Karta atleta

Export do excelu
  • Agáta Seberová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.54 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
60 m 08.57 Opava 03.05.2018
100 m 13.77 Olomouc 19.05.2018
150 m 20.73 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2018
150 m 20.72 Třinec 22.05.2018
200 m 29.18 Šumperk 25.08.2018
300 m 45.18 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
300 m 45.63 Třinec 04.09.2018
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok daleký 3.90 Hranice 09.06.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Ostrava 05.09.2017
60 m 08.72 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
100 m 14.74 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
150 m 22.20 Ostrava 05.09.2017
150 m 21.79 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
200 m 30.31 Šumperk 01.07.2017
skok vysoký 1.30 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok daleký 3.94 Třinec 23.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R5 2 Ostrava - Vítkovice 08.72
16.12.2017 Vánoční hala staršího žactva (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B6 3 Ostrava - Vítkovice 21.79
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B3 1 Ostrava 09.03
05.09.2017 4. kolo přeboru družstev Moravskoslezského kraje staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žky/B3 2 Ostrava 22.20
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 100 m/Ž/B1 MB Ostrava - Vítkovice 14.74
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (AK SSK Vítkovice) 200 m/Ž/B2 MB Ostrava - Vítkovice DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m/Ž/B3 MB Šumperk 14.82
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 200 m/Ž/B3 MB Šumperk 30.31
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žky/B4 3 Frýdek-Místek 22.43
08.06.2017 3. kolo Přeboru družstev Moravskoslezského kraje - starší žactvo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žky 24 Frýdek-Místek 3.91
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B3 4 Třinec 22.63
23.05.2017 2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva - Moravskoslezský kraj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žky/F 22 Třinec 3.94
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B5 2 Opava 22.77
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žky/F 16 Opava 1.25
04.05.2017 1. kolo Přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky/F 27 Opava 3.83
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žky/B3 6 Frýdek-Místek 09.36
01.05.2017 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žky 11 Frýdek-Místek 1.30