Karta atleta

Export do excelu
  • František Bucha
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: Krejčí Václavková Žaneta
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.85 Praha - Kotlářka 11.09.2019
60 m 07.56 h Praha - Stromovka 08.02.2020
100 m 11.84 Praha - Kotlářka 13.06.2020
150 m 19.44 Praha - Eden 12.09.2018
200 m 24.03 Praha - Kotlářka 29.06.2020
400 m 53.50 Praha - Kotlářka 13.06.2020
600 m 2:06.79 Praha-Kotlářka 12.05.2016
800 m 2:39.17 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
800 m 2:29.78 h Praha-Stromovka 20.12.2018
1000 m 3:20.15 Praha - Děkanka 03.05.2018
1000 m 3:06.49 h Praha - Stromovka 09.02.2020
1500 m 4:46.31 Praha - Eden 25.07.2020
60 m překážek (0.76) 09.77 Praha 29.06.2016
60 m překážek (0.91) 08.35 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m překážek (0.84) 14.68 Praha - Přátelství 29.09.2018
110 m překážek (0.99) 14.93 Praha - Eden 26.06.2020
110 m překážek (0.91) 14.72 Nová Včelnice 06.07.2020
200 m překážek (0.76) 34.35 Praha - Juliska 31.05.2017
skok vysoký 1.87 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
skok vysoký 1.91 Praha - Kotlářka 13.06.2020
skok o tyči 3.10 h Praha - Stromovka 09.02.2020
skok o tyči 3.30 Praha - Eden 25.07.2020
skok daleký 6.66 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok daleký 6.63 h Praha - Stromovka 08.02.2020
trojskok 12.80 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
trojskok 13.29 h Praha - Stromovka 19.01.2020
vrh koulí 3kg 11.87 h Praha-Stromovka 17.02.2016
vrh koulí 3kg 11.88 Praha-Stromovka 22.09.2016
vrh koulí 4kg 14.68 Praha - Eden 05.09.2018
vrh koulí 4kg 14.82 h Praha - Strahov 15.12.2018
vrh koulí 5kg 14.17 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 5kg 14.31 h Praha - Stromovka 02.02.2020
hod diskem 1kg 38.02 Praha-Vinohrady 18.05.2018
hod diskem 1,5kg 38.52 Praha - Eden 25.07.2020
hod kladivem 5kg 25.21 Kolín 20.04.2019
hod oštěpem 600g 51.74 Praha - Eden 05.09.2018
hod oštěpem 700g 57.24 Praha - Juliska 13.10.2019
hod oštěpem 800g 53.82 Praha - Kotlářka 17.05.2019
hod kriketovým míčkem 75.87 Praha-Stromovka 22.09.2016
pohár rozhlasu 1457 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
středoškolský pohár 1319 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 2534 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 2256 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
sedmiboj hala [Zci] 3581 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj hala [Dci] 4651 h Praha - Stromovka 09.02.2020
devítiboj 4774 Praha - Přátelství 29.09.2018
desetiboj [Dci] 6564 Praha - Eden 25.07.2020
sprintérský trojboj 1735 Praha - Kotlářka 11.09.2019
vrhačský trojboj 1883 Praha - Stadion mládeže 25.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.33 Bílina 07.05.2017
60 m 08.15 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m 13.59 Praha - Kotlářka 14.09.2017
200 m 28.28 Praha - Kotlářka 14.09.2017
800 m 2:49.48 h Praha-Stromovka 21.12.2017
1000 m 3:43.52 Bílina 07.05.2017
60 m překážek (0.84) 09.14 h Praha-Stromovka 21.12.2017
100 m překážek (0.84) 14.76 Praha - Kotlářka 21.06.2017
200 m překážek (0.76) 34.35 Praha - Juliska 31.05.2017
skok vysoký 1.65 Praha - Eden 30.08.2017
skok vysoký 1.61 h Praha - Stromovka 02.12.2017
skok o tyči 2.20 Bílina 06.05.2017
skok daleký 5.53 Bílina 07.05.2017
skok daleký 5.61 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 4kg 12.38 Praha - Kotlářka 19.09.2017
vrh koulí 4kg 12.32 h Praha-Stromovka 21.12.2017
hod diskem 1kg 36.49 Praha - Vinohrady 07.06.2017
hod oštěpem 600g 46.39 Praha - Děkanka 14.06.2017
devítiboj 3850 Bílina 07.05.2017
sprintérský trojboj 1172 Praha - Kotlářka 14.09.2017
vrhačský trojboj 1532 Praha - Kotlářka 19.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 09.14
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 08.18
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Stromovka 12.32
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci Praha-Stromovka 5.61
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci 13 Praha-Stromovka 2:49.48
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m/Žci/R7 1 Praha-Strahov 08.15
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 5 Praha-Strahov 09.62
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 7 Praha - Stromovka 11.67
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 7 Praha - Stromovka 1.61
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 8 Praha - Stromovka 5.37
