Karta atleta

Export do excelu
  • Martina Tyrlíková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.50 h Ostrava 08.01.2017
100 m 14.95 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
150 m 23.37 h Ostrava 08.01.2017
200 m 31.40 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
skok vysoký 1.33 h Ostrava 17.12.2016
skok daleký 3.61 h Ostrava 17.12.2016
skok daleký 4.09 Hranice 03.06.2017
vrh koulí 3kg 09.82 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
vrh koulí 3kg 09.36 Přerov 01.05.2018
vrh koulí 4kg 08.37 Šumperk 22.08.2021
hod diskem 1kg 12.85 Přerov 01.05.2018
hod kladivem 3kg 15.23 Opava 04.05.2017
hod kladivem 4kg 20.09 Šumperk 22.08.2021
hod oštěpem 500g 25.55 Přerov 01.05.2018
hod oštěpem 600g 23.71 Olomouc 19.05.2018
pohár rozhlasu 0481 Havířov 09.05.2018
vrhačský trojboj 1033 Přerov 01.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.50 h Ostrava 08.01.2017
100 m 14.95 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
150 m 23.37 h Ostrava 08.01.2017
200 m 31.40 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
skok vysoký 1.29 h Ostrava 03.02.2017
skok daleký 4.09 Hranice 03.06.2017
vrh koulí 3kg 07.89 Ostrava 05.09.2017
hod kladivem 3kg 15.23 Opava 04.05.2017
hod oštěpem 500g 24.82 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R3 6 Hodonín 15.20
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 500g/Žky/F 10 Ostrava 21.82
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 10 Ostrava 07.89
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 100 m/Ž/B2 6 Ostrava - Vítkovice 14.95
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B3 5 Ostrava - Vítkovice 31.40
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B2 Šumperk DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F Šumperk 20.48
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kladivem 3kg/Žky 15 Frýdek-Místek 13.56
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) vrh koulí 3kg/Žky 14 Frýdek-Místek 07.74
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 500g/Žky 8 Frýdek-Místek 24.81
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 15 Znojmo 22.41
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/B4 3 Hranice 15.15
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Ž/F 15 Hranice 4.09
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F Třinec NM
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 500g/Žky/F 6 Třinec 22.87
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Ž/F Šumperk NM
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) hod kladivem 3kg/Žky/F 11 Opava 15.23
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 500g/Žky/F 8 Opava 21.30
01.05.2017 Přerovský pětiboj - vrhačský mítink (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 5 Přerov 07.53
01.05.2017 Přerovský pětiboj - vrhačský mítink (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) hod oštěpem 500g/Žky 4 Přerov 24.82
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok vysoký/Žky/F 4 Ostrava 1.25
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 Ostrava DNS
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R4 5 Ostrava 09.56
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky 22 Ostrava 1.29
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky/F 31= Ostrava 1.24
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R10 7 Ostrava 09.50
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B11 3 Ostrava 23.37