Karta atleta

Export do excelu
  • Mariana Franková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Chasák Petr
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Frýdek-Místek 16.06.2016
60 m 08.47 h Ostrava 17.12.2016
100 m 13.72 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
150 m 20.93 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
150 m 20.86 Třinec 30.04.2019
200 m 28.06 Třinec 09.06.2018
200 m 28.53 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 44.54 h Ostrava 11.02.2017
300 m 44.61 Brno 13.09.2017
400 m 64.64 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
400 m 64.68 Břeclav 14.09.2019
800 m 2:44.75 Třinec 10.05.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 20.30 Třinec 06.05.2016
skok vysoký 1.32 Třinec 06.05.2016
skok daleký 4.19 Třinec 07.05.2016
vrh koulí 3kg 07.49 Třinec 06.05.2016
vrh koulí 4kg 07.47 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
vrh koulí 4kg 07.48 Třinec 18.05.2020
hod oštěpem 500g 12.59 Třinec 07.05.2016
hod oštěpem 600g 18.46 Olomouc 04.07.2020
pohár rozhlasu 1737 Třinec 10.05.2017
sedmiboj [Zky] 2622 Třinec 07.05.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 h Ostrava 03.02.2017
60 m 08.69 Brno 12.09.2017
150 m 21.38 h Ostrava 08.01.2017
150 m 21.16 Opava 04.05.2017
200 m 28.88 h Ostrava 08.02.2017
300 m 44.54 h Ostrava 11.02.2017
300 m 44.61 Brno 13.09.2017
400 m 65.46 Břeclav 26.08.2017
800 m 2:44.75 Třinec 10.05.2017
pohár rozhlasu 1737 Třinec 10.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R6 2 Brno 08.69
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B16 2 Brno 44.61
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 5 Ostrava 45.58
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B2 5 Ostrava 21.27
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Ž/B3 2 Břeclav 65.46
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B1 5 Frýdek-Místek 47.05
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B2 5 Frýdek-Místek 08.77
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B1 6 Třinec 45.62
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B2 4 Třinec 08.72
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO TJ TŽ Třinec, Tyršova 214, Třinec, Emilie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz, 728544189) pohár rozhlasu/Žky Třinec 1737
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO TJ TŽ Třinec, Tyršova 214, Třinec, Emilie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz, 728544189) 800 m/Žky Třinec 2:44.75
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO TJ TŽ Třinec, Tyršova 214, Třinec, Emilie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz, 728544189) skok daleký/Žky Třinec DNS
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Frýdek-Místek, kategorie III a IV (AO TJ TŽ Třinec, Tyršova 214, Třinec, Emilie Szmeková, atletikatrinec@centrum.cz, 728544189) 60 m/Žky/B2 1 Třinec 08.63
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B1 2 Opava 21.16
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B2 2 Opava 45.68
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 5 Ostrava 44.89
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R1 6 Ostrava 08.58
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žky/B1 3 Ostrava 44.54
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/F 8 Ostrava 08.61
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R3 6 Ostrava 08.59
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B7 2 Ostrava 28.88
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R4 3 Ostrava 08.52
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B3 3 Ostrava 44.92
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 7 Ostrava 08.62
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B2 3 Ostrava 45.84
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 5 Ostrava 21.38