Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Budík
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
1 - - - - - - 2 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.26 h Otrokovice 06.01.2019
60 m 07.95 Otrokovice 12.09.2019
60 m 07.48 h Ostrava 06.02.2022
100 m 12.28 Otrokovice 01.06.2020
150 m 21.55 Uherské Hradiště 26.05.2016
150 m 20.41 h Ostrava 21.01.2018
200 m 24.21 Otrokovice 01.06.2020
300 m 44.37 Brno 13.09.2017
300 m 38.98 h Ostrava 18.12.2022
400 m 52.28 Zlín 18.10.2021
600 m 1:39.82 Olomouc 23.08.2017
800 m 2:03.94 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
800 m 2:01.98 Holešov 20.06.2020
1000 m 3:00.46 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1000 m 2:55.20 Zlín 17.08.2019
1500 m 4:35.18 Vyškov 18.05.2019
1 anglická míle 4:45.44 Vyškov 08.09.2018
40 yardů př. 06.17 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek [91,4 cm] 09.62 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
60 m překážek [83,8 cm] 09.77 h Ostrava 21.01.2018
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.06 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.67 h Ostrava 10.12.2016
100 m překážek [83,8cm] 16.29 Uherské Hradiště 24.04.2018
110 m překážek [91,4 cm] 17.10 Ostrava - Vítkovice 05.06.2020
200 m překážek [76,2 cm] 30.23 Brno - Pod Palackého vrchem 03.06.2018
300 m překážek [83,8 cm] 42.23 Holešov 20.06.2020
400 m překážek [91,4 cm] 57.35 Vyškov 07.05.2022
1500 m překážek [76,2 cm] 4:43.75 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
2000 m překážek [83,8 cm] 6:31.02 Olomouc 28.06.2019
3000 m překážek [91,4 cm] 10:45.15 Hodonín 25.08.2019
skok vysoký 1.45 Otrokovice 13.09.2018
skok vysoký 1.55 h Otrokovice 09.12.2018
skok daleký 6.14 Zlín 18.10.2021
skok daleký 6.14 h Ostrava 08.01.2022
trojskok 14.50 h Ostrava 19.02.2022
trojskok 14.98 Ostrava - Vítkovice 19.06.2022
vrh koulí 5kg 08.11 Otrokovice 11.05.2020
hod diskem 1,5kg 20.55 Otrokovice 11.05.2020
hod oštěpem 700g 28.68 Otrokovice 11.05.2020
hod kriketovým míčkem 35.85 Zlín 14.09.2016
pohár rozhlasu 0005 Otrokovice 03.05.2018
středoškolský pohár 1330 Zlín 18.10.2021
pětiboj 1562 Zlín 14.09.2016
vrhačský trojboj 0936 Otrokovice 11.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 h Olomouc 27.01.2017
150 m 20.47 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
300 m 44.37 Brno 13.09.2017
300 m 43.39 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
600 m 1:39.82 Olomouc 23.08.2017
800 m 2:24.15 h Ostrava 08.01.2017
800 m 2:20.02 Břeclav 02.07.2017
1000 m 3:00.46 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1500 m 4:41.34 Břeclav 23.09.2017
60 m překážek [83,8 cm] 10.07 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m překážek [83,8cm] 17.12 Zlín 14.06.2017
200 m překážek [76,2 cm] 31.96 Šumperk 17.09.2017
skok vysoký 1.35 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.66 h Otrokovice 19.01.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R2 7 Ostrava - Vítkovice 10.07
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B4 3 Ostrava - Vítkovice 43.39
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B4 5 Ostrava - Vítkovice 20.47
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B1 8 Praha - Stromovka 3:00.46
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Žci 10 Břeclav 4:41.34
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žci/F 9 Šumperk 2:20.52
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B5 2 Šumperk 31.96
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B4 7 Brno 44.37
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 1500 m/Žci/B1 10 Brno 4:57.41
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/R4 5 Brno 18.31
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/M/B3 2 Olomouc 47.53
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 600 m/M/F 12 Olomouc 1:39.82
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m překážek [76,2 cm]/M/B2 4 Olomouc 34.07
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/B2 5 Břeclav 2:20.02
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 1500 m/Žci/R01 9 Brno 4:51.54
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žci/F Zlín 2:21.17
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B1 6 Zlín 17.12
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Žci/F 5 Znojmo 4:55.65
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci/F 4 Uherské Hradiště 2:22.35
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B1 4 Uherské Hradiště 17.13
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/M/F 9 Uherské Hradiště 4:52.23
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žci/F Olomouc 5:04.43
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B2 2 Zlín 18.02
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 1500 m/Žci/F Zlín 5:08.99
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žci 7 Uherské Hradiště 48.25
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek [83,8cm]/Žci/B1 5 Uherské Hradiště 19.25
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek [76,2 cm]/Žci/B2 2 Uherské Hradiště 32.89
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 15 Otrokovice 4.57
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci 10 Otrokovice 1.35
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B5 5 Ostrava 46.11
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žci/B2 3 Ostrava 2:25.94
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R10 1 Olomouc 08.59
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek [83,8 cm]/Žci/R4 4 Olomouc 11.13
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 6 Otrokovice 4.66
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žci/B1 11 Ostrava 2:24.15
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B4 6 Ostrava 21.29