Karta atleta

Export do excelu
  • Štec Filip
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
pohár rozhlasu 0944 Kladno 14.05.2019
hod břemenem 10kg 11.16 Pardubice 11.03.2018
hod diskem 1kg 33.58 Beroun 23.06.2017
hod diskem 1,5kg 25.38 Kolín 25.05.2019
hod kladivem 4kg 36.19 Beroun 15.06.2018
hod kladivem 5kg 31.77 Praha - Eden 14.09.2019
hod oštěpem 600g 21.22 Kladno 03.10.2017
hod kriketovým míčkem 31.23 Beroun 02.09.2016
vrh koulí 3kg 09.78 Kladno 25.09.2016
vrh koulí 4kg 11.07 Kladno 21.08.2018
vrh koulí 4kg 09.67 h Praha - Strahov 27.01.2017
vrh koulí 5kg 09.61 Stará Boleslav 31.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Kladenský vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci 4 Kladno 21.22
03.10.2017 Kladenský vrhačský pětiboj (A. C. TEPO Kladno) břemeno 10kg/Žci Kladno 09.11
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci 15 Kladno 09.02
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci 12 Kladno 28.21
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina B (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci 9 Kladno 27.73
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) koule 4kg/Žci/F 10 Beroun 08.74
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) disk 1kg/Žci/F 5 Beroun 33.58
23.06.2017 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) kladivo 4kg/Žci/F 6 Beroun 24.59
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci 10 Kladno 07.79
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci 6 Kladno 28.92
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci 6 Kladno 27.17
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci 12 Kladno 09.37
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci 12 Kladno 20.53
21.05.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci 5 Kladno 22.03
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) koule 4kg/Žci/F 14 Vlašim 08.62
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Žci/F 7 Vlašim 28.92
05.05.2017 1. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) kladivo 4kg/Žci/F 7 Vlašim 26.41
03.05.2017 Vrhačské zahajovačky (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci Kladno 25.92
03.05.2017 Vrhačské zahajovačky (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci Kladno 09.55
25.04.2017 Vrhačské zahajovačky kladivo (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci 4 Kladno 25.58
24.04.2017 Vrhačské zahajovačky oštěp (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci Kladno 18.97
05.02.2017 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 4kg/Žci 15 Praha - Strahov 08.62
27.01.2017 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 4kg/Žci 8 Praha - Strahov 09.67