Karta atleta

Export do excelu
  • Dallal Mike
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.65 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.93 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 11.86 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 18.99 Praha - Eden 5.9.2018
150 m 18.85 h Praha - Stromovka 2.12.2017
1000 m 3:43.96 Praha - Přátelství 29.9.2018
1000 m 3:55.60 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 12.16 Praha-Jeseniova 9.6.2016
60 m překážek 09.20 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 14.97 Hranice 6.10.2018
110 m překážek 19.48 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m překážek 31.21 Praha - Eden 6.9.2017
sedmiboj hala 2330 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 3734 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod diskem 1kg 33.52 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
hod diskem 1,5kg 24.61 Praha - Stromovka 12.6.2019
hod oštěpem 600g 28.34 Praha - Děkanka 23.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.50 Praha-Děkanka 25.4.2016
vrh koulí 3kg 07.14 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
vrh koulí 4kg 10.88 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 4kg 08.83 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
vrh koulí 5kg 10.58 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 5kg 10.73 h Praha - Stromovka 26.1.2019
skok daleký 6.08 Tábor 9.6.2019
skok daleký 4.84 h Praha - Stromovka 2.12.2017
skok o tyči 2.30 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.49 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.39 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.65 Praha - Děkanka 29.4.2019
100 m 11.86 Praha - Eden 25.5.2019
60 m překážek 09.20 h Praha - Stromovka 26.1.2019
110 m překážek 19.48 Praha - Stromovka 12.6.2019
hod diskem 1,5kg 24.61 Praha - Stromovka 12.6.2019
vrh koulí 5kg 10.58 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 5kg 10.73 h Praha - Stromovka 26.1.2019
skok daleký 6.08 Tábor 9.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B3 3 Praha - Stromovka 09.47
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 18.85
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 16 Praha - Stromovka 4.84
07.10.2017 Kluci - Holky 2017 (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F 7 Praha - Děkanka 4.64
28.09.2017 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) 100 m/M Praha - Děkanka 13.04
28.09.2017 Desetiboj o Zlatého Fénixe (Spartak Praha 4) dálka/M 4 Praha - Děkanka 4.54
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) 200 m př./Žci/B2 5 České Budějovice 31.49
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň - skupina A (TJ Sokol České Budějovice) dálka/Žci/F 9 České Budějovice 5.08
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B3 3 Praha - Eden 31.21
06.09.2017 2. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (ASK Slavia Praha) dálka/Žci 8 Praha - Eden 5.07
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B4 2 Praha - Eden 08.09
30.08.2017 1. finále A Přeboru Prahy družstev staršího žactva (SK Jeseniova) dálka/Žci 7 Praha - Eden 5.34
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B4 2 Praha - Děkanka 19.52
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/R4 5 Praha - Děkanka 19.07
14.06.2017 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žci/B4 1 Praha - Děkanka 32.88
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 100 m/M/R5 5 Praha - Přátelství 13.09
06.06.2017 2. kolo MPD mužů a žen (USK Praha a SC Radotín) 200 m př./M/B4 4 Praha - Přátelství 32.63
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B3 1 Praha - Děkanka 08.21
31.05.2017 2. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Žci 8 Praha - Děkanka 4.88
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B3 1 Praha - Podvinný mlýn 20.10
17.05.2017 1.kolo pražského městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci/F 16 Praha - Podvinný mlýn 4.71
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žci/B3 4 Praha - Juliska 08.23
11.05.2017 Nominační závody pro Olympiádu dětí a mládeže (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žci/F 15 Praha - Juliska 4.78
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B3 4 Praha - Děkanka 08.39
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B1 5 Praha - Děkanka 20.63
25.04.2017 2. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/F Praha - Děkanka 20.80