Karta atleta

Export do excelu
  • Daniel Gribbin
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Novák Pavel, Suchý Pavel
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.40 Veselí nad Lužnicí 14.09.2014
50 m 06.97 h České Budějovice 03.12.2017
60 m 07.71 h Praha - Strahov 12.01.2019
60 m 07.72 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
100 m 11.91 Nová Včelnice 19.09.2021
150 m 18.56 Písek 03.06.2018
150 m 18.77 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 25.45 h Praha - Strahov 12.01.2019
200 m 24.47 Písek 10.07.2021
300 m 41.97 h Praha - Strahov 20.01.2018
300 m 39.79 Domažlice 17.08.2019
400 m 56.29 h Praha - Strahov 25.01.2020
400 m 55.33 Plzeň 06.07.2021
600 m 2:24.58 h Nová Včelnice 08.03.2014
600 m 1:58.8 České Budějovice 22.09.2015
800 m 2:04.92 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
800 m 2:06.10 Vlašim 04.07.2021
1000 m 3:11.38 h Praha-Stromovka 03.12.2016
1000 m 2:52.73 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
1500 m 5:58.31 h Praha-Strahov 11.01.2015
1500 m 4:44.62 Nová Včelnice 15.09.2019
1 anglická míle 5:23.59 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
3000 m 11:39.70 h Praha - Stromovka 21.01.2017
3000 m 11:13.29 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
60 m překážek (0.76) 11.71 Písek 22.05.2016
60 m překážek 11.9 České Budějovice 23.06.2016
60 m překážek (0.76) 11.54 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.84) 10.30 h Praha - Strahov 10.02.2018
100 m překážek (0.84) 16.12 Nová Včelnice 12.05.2018
200 m překážek (0.76) 30.50 Písek 03.06.2018
skok vysoký 0.90 České Budějovice 18.09.2014
skok vysoký 1.40 h České Budějovice 07.02.2020
skok daleký 3.64 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
skok daleký 4.61 h České Budějovice 07.02.2020
vrh koulí 3kg 05.07 Jindřichův Hradec 28.09.2015
vrh koulí 4kg 06.83 Jindřichův Hradec 01.05.2017
hod kriketovým míčkem 35.70 České Budějovice - Čtyři Dvory 11.10.2020
hod plným míčem 1kg 05.00 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
hod plným míčem 1kg 5.99 České Budějovice 25.09.2014
středoškolský pohár 0649 České Budějovice 26.09.2019
pětiboj 1262 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
čtyřboj 1042 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
čtyřboj 0521 České Budějovice 12.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.97 h České Budějovice 03.12.2017
60 m 08.09 Brno 12.09.2017
60 m 08.11 h Praha - Stromovka 02.12.2017
100 m 13.01 Nová Včelnice 17.09.2017
150 m 19.96 Tábor 27.05.2017
200 m 27.34 Vlašim 27.08.2017
300 m 43.57 Brno 13.09.2017
800 m 2:18.04 Tábor 27.05.2017
800 m 2:21.71 h Praha - Stromovka 02.12.2017
1500 m 4:54.19 Praha - Děkanka 14.05.2017
3000 m 11:39.70 h Praha - Stromovka 21.01.2017
60 m překážek (0.84) 10.69 h Praha - Stromovka 02.12.2017
100 m překážek (0.84) 18.79 Brno 22.04.2017
200 m překážek (0.76) 45.30 Tábor 10.06.2017
skok daleký 4.03 Jindřichův Hradec 01.05.2017
vrh koulí 4kg 06.83 Jindřichův Hradec 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žci České Budějovice 06.97
03.12.2017 13. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žci 6 České Budějovice 08.31
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 7 Praha - Stromovka 10.69
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B15 1 Praha - Stromovka 08.11
02.12.2017 Mikulášská hala žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B3 4 Praha - Stromovka 2:21.71
25.11.2017 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Atletický klub TJ Dlouhoňovice, z.s.) Přespolní běh/Žci 85 Dlouhoňovice 12:56
23.09.2017 Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.) 200 m/M/B2 3 Jihlava 27.47
23.09.2017 Baráž o postup do II. ligy mužů v Čechách (Atletika Jihlava, z.s.) 800 m/M/F 12 Jihlava 2:21.92
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 800 m/M/F MS Nová Včelnice 2:27.03
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/M/B02 MS Nová Včelnice 13.01
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žci/R6 4 Brno 08.09
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 300 m/Žci/B8 1 Brno 43.57
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 1500 m/Žci/B1 11 Brno 5:03.39
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 6 Brno 19.68
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žci/B2 2 České Budějovice (Čtyři Dvory) 20.30
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žci/B1 3 České Budějovice (Čtyři Dvory) 46.58
10.09.2017 KPD staršího žactva a přípravky – III. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Žci/F České Budějovice (Čtyři Dvory) 2:20.85
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 200 m/M/B3 3 Vlašim 27.34
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 800 m/M/B2 6 Vlašim 2:24.25
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 150 m/Žci/B1 7 Tábor 20.24
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 4 Tábor 45.30
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) 800 m/Žci/F Tábor DNS
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/B2 MB Písek 13.20
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 800 m/M/F MB Písek 2:21.97
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 150 m/Žci/B2 3 Tábor 19.96
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 60 m/Žci/R2 4 Tábor 08.25
27.05.2017 KPJ staršího žactva a přípravky (TJ Vodní stavby Tábor) 800 m/Žci/F Tábor 2:18.04
21.05.2017 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 1500 m/Žcm/F Veselí nad Lužnicí 4:59.65
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/M/F 13 Praha - Děkanka 4:54.19
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žci/B1 4 České Budějovice 08.46
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 1500 m/Žci/F České Budějovice 4:57.06
07.05.2017 1. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 3 České Budějovice 19.07
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 60 m/Žci Jindřichův Hradec 08.50
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) 800 m/Žci Jindřichův Hradec 2:25.00
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) skok daleký/Žci 4 Jindřichův Hradec 4.03
01.05.2017 Jarní atletický Jindřicháč (SKOK J. Hradec, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 4 Jindřichův Hradec 06.83
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žci/B2 3 Brno 08.51
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Žci/F Brno 5:14.84
22.04.2017 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno) 100 m překážek (0.84)/Žci/F 4 Brno 18.79
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žci/B2 7 Jablonec nad Nisou 08.42
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 800 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 2:25.92
18.03.2017 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Žci/F 6 Jablonec nad Nisou 11.22
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m/Žci/R3 3 Praha - Strahov 08.26
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 800 m/Žci/F Praha - Strahov 2:28.60
28.01.2017 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (JčKAS) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Praha - Strahov 11.53
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R1 4 Praha - Stromovka 08.37
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 3000 m/Žci/F 5 Praha - Stromovka 11:39.70