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 3 Praha - Eden 15.04
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žci Praha - Eden DNS
30.09.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Žci Praha - Eden 33.02
01.10.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) devítiboj/Žci Praha - Eden DNF
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Kotlářka 12.38
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Žci 4 Praha - Kotlářka 34.00
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Kotlářka 34.25
19.09.2017 7. veřejné závody PAS žactva - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žci Praha - Kotlářka 1532
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B3 6 Praha - Kotlářka 08.43
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B7 3 Praha - Kotlářka 13.59
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B6 3 Praha - Kotlářka 28.28
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprintérský trojboj/M 29 Praha - Kotlářka 1172
13.09.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Žci/F Praha - Vinohrady 34.62
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 4 Praha - Eden 5.56
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Eden 42.19
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Praha - Eden 15.58
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) skok vysoký/Žci 4 Praha - Eden 1.65
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) hod oštěpem 600g/Žci/F 12 Brno 41.25
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Praha - Kotlářka 14.76
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) skok daleký/Žci Praha - Kotlářka 5.37
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/R4 1 Praha - Děkanka 14.95
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/FA 4 Praha - Děkanka 14.80
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Praha - Děkanka 30.63
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Žci/F Praha - Děkanka 46.39
07.06.2017 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod diskem 1kg/Žci Praha - Vinohrady 36.49
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 7 Praha - Juliska 34.35
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Juliska 44.86
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 15.24
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci/F Praha - Stromovka 5.63
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok vysoký/Žci/F 9 Praha - Juliska 1.55
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žci/F 5 Praha - Juliska 5.68
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) hod oštěpem 600g/Žci/F Praha - Juliska 42.55
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 60 m/Žci/F Bílina 08.33
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 1000 m/Žci/F 4 Bílina 3:43.52
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Bílina 15.42
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok vysoký/Žci/F Bílina 1.49
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok o tyči/Žci/F Bílina 2.20
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) skok daleký/Žci/F Bílina 5.53
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Žci/F Bílina 09.88
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) hod diskem 1kg/Žci Bílina 30.13
06.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Žci/F Bílina 39.42
07.05.2017 Bílinské víceboje (AK Bílina) devítiboj/Žci Bílina 3850
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Juliska 11.38
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 8 Praha - Stromovka 09.29
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R4 2 Praha - Strahov 09.21
22.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA 6 Praha - Strahov 10.75
23.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok vysoký/Žci 6= Praha - Strahov 1.61
23.02.2017 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok daleký/Žci 4 Praha - Strahov 5.55
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 08.37
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci 8 Praha - Stromovka 1.54
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha - Stromovka 09.46
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B8 1 Praha - Stromovka 08.33
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žci 5 Praha - Strahov 5.18
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žci 5 Praha - Strahov 1.55
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žci/B14 Praha - Strahov DNS