Karta atleta

Export do excelu
  • Dominik Gnip
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Jižní Město z.s.
  • Trenér: Kárský Ladislav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.66 Praha - Eden 05.09.2018
60 m 07.62 h Praha - Stromovka 26.01.2019
100 m 11.94 Praha - Děkanka 03.07.2018
150 m 17.85 Praha - Děkanka 15.06.2017
150 m 18.00 h Praha - Stromovka 10.01.2018
200 m 24.15 Ústí nad Orlicí 30.06.2018
200 m 23.89 h Praha - Stromovka 03.02.2019
300 m 36.94 Jihlava 17.06.2018
300 m 36.90 h Praha - Strahov 15.12.2018
400 m 52.41 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 51.43 Kolín 22.06.2019
500 m 1:08.44 Praha - Eden 04.05.2018
500 m 1:08.86 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 1:45.33 Praha-Juliska 12.05.2016
600 m 1:32.69 h Praha-Strahov 06.12.2016
800 m 2:02.81 h Praha - Stromovka 02.12.2017
800 m 2:00.70 Opava 28.09.2018
1000 m 2:51.80 Praha - Kotlářka 24.05.2017
1000 m 2:46.05 h Praha - Stromovka 09.12.2017
1500 m 4:35.44 Praha - Eden 05.09.2018
skok daleký 4.97 Praha-Campanus 19.09.2017
vrh koulí 3kg 06.88 Praha-Stromovka 21.06.2016
pohár rozhlasu 1579 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 03.05.2017
hod kriketovým míčkem 29.28 Praha-Campanus 19.09.2017
čtyřboj 1417 Praha-Campanus 19.09.2017
sprintérský trojboj 1960 Praha - Děkanka 03.07.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Praha - Strahov 05.02.2017
60 m 07.69 Praha - Děkanka 14.06.2017
100 m 12.42 Praha - Eden 29.08.2017
150 m 17.85 Praha - Děkanka 15.06.2017
150 m 18.27 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 24.48 Praha - Děkanka 19.06.2017
300 m 37.32 Brno 27.06.2017
300 m 38.55 h Praha-Strahov 16.12.2017
800 m 2:02.31 Praha - Eden 28.09.2017
800 m 2:02.81 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1000 m 2:51.80 Praha - Kotlářka 24.05.2017
1000 m 2:46.05 h Praha - Stromovka 09.12.2017
skok daleký 4.97 Praha-Campanus 19.09.2017
pohár rozhlasu 1579 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 03.05.2017
hod kriketovým míčkem 29.28 Praha-Campanus 19.09.2017
čtyřboj 1417 Praha-Campanus 19.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 150 m/Žci/B6 2 Praha-Strahov 18.27
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly žactva (USK Praha) 300 m/Žci/B3 1 Praha-Strahov 38.55
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B3 1 Praha - Stromovka 2:46.05
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 3 Praha - Stromovka 2:02.81
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 800 m/Dci/F 4 Praha - Eden 2:02.31
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/R2 1 Břeclav 38.04
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žci/R1 4 Břeclav 2:06.37
24.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/F 6 Břeclav 38.02
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 60 m/Žci/B5 1 Praha-Campanus 08.30
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) 1000 m/Žci/B2 3 Praha-Campanus 3:26.74
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) skok daleký/Žci Praha-Campanus 4.97
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) hod kriketovým míčkem/Žci 15 Praha-Campanus 29.28
19.09.2017 Atletický čtyřboj obvod Praha 11, kategorie III dívky a IV chlapci (SK Dvojka Praha z.s, DDM Praha 11, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus) čtyřboj/Žci 7 Praha-Campanus 1417
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Dci/B2 2 Kolín 2:07.28
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Juliska 38.20
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha - Juliska 08.04
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B5 MB Praha - Eden 12.42
27.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 300 m/Žci/R01 2 Brno 37.32
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žci/B1 2 Praha - Kotlářka 07.58
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 150 m/Žci/B1 2 Praha - Kotlářka 18.06
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B6 2 Praha - Děkanka 24.48
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R4 2 Praha - Děkanka 07.69
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA 6 Praha - Děkanka 07.72
15.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 4 Praha - Děkanka 17.85
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Děkanka 37.84
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Juliska 38.72
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B1 4 Praha - Juliska 07.75
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žcm/B1 1 Praha - Kotlářka 07.91
24.05.2017 Krajské finále Poháru rozhlasu - Praha (DDM hl. m. Prahy) 1000 m/Žcm/B1 1 Praha - Kotlářka 2:51.80
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 17.98
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 2:07.83
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 300 m/Žci/B1 1 Praha - Juliska 37.95
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B1 1 Kolín 38.77
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 1 Kolín 07.79
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F 5 Kolín 07.74
03.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) pohár rozhlasu/Žcm Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 1579
03.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) 1000 m/Žcm/B1 1 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 2:56.43
03.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Praha 11 (ZŠ Campanus, Eva Mašková, maskova@ddmjm.cz, 602364001) 60 m/Žcm/B5 1 Praha 11 kategorie III hoši a kategorie IV dívky 08.09
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B5 5 Praha - Děkanka 08.01
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B7 3 Praha - Děkanka 18.89
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/R3 2 Praha - Stromovka 39.77
04.03.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/R1 3 Praha - Stromovka 2:16.16
11.02.2017 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žci/F MS Praha - Strahov 2:10.03
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R2 3 Praha - Strahov 08.01
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B3 2 Praha - Strahov 19.23
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/B1 3 Praha - Strahov 41.08
14.01.2017 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 300 m/Žci/B3 1 Praha - Strahov 39.12
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 2:08.50