Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlát Matěj
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Praha - Eden 27.6.2019
60 m 08.54 h Praha-Stromovka 1.12.2018
100 m 13.19 Praha - Juliska 29.8.2019
150 m 20.26 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 22.25 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 27.63 Praha - Eden 25.5.2019
300 m 45.60 Praha - Eden 27.6.2019
800 m 3:07.29 h Praha - Stromovka 1.2.2017
pohár rozhlasu 0269 Praha - Jeseniova 16.5.2019
skok daleký 4.38 Praha - Jeseniova 16.5.2019
Přespolní běh 0:15:37 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.30 Praha - Eden 27.6.2019
60 m 08.54 h Praha - Stromovka 22.1.2019
100 m 13.19 Praha - Juliska 29.8.2019
150 m 20.26 Praha - Eden 7.5.2019
200 m 27.63 Praha - Eden 25.5.2019
300 m 45.60 Praha - Eden 27.6.2019
pohár rozhlasu 0269 Praha - Jeseniova 16.5.2019
skok daleký 4.38 Praha - Jeseniova 16.5.2019
Přespolní běh 0:15:37 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 2 Praha - Stromovka 08.74
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B12 3 Praha - Stromovka 22.25
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) 60 m/Žci/B4 3 Praha - Juliska 09.08
06.09.2017 Finále B Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Aktis Praha) dálka/Žci 17 Praha - Juliska 3.77
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 60 m/Žci/B4 Praha - Kotlářka DNS
21.06.2017 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (DDM hl. m. Prahy) 150 m/Žci/B4 Praha - Kotlářka DNS
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 4 Praha - Stromovka 09.24
17.05.2017 1. kolo MPD staršího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 4= Praha - Stromovka 22.90
04.05.2017 Obvodní kolo Poháru rozhlasu - Obvod Praha 3, kategorie IV dívky a kategorie III hoši (ZŠ Jeseniova, SK ZŠ Jeseniova ) dálka/Žcm/F 8 Praha 3 3.66
24.04.2017 Veřejné závody žactva (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B5 5 Praha - Jeseniova 09.52
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 4 Praha - Stromovka 09.29
15.02.2017 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B23 3 Praha - Stromovka 23.54
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žci/B4 11 Praha - Stromovka 3:07.29
01.02.2017 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B12 7 Praha - Stromovka 09.48
11.01.2017 1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 09.18