Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Porubčanová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK ELNA Počerady
  • Trenér: Duffek Pavel
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 687 977
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2018: ME17-800 m/SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 1 - - - -
- - - - - - - - - - 1 1 1 - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.59 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
60 m 08.73 Bílina 27.04.2019
100 m 13.87 Bílina 09.05.2018
150 m 20.73 h Praha - Stromovka 15.02.2017
150 m 20.82 Chomutov 08.06.2017
200 m 28.07 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
200 m 27.52 Bílina 18.05.2019
300 m 42.80 Chomutov 08.06.2017
300 m 43.56 h Praha - Strahov 12.01.2018
400 m 60.25 h Praha-Strahov 26.01.2018
400 m 59.31 Meziboří 13.05.2018
500 m 1:22.53 h Jablonec nad Nisou 04.01.2017
500 m 1:18.5 Ústí nad Labem 24.05.2020
600 m 1:54.55 Praha 21.05.2015
600 m 1:35.99 h Dresden 15.12.2018
800 m 2:12.87 h Praha - Stromovka 20.01.2018
800 m 2:09.27 Praha 04.06.2018
1000 m 2:55.03 Louny 10.08.2019
1500 m 4:44.51 Praha - Eden 19.06.2020
skok vysoký 1.30 h Louny 17.12.2017
skok daleký 3.24 Beroun 18.04.2015
skok daleký 3.94 h Praha - Strahov 14.01.2017
hod kriketovým míčkem 15.57 Beroun 18.04.2015
středoškolský pohár 1301 Atletický stadion Velebudice 18.09.2018
středoškolský pohár 0912 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 h Praha - Stromovka 15.02.2017
60 m 08.77 Meziboří 21.09.2017
150 m 20.73 h Praha - Stromovka 15.02.2017
150 m 20.82 Chomutov 08.06.2017
200 m 28.25 h Praha - Strahov 29.01.2017
200 m 28.03 Děčín 03.06.2017
300 m 44.9 h Praha - Stromovka 01.02.2017
300 m 42.80 Chomutov 08.06.2017
400 m 59.34 Děčín 18.06.2017
500 m 1:22.53 h Jablonec nad Nisou 04.01.2017
500 m 1:18.51 Chomutov 15.08.2017
800 m 2:13.47 Brno 28.06.2017
800 m 2:14.82 h Praha - Stromovka 09.12.2017
skok vysoký 1.30 h Louny 17.12.2017
skok daleký 3.94 h Praha - Strahov 14.01.2017
skok daleký 4.11 Bílina 03.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2017 Lounská vánoční laťka (ASK ELNA Počerady) skok vysoký/Žky Louny 1.30
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 2:14.82
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žky 4 Dlouhoňovice 12:06
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) 800 m/Dky/F Bílina 2:14.40
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Ústecký kraj (Václav Pěkný, vpekny@volny.cz,) skok daleký/Dky/F 8 Bílina 4.11
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/R2 1 Břeclav 2:21.01
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F Břeclav 2:15.58
21.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Most + Louny (Bc. Lucie Dachová, dachova@svc-most.cz) 60 m/Dky/B1 1 Meziboří 08.77
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žky/B Kladno DNP
09.09.2017 Eurofest 2017 (ASK Elna Počerady) 800 m/Žky/F Louny 2:16.03
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 150 m/Žky/B1 6 Litvínov 21.40
07.09.2017 3. kolo KPD staršího žactva a dorostu (Atletika Litvínov, z.s.) 300 m/Žky/B1 2 Litvínov 44.52
27.08.2017 3.kolo krajského přeboru družstev dospělých (VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/Ž/B1 2 Chomutov 21.27
27.08.2017 3.kolo krajského přeboru družstev dospělých (VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Ž/B1 1 Chomutov 43.56
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 800 m/Ž/F Bílina 2:17.00
15.08.2017 Chomutovské úterý (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 500 m/Ž/B1 2 Chomutov 1:18.51
28.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/F Brno 2:13.47
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/R03 1 Brno 2:16.81
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/Ž/B1 2 Děčín 59.34
18.06.2017 Krajský přebor jednotlivců mužů a žen (ASK Děčín) 800 m/Ž/F Děčín 2:16.20
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 150 m/Žky/B3 1 Chomutov 20.82
08.06.2017 2.kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov, z.s.) 300 m/Žky/B1 1 Chomutov 42.80
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 200 m/Ž/B2 1 Děčín 28.03
03.06.2017 2. kolo KPD mužů a žen (ASK Děčín) 400 m/Ž/B1 1 Děčín 59.55
20.05.2017 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 800 m/Žky/B 1 Bílina 2:19.49
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 200 m/Ž/B1 Meziboří DNS
14.05.2017 1.kolo KPD Ústeckého kraje mužů a žen (Atletika Litvínov, z.s.) 400 m/Ž/B1 1 Meziboří 61.42
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 150 m/Žky/B2 3 Děčín 21.16
04.05.2017 1. kolo KPD staršího žactva a dorostu (ASK Děčín) 800 m/Žky/F Děčín 2:17.63
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 60 m/Ž/B3 4 Bílina 08.88
29.04.2017 Zahajovací závody 2017 (AK Bílina) 300 m/Ž/B3 1 Bílina 44.44
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/R3 1 Praha - Stromovka 2:26.60
05.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/F 4 Praha - Stromovka 2:18.06
23.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 800 m/Žky/B1 1 Praha - Strahov 2:20.28
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 1 Praha - Stromovka 08.62
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B12 1 Praha - Stromovka 20.73
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky/B27 1 Praha - Stromovka 08.70
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žky/B3 2 Praha - Stromovka 44.9
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B16 1 Praha - Strahov 28.25
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 2:21.39
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B6 3 Praha - Strahov 21.04
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Žky/F Praha - Strahov 2:20.78
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/Žky/F 19 Praha - Strahov 3.94
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/Ž/B2 Jablonec nad Nisou 08.71
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 200 m/Ž/B3 1 Jablonec nad Nisou 29.14
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 500 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 1:22.53