Karta atleta

Export do excelu
  • Navrátilová Barbora
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.02 Sokolov 22.6.2012
50 m 08.37 h Sokolov 14.1.2015
60 m 08.71 Karlovy Vary 1.5.2018
60 m 09.73 h Praha-Strahov 15.2.2014
100 m 13.21 Praha - Děkanka 15.5.2019
150 m 22.24 Stříbro 18.6.2016
200 m 26.43 Zlín 31.5.2019
200 m 26.49 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 41.84 Domažlice 18.8.2018
300 m 54.89 h Praha-Strahov 15.2.2014
400 m 58.13 Praha - Eden 25.5.2019
400 m 58.07 h Praha - Stromovka 23.2.2019
500 m 1:20.15 Ostrov 8.5.2018
600 m 1:43.63 Karlovy Vary 25.4.2018
600 m 1:56.22 h Praha-Stromovka 24.1.2015
800 m 2:18.76 Zlín 31.5.2019
800 m 2:18.91 h Praha - Stromovka 27.1.2018
1000 m 3:26.18 Karlovy Vary 1.5.2016
1000 m 3:51.8 h Sokolov 14.12.2016
1500 m 5:15.37 Karlovy Vary 1.5.2017
2000 m 7:36.31 Praha - Děkanka 5.6.2016
50 m překážek 08.47 h Sokolov 18.1.2017
60 m překážek 11.16 Plzeň 15.9.2015
60 m překážek 09.27 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 15.02 Praha - Eden 25.5.2019
200 m překážek 32.60 Chodov 5.5.2018
300 m překážek 44.45 Praha - Eden 25.5.2019
400 m překážek 63.04 Kladno 8.6.2019
pětiboj 1471 Mariánské Lázně 14.5.2014
pětiboj hala 3096 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4344 Zlín 31.5.2019
vrhačský trojboj 0749 Sokolov 23.5.2016
vrhačský čtyřboj 0817 Sokolov 23.5.2016
čtyřboj 2386 Kolín 11.10.2017
trojboj 0913 Sokolov 5.6.2014
hod diskem 0,75kg 18.44 Sokolov 23.5.2016
hod kladivem 3kg 11.83 Sokolov 23.5.2016
hod oštěpem 500g 24.79 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 22.51 Mariánské Lázně 14.5.2014
hod plným míčem 1kg 7.1 Sokolov 5.6.2014
vrh koulí 3kg 10.05 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 08.95 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 4.74 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.85 h Sokolov 18.1.2017
skok vysoký 1.56 Nýřany 19.5.2018
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
Přespolní běh 0:04:15 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.21 Praha - Děkanka 15.5.2019
200 m 26.43 Zlín 31.5.2019
200 m 26.49 h Praha - Stromovka 2.2.2019
400 m 58.13 Praha - Eden 25.5.2019
400 m 58.07 h Praha - Stromovka 23.2.2019
800 m 2:18.76 Zlín 31.5.2019
800 m 2:19.88 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 09.27 h Praha - Stromovka 8.2.2019
100 m překážek 15.02 Praha - Eden 25.5.2019
300 m překážek 44.45 Praha - Eden 25.5.2019
400 m překážek 63.04 Kladno 8.6.2019
pětiboj hala 3096 h Praha - Stromovka 8.2.2019
sedmiboj 4344 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 500g 24.79 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 10.05 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 3kg 08.95 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok daleký 4.74 Zlín 31.5.2019
skok daleký 4.52 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.45 Bílina 4.5.2019
skok vysoký 1.48 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žky/B4 5 Praha - Stromovka 09.88
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 2 Praha - Stromovka 2:27.50
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) čtyřboj/Žky Kolín 2386
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 60 m/Žky/B01 5 Kolín 08.50
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) 800 m/Žky/B01 3 Kolín 2:28.88
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) koule 3kg/Žky 9 Kolín 08.36
11.10.2017 Republikové finále atletického čtyřboje základních škol (OR AŠSK Kolín) výška/Žky Kolín 1.44
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/R1 4 Břeclav 2:26.10
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žky/R01 5 Brno 2:23.09
14.06.2017 OMD - 1.kolo staršího a 2.kolo mladšího žactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 800 m/Žky/B 1 Karlovy Vary 2:23.57
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žky/F Stříbro 2:23.30
10.06.2017 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žky/B1 3 Stříbro 16.00
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Ž/F Stříbro 2:25.57
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žky/F Stříbro 16.14
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Karlovarský kraj (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) 800 m/Žky/B2 1 Sokolov 2:31.06
22.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Karlovarský kraj (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) výška/Žky Sokolov 1.43
18.05.2017 1. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje starších žáků a starších žákyň (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žky/B1 6 Plzeň 2:38.40
18.05.2017 1. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje starších žáků a starších žákyň (AK Škoda Plzeň) 100 m př./Žky/B1 4 Plzeň 17.87
10.05.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích, 1. kolo OMD mladšího žactva skupiny C (Athletic club Mariánské Lázně,) 100 m př./Žky/F Mariánské Lázně 16.54
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 1500 m/Ž/F Karlovy Vary 5:15.37
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 100 m př./Žky/B1 1 Chodov 16.27
29.04.2017 26. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z.s.) 800 m/Žky Chodov 2:26.65
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Žky/F Praha - Stromovka 2:35.00
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m př./Žky/F Praha - Stromovka 09.82
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Žky/F 8 Praha - Stromovka 4.36
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 1000 m/Ž Sokolov 4:05.1
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m př./Žky Sokolov 08.47
18.01.2017 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) dálka/Ž 5 Sokolov 4.85