Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Malíková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: Kotala Jan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.47 Třinec 09.05.2015
60 m 08.18 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 13.53 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
150 m 21.14 Opava 28.05.2015
150 m 20.61 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
600 m 2:17.83 h Ostrava 16.01.2014
800 m 2:54.65 Třinec 09.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.69 h Olomouc 20.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.32 Třinec 09.05.2015
skok daleký 4.13 h Ostrava 17.01.2016
skok daleký 4.13 Hranice 28.05.2016
vrh koulí 2kg 06.39 h Ostrava 05.12.2013
hod kriketovým míčkem 35.30 Ostrava 02.05.2015
středoškolský pohár 0396 Slaný 14.09.2017
pětiboj 2089 Třinec 09.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.53 Brno 12.09.2017
60 m 08.18 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 13.56 Šumperk 13.05.2017
150 m 21.32 Opava 04.05.2017
150 m 20.61 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
skok daleký 4.02 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 4.37 Slaný 14.09.2017
středoškolský pohár 0396 Slaný 14.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 4 Ostrava - Vítkovice 08.18
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.21
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 2 Ostrava - Vítkovice 20.61
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/R1 5 Praha - Stromovka 08.25
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/FB 5 Praha - Stromovka 08.26
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) středoškolský pohár/Dky Slaný 0396
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) skok daleký/Dky 4 Slaný 4.37
14.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kladno (Mgr. Ondřejka Hynková, assk@volny.cz, 604865455) 60 m/Dky/B02 3 Slaný 09.00
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R3 6 Brno 08.53
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B1 3 Ostrava 08.58
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 15 Ostrava 4.07
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B1 6 Ostrava 21.53
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B1 6 Frýdek-Místek 21.06
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žky/B3 Frýdek-Místek DNS
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B1 6 Frýdek-Místek 08.56
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FB Znojmo 08.25
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R4 3 Znojmo 08.41
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B2 6 Znojmo 20.51
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B1 2 Třinec 20.41
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B2 2 Třinec 08.52
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F 14 Třinec 4.25
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B4 2 Šumperk 13.56
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B4 2 Opava 08.65
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B4 3 Opava 21.32
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky/F 22 Opava 4.12
23.02.2017 Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Ž/R2 4 Ostrava 08.37
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/R1 1 Ostrava 08.38
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žky/F Ostrava 08.32
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R2 1 Ostrava 08.34
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 7 Ostrava 08.37
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F2 15 Ostrava 3.98
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R3 1 Ostrava 08.51
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F2 11 Ostrava 4.02
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B4 1 Ostrava 21.08