Karta atleta

Export do excelu
  • Slavíková Barbora
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.7 h Český Brod 17.1.2015
60 m 08.85 Beroun 23.6.2017
60 m 08.7 h Český Brod 22.2.2014
100 m 14.90 Kolín 17.9.2017
150 m 22.06 Kolín 7.6.2017
150 m 23.06 h Praha-Strahov 11.1.2015
200 m 28.94 Stará Boleslav 5.5.2018
300 m 47.80 Kolín 16.5.2014
300 m 48.37 h Praha - Strahov 14.1.2017
800 m 3:03.97 Vlašim 30.4.2015
60 m překážek 12.98 Vlašim 30.4.2015
60 m překážek 13.5 h Český Brod 22.2.2014
pohár rozhlasu 0000 Kolín 10.5.2017
pětiboj 1668 Vlašim 30.4.2015
hod kriketovým míčkem 20.84 Vlašim 30.4.2015
vrh koulí 2kg 06.68 h Veletov 7.12.2014
vrh koulí 3kg 07.14 Kolín 4.6.2018
skok daleký 4.65 Stará Boleslav 5.5.2018
skok daleký 4.88 h Praha - Strahov 13.1.2018
skok vysoký 1.40 Kolín 1.5.2015
skok vysoký 1.35 h Chvaletice 19.2.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žky/R10 3 Praha-Strahov 09.09
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) dálka/Žky/F 16 Praha-Strahov 4.39
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) dálka/Jky 9 Praha - Strahov 4.52
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) 60 m/Jky/R05 MS Praha - Strahov 09.01
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B 4 Veletov 09.10
26.11.2017 Mikulášská nadílka (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Veletov 4.44
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žky/B3 7 Jablonec nad Nisou 49.39
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R4 5 Kolín 14.90
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B6 5 Kolín 31.20
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R9 4 Brno 09.20
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B20 2 Brno 49.37
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) dálka/Žky/KC 13 Brno 3.75
01.09.2017 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B6 1 Kolín 09.15
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žky/R1 4 Beroun 08.85
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) dálka/Žky Beroun 4.35
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B4 Kladno DNP
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žky/F1 Kladno NM
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Ž/B2 2 Kolín 22.06
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B3 3 Kolín 08.90
05.06.2017 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R4 5 Kolín 09.67
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Středočeský kraj - východní část (atletický stadion Kolín, Borky) dálka/Žky 14= Kolín 3.96
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žky Kolín 0000
10.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Kolín, kategorie IV (atletický stadion Mirka Tučka v Borkách, Brankovická 979, Kolín 5, Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žky 5 Kolín 4.25
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R7 3 Kolín 09.00
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B5 3 Kolín 48.38
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B11 MS Vlašim 22.10
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žky/F MS Vlašim 3.96
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B3 4 Kolín 15.06
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky 6 Kolín 3.92
25.04.2017 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B2 3 Kolín 09.04
23.03.2017 Osecká laťka (MZŠ Velký Osek a TJ Sokol Kolí) výška/Dky 10 Velký Osek 1.25
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R8 4 Praha - Strahov 09.09
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B4 3 Praha - Strahov 48.48
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žky 26 Praha - Strahov 4.20
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B7 Praha - Strahov DQ
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B2 2 Veletov 09.20
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky 4 Veletov 1.20
21.01.2017 Oddílové závody mladšího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Veletov 4.47
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žky/B3 2 Český Brod 09.15
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žky 5 Český Brod 4.13
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 60 m/Žky/R12 5 Praha - Strahov 09.00
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žky/B9 3 Praha - Strahov 48.37