Karta atleta

Export do excelu
  • Ježek David
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér Lukáš Klíma
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.34 Břeclav 27.05.2018
60 m 07.42 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
100 m 11.85 Hodonín 30.06.2018
150 m 17.28 Břeclav 27.05.2018
150 m 17.39 h Ostrava 03.03.2018
200 m 22.68 Vyškov 11.05.2019
200 m 23.38 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
300 m 36.65 Brno 10.09.2018
300 m 36.90 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
400 m 51.63 Opava 08.06.2019
400 m 51.69 h Praha - Stromovka 23.02.2019
500 m 1:15.04 h Bratislava 28.01.2017
600 m 1:53.31 Brno 08.09.2014
800 m 2:20.07 Brno 05.09.2016
60 m překážek 08.95 Znojmo 22.09.2016
60 m překážek 08.30 h Ostrava 03.03.2018
100 m překážek 13.57 Břeclav 10.06.2018
200 m překážek 25.65 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
300 m překážek 38.57 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek 56.37 Trnava 13.07.2019
pětiboj 2125 Brno 07.05.2016
hod kriketovým míčkem 45.91 ZŠ Laštůvkova Brno 07.06.2016
skok daleký 5.90 Split 15.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.42 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
200 m 22.68 Vyškov 11.05.2019
200 m 23.38 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
400 m 51.63 Opava 08.06.2019
400 m 51.69 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek 08.50 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
300 m překážek 38.57 Olomouc 28.06.2019
400 m překážek 56.37 Trnava 13.07.2019
skok daleký 5.90 Split 15.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B2 7 Praha - Stromovka 09.73
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m př./Žci/B1 3 Jablonec nad Nisou 13.75
07.10.2017 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m př./Žci/B1 2 Jablonec nad Nisou 26.32
30.09.2017 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň 300 m př./Žci 5 Varaždin 40.37
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/R1 2 Břeclav 13.89
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/F 6 Břeclav 14.03
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žci/R3 1 Břeclav 27.18
23.09.2017 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žci/F Břeclav 26.48
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Žci/B1 2 Šumperk 13.97
17.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Šumperk, z.s.) 200 m př./Žci/B1 2 Šumperk 26.94
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/R3 1 Brno 14.29
11.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m př./Žci/FA Brno 14.55
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/B1 3 Břeclav 14.45
10.09.2017 3. kolo Jihomoravského kraje staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m př./Žci/B1 2 Břeclav 28.34
06.07.2017 International Children´s Games 100 m/Žci/R1 3 Kaunas 12.07
06.07.2017 International Children´s Games 100 m/Žci/S1 8 Kaunas 17.06
06.07.2017 International Children´s Games 400 m/Žci/R3 1 Kaunas 53.48
06.07.2017 International Children´s Games 400 m/Žci/FA 7 Kaunas 54.27
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žci/F 5 Brno 14.10
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) 100 m př./Žci/R02 3 Brno 13.88
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 200 m př./Žci/B1 4 Znojmo 29.44
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R4 1 Znojmo 14.86
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/FA 5 Znojmo 14.68
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/B2 1 Znojmo 15.04
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R3 1 Znojmo 07.85
28.05.2017 2.kolo staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FB 6 Znojmo 07.88
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žci/B1 3 Břeclav 18.23
14.05.2017 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/B1 4 Břeclav 16.95
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 150 m/Žci/B5 1 Hodonín 18.92
29.04.2017 1.kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m př./Žci/B2 2 Hodonín 14.68
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 1 Ostrava 18.32
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 2 Ostrava 08.77
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F Ostrava 08.70
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 60 m/J/B7 1 Bratislava 07.81
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 60 m/J/B13 7 Bratislava 07.85
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 500 m/J/B1 5 Bratislava 1:15.04