 10.06.2017
hod oštěpem 500g 19.35 Třebíč 21.09.2017
středoškolský pohár 2028 Třebíč 20.09.2017
pětiboj hala [Zky] 2382 h Ostrava 14.01.2017
sedmiboj [Zky] 3396 Třebíč 06.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2017 Vánoční laťka (Atletika Okříšky) skok vysoký/Žky/F Okříšky 1.58
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky/F 10= Ostrava - Vítkovice 1.44
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 21 Ostrava - Vítkovice 4.49
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B8 1 Ostrava - Vítkovice 20.98
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky 7= Praha - Stromovka 1.53
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Praha - Stromovka 09.70
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav středoškolský pohár/Dky Břeclav 1091
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok vysoký/Dky/F01 9 Břeclav 1.48
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav skok daleký/Dky/F02 6 Břeclav 4.75
21.09.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Žky Třebíč 08.58
21.09.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 0,75kg/Žky Třebíč 24.33
21.09.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 500g/Žky Třebíč 19.35
21.09.2017 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrhačský trojboj/Žky Třebíč 1071
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Třebíč (Karel Janík, janikk007@seznam.cz, 602584736) skok daleký/Dky/F Třebíč 4.81
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Třebíč (Karel Janík, janikk007@seznam.cz, 602584736) skok vysoký/Dky/F 1= Třebíč 1.46
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 4 České Budějovice 16.39
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky/F 4 České Budějovice 1.45
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 13 České Budějovice 4.66
15.09.2017 Okříšský rychlík (Atletika Okříšky) 60 m/Dky/B1 2 Okříšky 08.69
12.09.2017 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 50 m/Žky/B1 3 Třebíč 07.57
12.09.2017 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B1 3 Třebíč 08.81
12.09.2017 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Žky/B1 3 Třebíč 14.01
09.09.2017 Meeting International de la Jeunesse 50 m/Žky/B5 1 Lille 07.27
09.09.2017 Meeting International de la Jeunesse skok vysoký/Žky 6= Lille 1.46
09.09.2017 Meeting International de la Jeunesse skok daleký/Žky 6 Lille 4.82
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) skok vysoký/Ž/F 7= Vlašim 1.44
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) skok daleký/Ž/F 12 Vlašim 4.69
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 3 Třebíč 08.64
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky/F Třebíč 1.46
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F Třebíč 4.62
15.08.2017 3. atletické úterý (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 500g/Dky/F 4 Znojmo 19.03
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Ž/F 6= Pacov 1.43
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F 15 Pacov 4.59
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok vysoký/Žky/Ka 6 Brno 1.53
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B1 4 Pacov 08.48
10.06.2017 3.kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 0,75kg/Žky/F 4 Pacov 25.69
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) skok vysoký/Ž/F 6 Sušice 1.49
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) skok daleký/Ž/F 15 Sušice 4.36
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) pohár rozhlasu/Žky 11 Třebíč 1016
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) skok daleký/Žky/F 4 Třebíč 4.63
23.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Vysočina (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) skok vysoký/Žky/F 4 Třebíč 1.44
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Třebíč 15.97
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky Třebíč 1.51
21.05.2017 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky 6 Třebíč 4.66
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Třebíč, kategorie IV (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) 60 m/Žky/B1 8 Třebíč 08.42
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Třebíč, kategorie IV (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) skok daleký/Žky/F Třebíč 4.86
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Třebíč, kategorie IV (TJ Spartak Třebíč, Manž. Curie) skok vysoký/Žky/F 5 Třebíč 1.46
11.05.2017 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 50 m/Žky/B1 3 Třebíč 07.35
11.05.2017 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B1 2 Třebíč 08.74
11.05.2017 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Žky/B1 2 Třebíč 14.04
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 150 m/Žky/B1 8 Třebíč 21.56
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/F 10 Třebíč 3:07.25
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Třebíč 15.90
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F Třebíč 1.53
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F 5 Třebíč 4.60
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky/F 11 Třebíč 08.09
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 500g/Žky/F 11 Třebíč 17.95
06.05.2017 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč) sedmiboj [Zky]/Žky/F 6 Třebíč 3396
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) skok vysoký/Žky/F Jihlava 1.54
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Jihlava 08.78
29.04.2017 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) hod diskem 0,75kg/Žky/F Jihlava 21.61
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Třebíč 19.22
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky/F 4= Třebíč 1.38
23.04.2017 Zahajovací závody (nominační závod na LODM) (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 3kg/Žky/F Třebíč DNS
11.04.2017 Velikonoční Laťka (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Jky/F Třebíč 1.52
02.04.2017 Okříšská laťka (Atletika Okříšky) skok vysoký/Ž/F Okříšky 1.54
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 8 Praha - Stromovka 09.98
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky/F 12= Praha - Stromovka 1.51
08.02.2017 Malá Okříšská laťka (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F Okříšky 1.53
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B7 2 Praha - Strahov 22.39
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Praha - Strahov 09.69
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky 5 Praha - Strahov 1.49
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 17 Praha - Strahov 4.34
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Praha - Stromovka 09.60
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) skok vysoký/Žky 4 Praha - Stromovka 1.48
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B2 7 Praha - Stromovka 08.75
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/R1 4 Praha - Strahov 08.61
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Žky/F 4 Praha - Strahov 08.56
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha - Strahov 09.82
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov 1.48
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 17 Ostrava 07.74
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 7 Ostrava 09.90
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 21 Ostrava 4.50
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B2 10 Ostrava 3:10.45
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky/F 11 Ostrava 1.45
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 19 Ostrava 2382
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 7 Praha - Stromovka 08.67
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/Žky 10 Praha - Stromovka 4.57
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B3 2 Praha - Stromovka 08.66