Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Skoták
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér: Sopuchová Pavla
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.95 h Ostrava 13.01.2018
60 m 07.82 Opava 03.05.2018
150 m 19.58 Brno 06.09.2016
150 m 20.08 h Ostrava 10.12.2016
800 m 2:47.51 Třinec 09.10.2016
1000 m 3:17.35 h Ostrava 14.01.2018
60 m překážek (0.76) 10.21 Třinec 09.10.2016
60 m překážek (0.84) 10.61 h Ostrava 14.01.2018
skok vysoký 1.53 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 4.58 Bielsko - Biala 18.06.2016
skok daleký 5.09 h Ostrava 16.12.2016
vrh koulí 3kg 11.86 Olomouc 25.09.2016
vrh koulí 3kg 12.45 h Ostrava 16.12.2016
vrh koulí 4kg 12.83 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
vrh koulí 4kg 13.68 Přerov 25.04.2018
vrh koulí 5kg 10.82 Třinec 25.09.2019
hod diskem 1kg 38.00 Přerov 25.04.2018
hod diskem 1,5kg 27.08 Ostrava-Martinov 24.03.2019
hod oštěpem 600g 47.19 Opava 28.04.2018
hod oštěpem 700g 43.45 Ostrava-Martinov 24.03.2019
hod kriketovým míčkem 58.28 Brno 06.09.2016
středoškolský pohár 1083 Třinec 25.09.2019
pětiboj 1957 Třinec 09.10.2016
sedmiboj hala [Zci] 2951 h Ostrava 14.01.2018
vrhačský trojboj 1729 Přerov 25.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.97 Hranice 26.04.2017
60 m 08.04 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
skok vysoký 1.45 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.72 Brno 12.09.2017
skok daleký 4.91 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
vrh koulí 4kg 11.97 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 4kg 11.83 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
hod diskem 1kg 36.47 Ostrava 05.09.2017
hod oštěpem 600g 42.62 Ostrava - Martinov 12.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci/F 6= Ostrava - Vítkovice 11.83
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R4 2 Ostrava - Vítkovice 08.04
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F 19 Ostrava - Vítkovice 4.91
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Martinov 11.97
12.10.2017 Zakončení porubské házecí sezóny / První porubské podzimní běhání (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Ostrava - Martinov 42.62
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R4 8 Brno 08.17
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žci/KD 14 Brno 4.72
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) vrh koulí 4kg/Žci/FB Brno 11.80
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) hod oštěpem 600g/Žci 5 Brno 40.91
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) hod oštěpem 600g/Žci/F 7 Ostrava 33.62
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) hod diskem 1kg/Žci/F 4 Ostrava 36.47
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B2 Ostrava DNS
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod diskem 1kg/Žci 9 Frýdek-Místek 21.69
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) vrh koulí 4kg/Žci 9 Frýdek-Místek 10.51
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod oštěpem 600g/Žci 13 Frýdek-Místek 26.32
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod diskem 1kg/Žci/F 7 Třinec 21.87
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Třinec 10.27
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) hod oštěpem 600g/Žci/F 5 Třinec 33.58
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B1 4 Opava 08.07
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Opava 11.00
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 600g/Žci/F Opava 39.36
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) 60 m/M/B3 1 Hranice 07.97
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Hranice 10.58
26.04.2017 Otevřené okresní přebory (SK Hranice, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Hranice 38.64
06.04.2017 Velikonoční házení (Atletika Poruba z.s.) hod oštěpem 600g/Žci Ostrava 37.12
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žci/F 6 Ostrava 4.90
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Ostrava 11.33
11.02.2017 Kids Athletics Poruba 2017 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žci/R2 3 Ostrava 08.16
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 4kg/Žci Otrokovice 10.79
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci 19 Otrokovice 4.37
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žci 5 Otrokovice 1.45
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R3 Ostrava DNS
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 18 Ostrava 4.88
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci 8 Ostrava 11.16
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žci Otrokovice NM
19.01.2017 Otevřené mistrovství Otrokovic (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 4kg/Žci Otrokovice 11.37
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci/F 23 Ostrava 4.07
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Ostrava 11.29
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R6 1 Ostrava 08.09