Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Kratochvíl
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 14.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.77 Brno 07.09.2015
60 m 09.52 h Ostrava 08.01.2017
300 m 55.50 Frýdek-Místek 01.05.2015
800 m 3:04.03 Hranice 23.04.2015
60 m překážek (0.76) 13.33 h Ostrava 17.01.2016
skok vysoký 1.16 Brno 07.09.2015
skok vysoký 1.30 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.07 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 4.29 Hranice 26.04.2017
vrh koulí 3kg 06.40 h Ostrava 17.01.2016
vrh koulí 3kg 08.04 Ostrava 15.09.2016
vrh koulí 4kg 07.49 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 4kg 09.80 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod diskem 1kg 23.65 Znojmo 04.06.2017
hod oštěpem 600g 40.18 Brno 13.09.2017
hod kriketovým míčkem 65.29 Olomouc 25.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.52 h Ostrava 08.01.2017
60 m 08.96 Frýdek-Místek 08.06.2017
skok vysoký 1.30 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.07 h Ostrava 08.01.2017
skok daleký 4.29 Hranice 26.04.2017
vrh koulí 4kg 07.49 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 4kg 09.80 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod diskem 1kg 23.65 Znojmo 04.06.2017
hod oštěpem 600g 40.18 Brno 13.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 5 Ostrava - Martinov 09.80
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Ostrava - Martinov 40.10
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) vrh koulí 4kg/Žci/FB 16 Brno 08.78
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod oštěpem 600g/Žci 6 Brno 40.18
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 600g/Žci/F Ostrava 38.57
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Žci/F 10 Ostrava 21.68
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 Ostrava DNS
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/B2 7 Frýdek-Místek 08.96
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod diskem 1kg/Žci 10 Frýdek-Místek 21.08
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 600g/Žci 5 Frýdek-Místek 35.64
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 Znojmo 39.52
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 16 Znojmo 23.65
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci/F 10 Třinec 18.25
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci/F 11 Třinec 07.97
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci/F Třinec 39.20
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci/F 18 Opava 3.97
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 600g/Žci/F Opava 38.41
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) skok daleký/M Hranice 4.29
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 4 Hranice 07.48
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 4 Hranice 31.40
06.04.2017 Velikonoční házení (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Ostrava 34.84
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 4kg/Žci 10 Otrokovice 07.49
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 23 Otrokovice 3.76
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci 13 Otrokovice 1.30
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R6 5 Ostrava 09.59
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 33 Ostrava 3.62
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci 17 Ostrava 07.11
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F 22 Ostrava 4.07
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci/F 17 Ostrava 07.06
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R6 7 Ostrava 09.52