Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Dvorčuk
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Sokol Roztoky u Prahy
  • Trenér: Matas Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.87 Praha - Eden 05.09.2018
60 m 07.42 h Praha - Stromovka 28.01.2020
100 m 11.85 Kladno 13.06.2020
150 m 18.31 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 18.09 Praha - Eden 03.05.2019
200 m 23.78 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 24.45 Kladno 13.06.2020
300 m 39.49 Praha - Eden 03.05.2019
300 m 38.86 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 56.19 Vlašim 06.06.2020
800 m 2:28.78 h Praha-Stromovka 20.12.2018
60 m překážek (0.84) 10.30 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.30 Kladno 08.06.2016
skok daleký 4.50 Neratovice 14.05.2017
skok daleký 5.15 h Praha - Strahov 12.01.2019
vrh koulí 4kg 10.26 h Praha-Stromovka 20.12.2018
vrh koulí 4kg 10.14 Roztoky 14.05.2019
vrh koulí 5kg 09.70 h Praha - Stromovka 21.01.2020
vrh koulí 5kg 10.58 Roztoky u Prahy 31.05.2020
vrh koulí 6kg 09.04 Vlašim 06.06.2020
vrh koulí 7,26kg 07.20 Roztoky u Prahy 13.09.2020
pohár rozhlasu 1194 Roztoky 14.05.2019
středoškolský pohár 0000 Praha - Eden 02.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 Praha - Juliska 31.05.2017
60 m 07.92 h Praha-Stromovka 21.12.2017
150 m 20.46 h Praha - Stromovka 11.01.2017
150 m 19.42 Praha - Stromovka 17.05.2017
300 m 48.5 h Praha - Stromovka 01.02.2017
300 m 42.48 Praha - Juliska 31.05.2017
800 m 2:34.99 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek (0.84) 11.02 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.26 Rudná 11.05.2017
skok daleký 4.50 Neratovice 14.05.2017
skok daleký 4.70 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 4kg 08.33 h Praha-Stromovka 21.12.2017
pohár rozhlasu 0832 Rudná 11.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 7 Praha-Stromovka 11.02
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 07.92
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 6 Praha-Stromovka 08.33
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 9 Praha-Stromovka 4.70
21.12.2017 Oddílový víceboj (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci 8 Praha-Stromovka 2:34.99
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 300 m/Žci/B2 6 Praha - Juliska 43.75
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 60 m/Žci/B1 5 Praha - Juliska 08.33
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 300 m/Žci/B2 3 Praha - Juliska 42.48
31.05.2017 2. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B1 7 Praha - Juliska 08.02
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R2 7 Kladno 08.38
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žci/B2 Kladno 19.77
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 10 Kladno 4.28
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B2 3 Praha - Stromovka 08.17
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 2 Praha - Stromovka 19.42
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 60 m/M Neratovice 08.43
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) skok daleký/M Neratovice 4.50
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) skok vysoký/M 5 Neratovice 1.25
14.05.2017 III. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen skupina B, Středočeský kraj (TJ Neratovice) 300 m/M Neratovice 44.54
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie III (Atletický stadion ZŠ Rudná, Ma) 60 m/Žcm Rudná 07.6
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie III (Atletický stadion ZŠ Rudná, Ma) skok vysoký/Žcm/F 15= Rudná 1.26
11.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Praha-západ, kategorie III (Atletický stadion ZŠ Rudná, Ma) pohár rozhlasu/Žcm 6 Rudná 0832
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 60 m/M 12 Stará Boleslav 08.36
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) 150 m/M 12 Stará Boleslav 20.59
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) skok vysoký/M 12 Stará Boleslav 1.25
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) skok daleký/M 9 Stará Boleslav 4.10
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B6 4 Praha - Stromovka 08.58
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/Žci/B8 2 Praha - Stromovka 48.5
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B13 2 Praha - Stromovka 08.44
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/M/B9 3 Praha - Stromovka 20.46