Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Mitevová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletická akademie Zlínského kraje, z.s.
  • Trenér: Prudký Aleš
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.67 h Otrokovice 09.12.2018
60 m 08.37 Brno 12.09.2017
60 m 08.36 h Olomouc 16.02.2018
100 m 13.06 Holešov 20.06.2020
150 m 20.62 h Ostrava 20.02.2018
150 m 21.21 Holešov 01.05.2019
200 m 28.05 Břeclav 26.05.2018
300 m 52.04 Břeclav 17.05.2015
600 m 2:16.04 Brno 09.09.2014
800 m 2:51.94 Praha-Eden 22.05.2016
800 m 2:37.25 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
40 yardů př. 06.19 h Otrokovice 09.12.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.65 Olomouc 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 10.22 h Ostrava 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.30 h Ostrava 03.03.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 09.04 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
60 m překážek (0.84) 09.08 h Ostrava 19.02.2022
100 m překážek (0.76/8.20) 15.11 Uherské Hradiště 15.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.18 Vyškov 11.07.2020
100 m překážek (0.84) 15.33 Ostrava - Vítkovice 04.09.2021
200 m překážek (0.76) 32.09 Uherské Hradiště 29.05.2018
300 m překážek (0.76) 50.54 Olomouc 25.05.2019
400 m překážek (0.76) 74.88 Otrokovice 07.05.2019
skok vysoký 1.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
skok vysoký 1.54 Břeclav 19.07.2020
skok daleký 5.43 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok daleký 5.71 Vyškov 11.07.2020
trojskok 11.64 Brno 28.08.2019
trojskok 11.60 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
vrh koulí 3kg 08.28 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrh koulí 3kg 08.67 Zlín 18.10.2021
hod diskem 1kg 19.99 Otrokovice 03.08.2019
hod oštěpem 500g 29.82 Uherské Hradiště 09.06.2020
hod oštěpem 600g 25.92 Hodonín 25.08.2019
hod kriketovým míčkem 43.64 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 1119 Otrokovice 04.05.2017
středoškolský pohár 1364 Otrokovice 12.09.2019
pětiboj 2351 Praha-Eden 22.05.2016
pětiboj hala [Zky] 2068 h Ostrava 14.01.2017
pětiboj hala [Dky] 3210 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
vrhačský trojboj 1051 Otrokovice 03.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.37 Brno 12.09.2017
100 m 13.93 Olomouc 16.09.2017
150 m 21.27 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 28.73 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
800 m 3:12.75 h Ostrava 14.01.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.70 h Praha - Stromovka 09.12.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 18.59 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 16.19 Brno 12.09.2017
200 m překážek (0.76) 34.14 Olomouc 23.08.2017
300 m překážek (0.76) 53.22 Břeclav 06.05.2017
skok vysoký 1.39 h Otrokovice 09.02.2017
skok vysoký 1.45 Hodonín 03.06.2017
skok daleký 5.08 Brno 13.09.2017
skok daleký 5.03 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
trojskok 10.34 Břeclav 27.08.2017
vrh koulí 3kg 06.74 h Otrokovice 09.02.2017
pohár rozhlasu 1119 Otrokovice 04.05.2017
pětiboj hala [Zky] 2068 h Ostrava 14.01.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 7 Ostrava - Vítkovice 09.95
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 7 Ostrava - Vítkovice 5.03
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B5 3 Ostrava - Vítkovice 21.27
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 19 Praha - Stromovka 4.85
09.12.2017 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 2 Praha - Stromovka 09.70
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Dky/B2 5 Olomouc 13.93
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) skok daleký/Dky 12 Olomouc 4.64
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 60 m/Žky/R21 1 Brno 08.37
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 5 Brno 16.19
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 6 Brno 16.28
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok vysoký/Žky/FA 15= Brno 1.38
12.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/KD 7 Brno 4.88
13.09.2017 European Kids Athletics Games (do 15 let) (JUMP ATHLETIC CLUB BRNO ČIBA S) skok daleký/Žky/FA 5 Brno 5.08
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Ž/F 8 Hodonín 5.03
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž/F 12 Hodonín 09.97
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž/F 5 Břeclav 4.83
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 6 Břeclav 10.34
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 200 m překážek (0.76)/Ž/B1 2 Olomouc 34.14
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) skok daleký/Ž Olomouc NM
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) trojskok/Ž 4 Olomouc 10.24
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 4 Třebíč 08.87
19.08.2017 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F Třebíč 4.87
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž/F 6 Břeclav 4.79
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 8 Břeclav 09.90
26.06.2017 Letní olympiáda dětí a mládeže (VSK Univerzita Brno) skok daleký/Žky/Ka 11 Brno 4.94
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žky/F MS Zlín 1.28
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 MS Zlín 16.40
14.06.2017 IV. kolo krajského přeboru družstev starších žáků (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žky/F MS Zlín 4.73
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 2 Znojmo 16.01
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/Žky/F 14 Znojmo 4.56
04.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ Znojmo, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB 4 Znojmo 16.31
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok vysoký/Ž/F 7 Hodonín 1.45
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) trojskok/Ž/F 6 Hodonín 10.40
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Uherské Hradiště 16.23
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žky Uherské Hradiště 1.40
25.05.2017 Krajský přebor družstev Zlínského kraje (starší žactvo) (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky Uherské Hradiště 4.71
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 18.59
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F 11 Ostrava - Vítkovice 4.82
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B3 4 Ostrava - Vítkovice 28.73
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/B2 6 Uherské Hradiště 13.97
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 11 Uherské Hradiště 4.50
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Olomouc 16.41
08.05.2017 XXXXVI. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky 5 Olomouc 5.03
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m překážek (0.76)/Dky/B2 4 Břeclav 53.22
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Dky 13 Břeclav 4.65
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) pohár rozhlasu/Žky Otrokovice 1119
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) pohár rozhlasu/Žky Otrokovice 0000
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) skok daleký/Žky 17 Otrokovice 4.87
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) skok vysoký/Žky 3= Otrokovice 1.35
04.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Okres Zlín, kategorie III a IV (TJ Jiskra Otrokovice, Sportovní areál TJ Jiskara 1297, 765 02 Otrokovice, Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žky/B3 1 Otrokovice 08.65
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Zlín 16.50
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 3 Zlín 35.66
03.05.2017 2. kolo krajského přeboru družstev žáků starších (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žky/F 5 Zlín 4.76
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Uherské Hradiště 16.23
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žky Uherské Hradiště 34.24
25.04.2017 Krajský přebor Zlínského kraje - starší žactvo (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žky 5 Uherské Hradiště 4.61
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 1 Olomouc 09.89
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Olomouc 10.07
24.02.2017 Krajský přebor staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA Olomouc 4.85
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) vrh koulí 3kg/Žky 11 Otrokovice 06.74
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žky 6 Otrokovice 4.61
09.02.2017 Otrokovické halové přebory družstev mládeže (TJ Jiskra Otrokovice) skok vysoký/Žky 4 Otrokovice 1.39
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 6 Ostrava 10.06
03.02.2017 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F1 20 Ostrava 4.51
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 1 Olomouc 09.99
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Olomouc 09.93
27.01.2017 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FA 10 Olomouc 4.48
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žky/F 23 Ostrava 06.59
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 8 Ostrava 10.30
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F 25 Ostrava 4.29
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) 800 m/Žky/B3 8 Ostrava 3:12.75
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žky/F 19= Ostrava 1.36
14.01.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 26 Ostrava 2068
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 4 Ostrava 10.14
08.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) skok daleký/Žky/F1 6 Ostrava 4.72