Karta atleta

Export do excelu
  • Řeháková Natálie
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.60 Litomyšl 19.09.2015
150 m 22.79 Ústí nad Orlicí 03.09.2017
300 m 46.00 Litomyšl 18.06.2017
300 m 54.91 h Jablonec nad Nisou 01.02.2015
400 m 65.37 Pardubice 06.05.2017
800 m 2:27.41 Pardubice 27.05.2017
800 m 2:32.69 h Praha - Strahov 12.01.2019
1500 m 5:17.72 Nové Město nad Metují 03.06.2017
1500 m 5:19.48 h Praha - Stromovka 20.01.2019
3000 m 11:53.02 Nové Město nad Metují 09.06.2018
3000 m 11:46.56 h Praha - Stromovka 27.01.2019
60 m překážek 12.3 Chrudim 27.05.2015
60 m překážek 14.36 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
200 m překážek 41.12 Svitavy 06.09.2015
1500 m překážek 5:54.70 Praha-Juliska 23.06.2018
středoškolský pohár 0558 Ústí nad Orlicí 13.09.2018
pětiboj 1493 Litomyšl 19.09.2015
hod kriketovým míčkem 17.48 Litomyšl 19.09.2015
skok daleký 3.69 Pardubice 13.05.2015
skok vysoký 1.10 Pardubice 14.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žky/B17 7 Brno 48.20
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 1500 m/Žky 12 Brno 5:30.25
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 150 m/Žky/B5 5 Ústí nad Orlicí 22.79
03.09.2017 4. kolo KP družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 1500 m/Žky/F Ústí nad Orlicí 5:43.09
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Ž/F 10 Jablonec nad Nisou 2:42.21
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R1 4 Litomyšl 09.12
18.06.2017 3.kolo krajského přeboru Pardubického kraje družstev žáků a žákyň (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/Žky/B4 4 Litomyšl 46.00
11.06.2017 Krajský přebor jednotlivců žactva na dráze (TJ Svitavy, z.s.) 1500 m/Žky/F Svitavy 5:19.20
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 1500 m/Ž/F 9 Nové Město nad Metují 5:17.72
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Jky/B2 3 Pardubice 65.64
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Jky/B1 6 Pardubice 2:27.41
21.05.2017 2. kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda Pardubice z.s. ) 800 m/Žky/F Pardubice 2:30.05
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 300 m/Žky/B4 Svitavy DNS
08.05.2017 1.kolo Krajského přeboru družstev starších žáků a žákyň (TJ Svitavy) 800 m/Žky Svitavy 2:32.14
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Jky/B2 4 Pardubice 65.37
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Jky/F 8 Pardubice 5:22.86
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žky/B1 MS Praha - Strahov DNS
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 800 m/Žky/F 4 Jablonec nad Nisou 2:37.07
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 1500 m/Ž/F Jablonec nad Nisou DNS
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/B1 7 Praha - Stromovka 2:44.05