Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Staś
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Havířov 1965
  • Trenér: Polášek Jan, Duda Aleš
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.0 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
50 m 07.19 Přerov 28.09.2016
60 m 07.70 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 07.60 Opava 03.05.2018
100 m 13.50 Přerov 28.09.2016
150 m 18.60 Frýdek-Místek 19.06.2018
150 m 18.43 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 24.48 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 49.02 Ostrava 11.06.2015
300 m 47.17 h Ostrava 29.01.2016
800 m 2:48.15 Třinec 07.05.2016
60 m překážek (0.76) 11.00 Třinec 07.05.2016
60 m překážek (0.76) 10.07 h Ostrava 16.12.2016
60 m překážek (0.84) 09.62 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok vysoký 1.74 Olomouc 08.06.2019
skok vysoký 1.71 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
skok daleký 6.33 h Opava 27.01.2019
skok daleký 6.77 Ostrava - Vítkovice 12.06.2021
trojskok 12.18 h Opava 05.01.2020
trojskok 13.02 Kladno 19.06.2021
vrh koulí 3kg 08.07 h Havířov 01.04.2016
vrh koulí 3kg 08.25 Havířov 22.04.2016
vrh koulí 4kg 07.48 h Havířov 24.03.2017
hod kriketovým míčkem 35.16 Třinec 07.05.2016
pohár rozhlasu 1523 Havířov 25.04.2018
pětiboj 1689 Třinec 07.05.2016
sprintérský trojboj 1286 Přerov 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.95 Brno 12.09.2017
60 m 07.85 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
150 m 19.51 Třinec 23.05.2017
skok vysoký 1.62 Brno 13.09.2017
skok vysoký 1.65 h Třinec 01.12.2017
skok daleký 5.34 Bielsko-Biala 17.06.2017
skok daleký 5.70 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
vrh koulí 4kg 07.48 h Havířov 24.03.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R5 1 Ostrava - Vítkovice 07.85
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F Ostrava - Vítkovice 5.70
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci/F 8= Ostrava - Vítkovice 1.59
01.12.2017 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F 4 Třinec 1.65
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R5 2 Brno 07.95
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok vysoký/Žci/FC Brno 1.62
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žci/KC 9 Brno 5.22
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors 100 m/Žci/B3 4 Bielsko-Biala 12.77
17.06.2017 XV. International Ahletic Meeting children,cadetts and juniors skok daleký/Žci 6 Bielsko-Biala 5.34
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B3 3 Třinec 19.51
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci/B1 6 Třinec 08.20
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F 6 Třinec 5.15
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B2 3 Opava 08.11
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci/F 7 Opava 5.01
25.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok vysoký/Žci 11 Havířov 1.50
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) skok daleký/Žci 11 Havířov 5.09
24.03.2017 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) vrh koulí 4kg/Žci 11 Havířov 07.48
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci/F 8 Ostrava 4.85
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R2 2 Ostrava 08.00
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/F 8 Ostrava 08.05
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 300 m/Žci/B2 Ostrava DNS
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 4 Otrokovice 5.08
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R4 4 Ostrava 08.08
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 23 Ostrava 4.69
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F 11 Ostrava 4.71
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R4 6 Ostrava 08.23